Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej G

O jakich POI mówisz ? Z jakiego źródła pochodzą ?
Przecież przed wgraniem nowych, możesz z poziomu MENU usunąć poprzednie.
Z reguły jest tak, że jeżeli nowym POI nadajesz identyczną nazwę jak tym, które masz w urządzeniu, to nowe nadpisują stare i nie ma problemu z pamięcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj u siebie.......naturalnie wykasowalam stare i dalej nic.

Edytowane przez monika99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdej gdzie są.

W necie masz mnóstwo stron, nie tylko z fotoradarami ale swego czasu natknąłem się na POI KFC, McDonalds itp ciekawostki.

Teraz się już tym nie interesuję - bo na radary leszy jest janosik - a dla innych celów google mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, boulinka81 napisał:

Witam

Mam pytanie odnośnie punktów POI. Z jakiej strony mogę je wgrać do mojego nissanconect2?

poszukaj na PW
Edytowane przez monika99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa, ktora kupilam miesiac temu to jest tragedia, dzisiaj jechalam do Bogatyni na ul. 3 Maja, naturalnie mapa tej ulicy nie znalazla, wyrzucony pieniadz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy sprzedawane jako "aktualne" przez Nissan-a to generalnie jedno wielkie nieporozumienie. :(

A do tego na dzień dobry przy odpaleniu Qashqai-a J11 na multimediach startuje mapa... nieaktualna... :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie prowadzą leśną dróżka jak google 😜 Albo centralnie przez rynek miasta. Google ma z tym duży problem i potrafi sie zakręcić tak, że wcale nie jedziesz tam gdzie chcesz, miałem tak kilka razy. Zmienia trase i w ogóle i w ogóle. Wszystko ma wady. Jak gdzieś jadę dalej wykupuję Naviexperta on mnie jakoś nigdy nie zawiódł i wiem gdzie jadę, kontroluję to, nie jak w google, które zawsze wie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Smakor napisał:

Przynajmniej nie prowadzą leśną dróżka jak google 😜 Albo centralnie przez rynek miasta. Google ma z tym duży problem i potrafi sie zakręcić tak, że wcale nie jedziesz tam gdzie chcesz, miałem tak kilka razy. Zmienia trase i w ogóle i w ogóle. Wszystko ma wady. Jak gdzieś jadę dalej wykupuję Naviexperta on mnie jakoś nigdy nie zawiódł i wiem gdzie jadę, kontroluję to, nie jak w google, które zawsze wie lepiej. 

Bo google prowadzi najszybszą trasą, gdzie nie ma w danym momencie korków, dlatego tak czasem jest że prowadzi przez centrum miasta lub wioski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka, mam pytanie o mapy, czy wiadomo kiedy będzie wersja 7 ?? Jak kupię z allegro kartę SD to po prostu wymienić kartę na nową ?? Na włączonym radiu czy wyłączonym czy bez różnicy ?? Czy z tej aukcji będzie ok https://allegro.pl/oferta/nissan-connect-3-v6-europa-2021-2022-lcn3-quashqai-10735363919 jak mam teraz taką kartę jak na zdjęciu ??

karta.jpg

Edytowane przez krzysiek1404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam 

czy ma ktoś pomysł jak wgrać aplikacje do radia z 2018 r i podłączyć iphona próbowałem zarejestrować vin ale nie można dzwoniłem do nissana to powiedzieli że już śię wycofali z tych roczników  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2021 o 09:03, krzysiek1404 napisał:

Jak kupię z allegro kartę SD to po prostu wymienić kartę na nową ?? Na włączonym radiu czy wyłączonym czy bez różnicy ??

Na włączonym, by od razu zaimplementowało nową kartę i ew. poprawki programowe.

W dniu 2.08.2021 o 09:03, krzysiek1404 napisał:

Czy z tej aukcji będzie ok

Wybór oferty to jak wróżenie z fusów - nikt Ci nie zagwarantuje, że dana oferta jest OK, a inna "be". Natomiast zerknij na tą ofertę NC3 Europe v6 a w szczególności na ten fragment opisu:
 

Cytat

!!!  MOŻLIWOŚĆ AKTUALIZACJI ZAKUPIONEJ MAPY W KOLEJNYCH LATACH - TYLKO U NAS  !!!

Kiedy z ciekawości ich zapytałem na czym ta deklaracja polega, odpisali, że ich klienci kolejne karty otrzymają za 90 zł.

Reszta w Twoich rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 10:39, monika99 napisał:

Kolego Andrzej juz wiem gdzie sie to wlacza radary

 

 

sorry, coś przegapiłem,

radary? można włączyć powiadomienie o radarach? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 2.05.2022 o 16:49, klepa napisał:

Obecnie jest:

Nissan Connect 3 V7 Europe 2022

1450919467_NissanConnect3Europev7.jpg.93d1a6b485df6b1c108246aaf319f166.jpg

349606006_NajnowszamapaNissanconnect3V7.thumb.jpg.73ba95f4e047b80697f03dbac20d7c2f.jpg

I w dalszym ciągu nie ma w bazie mojego adresu i bloku, który stoi od 10 lat (Kraków, Podgórze). Straszna nędza te mapy Nissana :(

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
14 godzin temu, Misiocyt napisał:

I w dalszym ciągu nie ma w bazie mojego adresu i bloku, który stoi od 10 lat (Kraków, Podgórze). Straszna nędza te mapy Nissana

Rzeczywiście okolica ul. Rybitwy, Surzyckiego, Obrońców Modlina cieniutko wygląda nawet na aktualnej mapie HERE - są obrysy, ale bez numerów. Ale z drugiej strony to może i masz szczęście, bo gdybyś jechał na nissanowskich mapach do Kamienia k. Czernichowa, tam dopiero byś się zdziwił - obrysy są, ale numery domów wołają o pomstę do niebios .... ktoś zapomniał, że kilka lat temu zarówno nazwy ulic w Kamieniu i Rusocicach, jak i numeracja teleadresowa totalnie się zmieniły.
Ale na pocieszenie dodam, że Małopolska nie jest w tej materii wyjątkiem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2022 o 02:36, Andrzej G napisał:

Rzeczywiście okolica ul. Rybitwy, Surzyckiego, Obrońców Modlina cieniutko wygląda nawet na aktualnej mapie HERE - są obrysy, ale bez numerów. Ale z drugiej strony to może i masz szczęście, bo gdybyś jechał na nissanowskich mapach do Kamienia k. Czernichowa, tam dopiero byś się zdziwił - obrysy są, ale numery domów wołają o pomstę do niebios .... ktoś zapomniał, że kilka lat temu zarówno nazwy ulic w Kamieniu i Rusocicach, jak i numeracja teleadresowa totalnie się zmieniły.
Ale na pocieszenie dodam, że Małopolska nie jest w tej materii wyjątkiem:D

No masakra w tej okolicy jest. Co prawda mój i sąsiednie bloki obrysem są ok, ale numerów brak. Nie wiem kto ogarnia tą mapę, ale raczej się do niej nie przykłada 😉 

Aż założyłem sobie konto na HERE i zacząłem dodawać opisy w mojej okolicy :)

Edytowane przez Misiocyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
3 godziny temu, Misiocyt napisał:

No masakra w tej okolicy jest. Co prawda mój i sąsiednie bloki obrysem są ok, ale numerów brak. Nie wiem kto ogarnia tą mapę, ale raczej się do niej nie przykłada 😉 

Aż założyłem sobie konto na HERE i zacząłem dodawać opisy w mojej okolicy :)

Nie wiem dlaczego twierdzisz, że nie ma Twojego numeru bloku na mapie HERE, bo zgodnie z danymi adresowymi które mi podesłałeś w odpowiedzi na moją propozycję na PW, odszukałem na mapie HERE Twoją lokalizację i widzę, że są zarówno obrysy, jak i Twój numer. Zrzut ekranu podesłałem Ci na PW. Jeszcze jak później podejdę do garażu, to sprawdzę, czy rzeczywiście tego adresu nie można wybrać na najnowszej karcie NC3 v7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2022 o 11:28, Andrzej G napisał:

Nie wiem dlaczego twierdzisz, że nie ma Twojego numeru bloku na mapie HERE, bo zgodnie z danymi adresowymi które mi podesłałeś w odpowiedzi na moją propozycję na PW, odszukałem na mapie HERE Twoją lokalizację i widzę, że są zarówno obrysy, jak i Twój numer. Zrzut ekranu podesłałem Ci na PW. Jeszcze jak później podejdę do garażu, to sprawdzę, czy rzeczywiście tego adresu nie można wybrać na najnowszej karcie NC3 v7

Tak jak napisałem Ci w odpowiedzi n a PW, zarejestrowałem się na HERE i dodałem już okoliczne budynki i adresy dlatego już je widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
6 minut temu, Misiocyt napisał:

zarejestrowałem się na HERE i dodałem już okoliczne budynki i adresy dlatego już je widzisz.

... i to jest najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy widzą na mapie braki w swojej (i nie tylko) okolicy :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie do szanownego grona. Po aktualizacji map (J11) nawigacja pokazuje mi czas przejazdu i nie mogę zmienić tego na godzinę przyjazdu. Orientuje się ktoś, gdzie jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Po wyznaczeniu trasy kliknij na ten element na ekranie NC ... i się przełączy. W MENU NC też gdzieś jest to ustawienie, ale na urlopie jestem zbyt leniwy, by za Ciebie szukać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 19:39, Plums napisał:

Mam pytanie do szanownego grona. Po aktualizacji map (J11) nawigacja pokazuje mi czas przejazdu i nie mogę zmienić tego na godzinę przyjazdu. Orientuje się ktoś, gdzie jest taka opcja?

Tak jak kolega wyżej napisał: każde kolejne naciśnięcie na to wskazanie przełącza mięzy czas jazdy a czas dojazdu.

Widzę, że instrukcja cię parzyła w ręce - to jeszcze jedna funkcja: przytrzymanie palcem ponad 2sekundy na ikonie kolejnego manewru włącza/wyłącza komunikaty głosowe  nawigacji (można też przez menu - ale tak jest szybciej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 26.02.2021 o 20:50, Brzyk napisał:

a ja tylko na marginesie dopiszę - że dziś rano zgłupiał mi telefon podłączny pod BT już od pół roku.

Równocześnie działa spotyfi, rozmowa, i yanosik.

i wszystko ściszylo sie powiedzmy o 1/3 .

 

a teraz kontynujcie :)

PS - ja też uważam że kabel ma znaczenie. Ale żeby aż takie? Po podłączeniu przewodu czasem jeszcze w telfonie trzeba ustawić ( u mnei sie pyta ) czy ładować czy przesyłać pliki. Ale moj HP10 Lite - też na 2 przewodach - nie łączy się.

Witam. Od kilku dni mam QQ J11 po lifcie z 2018 r. Jak wgrać aplikacji z telefonu np. Yanosik? Próbowałem dodać samochód do Nissan Connect, ale mówi mi że nieprawidłowy VIN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...