Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego czerwono czarnego ferrari trzeba by doliczyć koszt foteli bo oryginalne obszyte nie wyglądałaby w połowie tak dobrze jak te na foto

Złota nic to fajny akcent ale całe wnętrze czarne byłoby jakieś takie zbyt popularne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie ich grafiki w google i jestem zachwycony. Ciekawe jak cenowo stoją ale ich robota to arcydzieło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 30 chciałbym się zamknąć ale w sumie zawsze wychodzi więcej niż sie pierwotnie zakłada. W jakim aucie robił Twój znajomy? Masz jakieś foty jak to wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Corvette jest człowiek co u nich robił wnętrze Corvetty c5. Z wyglądu był zadowolony ale po roku skóra się wytarła i zaczęły sie robic kwiatki. Do tego coś z elektryką zrąbali i chłop ma teraz dziwne cyrki.

 

http://www.carlexdesign.com/projects/139-chevrolet-corvette-c5.html

Zgadnij jaka cena  :devil: 

 

 

 

 

37k złotówek  :rofl:

Cytat z forum:

 

 

Ale liczba szok !! To są naciągacze i złodzieje !! I jeszcze po roku ze skóry zeszła farba icon_eek.gif icon_eek.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu trochę bym się wkurzył jakby po roku zeszło :) swoją drogą firma w Polsce a strona po angielsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak Robin tam robił Gtra  , wykonanie poezja z elementami zdobionymi  srebrem 

ta firma jest ok 10 km odemnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O skore trzeba dbac. Jak rozmawialem kiedys z gosciem co robil tapicerki to mowil ze skore powinno sie czyscic i konserwowac minimum 2 razy w roku a najlepiej to tak 4 razy w roku. Jak ktos to zaniedba to rozne moga wychodzic kwiatki.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale płacąc 40 koła jaj po roku zacznie się scierac to kwas straszny ja u siebie do tej pory siedzenia mam w bardzo dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A dzięki dzięki ;)

Parę fotek znalezionych w necie z CarsLovers 2016

Wracając do wnętrza auta - myślicie, że lepiej obszyć ori fotele, czy zakupić np Sparco Forza r333 i dać dopiero je do obszycia? Wtedy kształtem przypominałyby te czerwono-czarne ze zdjęcia wrzuconego na poprzedniej stronie przez jakuba350 (te z ferrari). A może jeszcze jakieś inne fotele zaproponujecie?

post-82725-0-09916700-1467842924_thumb.jpg

post-82725-0-20707800-1467842938_thumb.jpg

post-82725-0-32654200-1467842958_thumb.jpg

post-82725-0-79993200-1467842976_thumb.jpg

post-82725-0-31495500-1467842996_thumb.jpg

post-82725-0-54415700-1467843014_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem faktycznie ładne ale chyba bardziej podobają mi się te sparco r333

Właśnie pracuje nad pierwszym amatorskim filmikiem o swojej Zecie. Wkrótce powiniem być gotowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u Ciebie je zobaczyłem pierwszy raz i się zajaralem tylko z jeżeli je kupie to je obszyje skora

Pierwszy filmik gotowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki miło słyszeć ze się podoba. Filmik jest amatorski ale wbrew pozorom trzeba się przy tym napracować ;) tak kolejny z kilku powodów nie chciałem lakierowanie auta

Fajny filmik o hondzie. Sajmon bierz się zatem do roboty bo tak jak piszesz jest to fajna pamiatka

Poszlo dziś zapytanie do firmy Carlex Design o zmianę wnętrza.pierwszy raz boje się odpowiedzi ;D

Dziś zamontowalem nowy gadzecik. Nic wielkiego ale każda nowość cieszy ;)

post-82725-0-42458100-1468771327_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...