Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karta wczoraj zamówiona na allegro - przyszła

Wersja na ekranie wyświetla się taka sama jak w poście pokazał Klepa.

Szybka weryfikacja prowadzenia do Mikoszewa - teraz każe zjeżdżać tak jak Google, są te nowe rondka.

U mnie w okolicy jedna ulica, która z 40 lat była jednokierunkową - w marcu 2020 zmienili jej jednokierunkowość w druga stronę - też jest.

To tyle. Nowa zaktualizowana zawartość jest. 

Cieszy mnie ten nabytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 13:50, klepa napisał:

Obecnie jest:

536095979_NissanConnect3LCNKEV.thumb.jpg.fa33ead59980e3e31ba185d4d8d5ba46.jpg

Najnowsza mapa Nissan connect 3 V5.jpg

Dzisiaj otrzymałem kartę z takim samym zapisem jak na drugim zdjęciu, czy na pewno to jest V6 z 2021r.  Moja karta V5 z 2020 r wyświetlała się:

Wydanie sd2-GENJ_EU_G.A v4

Wersja: 894476612

Pozdrawiam Waldek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2021 o 09:25, monika99 napisał:

Gdzie kupiles i za ile ???

To w poszukiwaniu uczciwego sprzedawce postawilam to pytanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 115 to może się nie chcieć do serwisu jechać po darmowa... Umawiać się, czekać w kolejce, jakieś papiery, robią z tego jakaś magiczną akcję jakby co najmniej  wymagało to wjechania na podnośnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 115 to może się nie chcieć do serwisu jechać po darmowa... Umawiać się, czekać w kolejce, jakieś papiery, robią z tego jakaś magiczną akcję jakby co najmniej  wymagało to wjechania na podnośnik...

Kto wie, może wjeżdżają. W końcu to ASO


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo. Mi na przeglądzie nie wymienili bo nie mieli zgody od Nissana, musiałem załatwiać na infolinii itp itd. Miesiąc czasu ponad i kilka wymian maili. MASAKRA! Dealer powiedział, że mi nie wymieni bo im Nissan kasy nie odda ;/ Tylko gwiezdny olej wlewają bez zgody z Nissana bo za pińćset ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem nowym użytkownikiem nissana QQ.

Mam model J11 z 2014 roku i kilka pytań:

- jak sparować samochód z aplikacją 

- jak sprawdzić którą wersję NC mam ?

jak sprawdzić która wersję nawigacji mam i jak ją zaktualizować ewentualnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mlenda49 napisał:

Mam model J11 z 2014 roku i kilka pytań:

- jak sparować samochód z aplikacją 

Co przez to rozumiesz? Można tylko przez Bluetooth sparować telefon do zestawu głośnomówiącego. Tylko tyle.

Kiedyś były jeszcze fajne funkcje typu: Facebook, Twitter, TripAdvisor - czy najlepsze: głosowane podawanie frazy i szukanie on-line przez Google Search i jako cel nawigacji (np. mówiłeś "Urząd Skarbowy Katowice" i za chwilę miałeś adres (mogłeś nawigować), telefon (mogłeś zadzwonić) itp) a nawet wysyłanie punktów z mapy z komputera stacjonarnego do samochodu... ale uje to wyłączyli bo niby małe zainteresowanie było grrr!

21 minut temu, mlenda49 napisał:

- jak sprawdzić którą wersję NC mam ?

jak sprawdzić która wersję nawigacji mam i jak ją zaktualizować ewentualnie ?

Aktualizujesz przez zakup karty SD. Na allegro najnowsza*** kosztuje 130-170zł

W tym wątku masz linki do aukcji

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości - strona 50 - Qashqai J11, J12 - Forum Nissan Klub Polska

 

*** najnowsza karta - ale nie najnowsza sieć dróg. Nie wiem jak teraz - bo już na sronie HERE nie podają - ale kiedyś najnowsza udostępniona karta miała sieć dróg z przed 1.0 do 1.5 roku. Ale ja i tak wolę z niej korzystać - choć czasami muszę dodać jakiś punkt pośredni by nie wytyczała jakieś dziwnej trasy (dotyczy dłuższych wyjazdów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując odpowiedź karminadel’a mamy auta, których producent najzwyczajniej w świecie dość szybko przesuwa swoje produkty do fazy postarzania. Mój QQ J11 miał niewiele ponad 2,5 roku, gdy Nissan Connect zostało uwalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj troszke pojezdzilam z nowa mapa i jest problem, w Miescie Zgorzelec mapa ta nie widzi ronda, ktore zostalo oddane 2 lata temu, nie widzi nawet tego, ktore okolo 15 lat temu zostalo oddane, radary widac, ale o nich nie informuje, (Kolego Andrzej juz wiem gdzie sie to wlacza) nie wiem co dalej, po wlozeniu karty do NC pokazal sie taki komunikat a nastepnie info o mapie niby wszystko dobrze, co o tym myslicie?

IMG_20210618_163102.jpg

IMG_20210618_164627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam patanie a takze prosbe do kolegow, ktorzy maja ta sama wersje karty by sprawdzili u siebie, czy w Zgorzelcu na skrzyzowaniu ulic Pilsudskiego i Daszynskiego jest zaznaczone rondo a takze  Daszynskiego i Warszawska.

Juz teraz pieknw dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
W dniu 23.06.2021 o 10:39, monika99 napisał:

po wlozeniu karty do NC pokazal sie taki komunikat a nastepnie info o mapie niby wszystko dobrze, co o tym myslicie?

Czego tu nie rozumiesz - masz na karcie aktualizację oprogramowania. Klikasz "Aktualizuj", a resztę komp pokładowy zrobi za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie rozumie tego, ze nowa mapa, ktora wcale nie jest nowa, przeczytaj dokladnie co napisalam, rondo, ktore okolo 15 lat stare jest, nie jest uwzglednione, nie wiem co jeszcze nie jest uwzglednione w ramach "nowej mapy" czy sens bylo kupowac ja,,,aktualizacja zostala przeprowadzona, (zdiecie drugie pokazuje, ze mapa jest w srodku), problem drugi, POI znowu nie mowia, ale to nie to co 4 miesiace wczesniej (wtedy bylam slepa), po aktualizacji POI milcza na nowej a takze starei mapie, nawigacja prowadzi dobrze, wskazuje i mowi tylko POI milcza, wykasowalam stare POI, nowo zainstalowalam, bez sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam patanie a takze prosbe do kolegow, ktorzy maja ta sama wersje karty by sprawdzili u siebie, czy w Zgorzelcu na skrzyzowaniu ulic Pilsudskiego i Daszynskiego jest zaznaczone rondo a takze  Daszynskiego i Warszawska.
Juz teraz pieknw dzieki za info.

Ja mam v5 narazie i u mnie na tych skrzyżowaniach nie ma rond. Zastanawiam się teraz czy jest sens kupować v6, skoro nadal nie jest to aktualna mapa.

Z kolei ja poprosiłbym Ciebie o sprawdzenie na mapie v6 czy w płd-wsch części Warszawy jest już uwzględniona trasa S2-A2 w kierunku wschodnim.
Z góry dziękuję.

c06f187a4f4e4c9cb5dc303c6d4f5d0b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitteros - tak, dodali

IMG_7003.thumb.JPG.ede2e2ed188b9bace4e0350d29b5db9b.JPG

W dniu 24.06.2021 o 08:19, monika99 napisał:

Mam patanie a takze prosbe do kolegow, ktorzy maja ta sama wersje karty by sprawdzili u siebie, czy w Zgorzelcu na skrzyzowaniu ulic Pilsudskiego i Daszynskiego jest zaznaczone rondo a takze  Daszynskiego i Warszawska.

Nie ma rond na tych skrzyżowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitteros - tak, dodali

Hej, widzę, że łącznie z fragmentem S2, który przebiega w tunelu i jeszcze nie jest otwarty :)
Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, probowalam wgrac nowe POI i dostalam komunikat "za malo pamieci w urzadzeniu" stare POI 3058 KB, nowe POI 3141 KB pierwszy raz cos takiego mnie spotkalo, macie jakis pomysl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...