Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak jest i zamawiam jazdę turbo zetka. PS wezmę ze sobą torebki na rzyganie :)

Przyszedł pneumatic lift system. W poniedziałek zaczynamy prace u Mapeta. W środę będzie gotowe jak raz na Night Power ;) szkoda ze nie na zlot zetek ale trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam nadzieje ze uwiną się przez 3 dni bo w czwartek musze być w pracy

No to jestem u Mapeta w Tarnowskich Górach. Narządy juz czekają na pacjenta. Do roboty.

PLS na pokładzie. Auto jest 6 cm od gleby na PLS 14 cm. Producent podaje ze skok jest max o 5 cm ale dzięki ramieniu dźwigni u mnie podnosi się o 8 cm. Rewelacja. Wieczorem wrzucę filmik.

Zetka osiadla na glebę. Juz nie będą mówić że koza :) chciałem wrzucić film ale nie wiem jak

post-82725-0-55347400-1465226215_thumb.jpg

post-82725-0-54707400-1465226258_thumb.jpg

post-82725-0-35039800-1465226300_thumb.jpg

post-82725-0-38172900-1465226333_thumb.jpg

post-82725-0-39350900-1465413782_thumb.jpg

post-82725-0-28922500-1465413818_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie. Kolorystyka i dobrane komponenty stanowią spójną całość. Wisienka na torcie ten zawias. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki :) kilka słów o PLS dla potomnych - wrażenia po przejechaniu 400 km.

Rewelacyjna sprawa, auto spuszczone do 6 cm z przodu, po uruchomieniu PLS podwyższa się o 8 cm (bardzo miła niespodzianka-liczyłem na 4 max 5 cm) dzięki czemu dziś pierwszy raz wjechałem do garażu do którego nie udało mi się wjechać przez ostatnie lata  :icecream: To co będę musiał pewnie zrobić w niedalekiej przyszłości to podnieść o ok 10-15mm bo jazda jest ryzykowna - dziś w trasie trzykrotnie poszły słowa, których nie należy publicznie cytować :whistle: na szczęście na razie nic się nie urwało. PLS ma niewątpliwą przewagę nad AirRide, bo tu jeździmy na gwincie, a tam na powietrzu.W rozbudowanym systemie jaki wziąłem auto podnosi się w 2-3 sekundy i można to robić podczas jazdy w związku z czym przed przeszkodą nawet nie trzeba się zatrzymywać. Fajny dźwięk przy spuszczaniu powietrza - pssssss jak w TIRze :dribble:

To co zrobiłbym inaczej gdybym robił to jeszcze raz (to rada m.in dla Kaktusa i innych ew zainteresowanych) to poszukałbym gwintu z Macphersonami na obie osie i założyłbym PLS na obie osie , bo dziś po skręceniu gwintu przytarłem tłumikiem, co nie zdarzało się dotąd ale tył też wyraźnie osiadł a nie wziąłem pod uwagę , że tłumik jest niżej niż zderzak.

PS obeszło się bez rolowania nadkoli :icecream:


Pamiątkowe foto z Night Power 2016


.


.


Chyba w następnej kolejności biorę się za wnętrze auta. Dostałem dziś odpowiedz od firmy Java car design. Pora zbierać fundusze :P

post-82725-0-45337800-1466115569_thumb.jpg

post-82725-0-25862700-1466115818_thumb.jpg

post-82725-0-01357700-1466191443_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszyc całe wnętrze skóra w tym fotele i boczki drzwi pewnie w karo. Zdecyduje się raczej na Javę bo to chyba czołowa firma w Pl i 130 km ode mnie nie tak zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle nieźle niektórzy tyle za całego nissana nie zapłacili  :shifty: ale podejrzewam że warto tym bardziej że Nissan w środku plastik  :) życzę powodzenia i ciekaw jestem efektów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetka w środku wygląda jak każdy nissan - trochę orange pack ją ratuje, ale i tak zostają tony plastiku. Ale mam już wizję na zmianę tego stanu rzeczy - teraz tylko fundusze :gun:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę jeszcze nad czerwono-carbonowym wnętrzem albo coś w kolor nadwozia choć podobają mi się te 2 kolory brązu. A na sufit patent jak na tym foto ale jasniej

post-82725-0-69719500-1466786058_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pikowania to nie wygląda moim zdaniem. Haha tak z dywaników tez się śmiałem - wstęp tylko w kapciach a właściwie w łabakach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iscie wyglada wnetrze tej Audi TT, widzialem więcej fotek, to taka srebrna TT chyba z Gdańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 1 w Ferrari tez ładne. Czerwono-czarne (carbonowe) tez biorę pod uwagę ze względu na akcenty czerwieni pod maską

Tak to zdaje się ttr32 z gdanska

Nie wiadomo jak dalej wyglądają te czerwone nie widać sufitu deski rozdzielczej itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz sobie ale to na jedno za***iście fundamentalne pytanie:

jakiego koloru zeta będzie w przyszłości, jeżeli nadal złota to kolor widziałbym tak:

czarna skóra+ czarna/szara dziurkowana alcantara+ złota nić

 

brązy pasują zazwyczaj do ciemnych lakierów i nie jestem przekonany czy w twoim przypadku nie bedzie festynu.

 

jasne wnetrze omijaj  z daleka, bo nie pasują do aut sportowych

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...