Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2015 350Z/370Z/G35/G37


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie jak nic z tego nie bedzie 3 rAZ PISZE,  to moge podjąć sie organizacji zlotu w moich terenach bory tucholskie mały oes + 400 m  + nocleg Grudziadz nad jeziorem hotel energetyk lub domki. Koszt moge podać jak tylko bedzie  zainteresowanie. Cały plan imprezy mam w głowie. 2 dni bardzo mały koszt dodatki (ognisko, grill , muzyka) . Jak wam nic nie wyjdzie lub nie bedzie frekwencji piszcie zabiore sie za to,.. Przewidzianny koszt za noc 200zł za pare.. szczeguły piszcie bo widze ze z Poznania to może być ciężko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisuje kolegę

 

ZLOT 2015

 

1.   matber1

2.   35zdavid1
3.   jarek1111
4.   Coobcio
5.   arekz
6.   tomoakatomi
7.   jakub350
8.   DanteS
9.   Bydlak

10. raZZar

11. BartekZ33

12. utaszo

13. 13E7

14. vitalic9

15. Zbyszek350z

16.    . . .

17.    . . .

18.    . . .

19.    . . .

20.    . . .

 .

 .

 .

 .

 

 

 

wpisujcie się dalej !

 

 

Już wiem co i jak odnośnie dofinansowania co do zlotu.

Każdy kto nie jest klientem mBanku, jeśli założy konto osobiste, dostaniemy 200 zł. 20 osób = 4000 z, 40 osób - 8000 zł itd

Konto sobie skasujecie po tygodniu czy jakkolwiek (to zwykłe konto osobiste). Jak zabieracie "pilota" ze sobą, ona/on też wiadomo może założyć.

 

 

więcej osób założy = więcej $$ > -% od kosztu ogólnego

 

 

by nie wdawać się w głupie dyskusje, jeśli popieracie to się wypowiedzcie , że odpowiada, bądź nie

Edytowane przez tomoakatomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam swój głos: Poznań, Grudziądz czy W-wa mi jest wsio ryba, oby tylko termin pasował. Mam wolny 2, 3 i 4-ty weekend maja.

A organizatorowi, jak wszystko wyjdzie stawiam dobre whisky ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, które się pojawiło ile z osób zainteresowanych mieści się w 94 dB? pytam bo takie jest ograniczenie na torze poznań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOT 2015

 

1.   matber1

2.   35zdavid1
3.   jarek1111
4.   Coobcio
5.   arekz
6.   tomoakatomi
7.   jakub350
8.   DanteS
9.   Bydlak

10. raZZar

11. BartekZ33

12. utaszo

13. 13E7

14. vitalic9

15. Zbyszek350z

16. Symbiod

17.    . . .

18.    . . .

19.    . . .

20.    . . .

 .

 .

 .

 .

 

Miejsce, data i godzina, tylko tyle potrzebne jest mi do szczęścia :)

Edytowane przez Symbiod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOT 2015

 

1.   matber1

2.   35zdavid1
3.   jarek1111
4.   Coobcio
5.   arekz
6.   tomoakatomi
7.   jakub350
8.   DanteS
9.   Bydlak

10. raZZar

11. BartekZ33

12. utaszo

13. 13E7

14. vitalic9

15. Zbyszek350z

16. Symbiod

17. wp89

18.    . . .

19.    . . .

20.    . . .

 

 

Dla mnie termin ma szczególne znaczenie bo dużo i często wyjeżdzam.

Edytowane przez wp89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lista będzie mniej więcej znana-do końca marca powinna się ukształtować, to wraz z ustalaniem toru doprecyzujemy

 

 

w każdej chwili oczywiście nie ma problemu by zrobić jak w zeszłym roku w Warszawie pod stadionem plus przejazd przez miasto oraz hamowania u Kuby, ale to opcja jedno dniowa a chodziło o 2 z torem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 20 kwietnia do końca maja jestem w Warszawie, więc jakby był jakiś spocik pod Narodowym jak w tamtym roku to chętnie chętnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o ściganie tylko o zabawę by wszyscy pojeździli 

 

ja nie planuje wyciskać wszystkich soków tylko mieć dużo frajdy w wspólnym gronie, plus oczywiście w towarzystwie zacnych maszyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mi np bardzo się podobał wspólny przejazd przez miasto tyloma zetkami. No i fajne było samo spotkanie pod narodowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przejazd w konwoju :) mimo że tor to oczywiście o wiele lepsza zabawa to taki konwój, przejazd przez stolicę plus dobrze zmontowany film... czego chcieć więcej będąc pasjonatem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbiod a widziałeś film z tamtego roku z przejazdu? Jest na youtube pod hasłem ,,zlot350z, 370z, g35 i g37"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem aż do tej chwili, Twoja zetka, najlepsza. Będę musiał z Tobą pogadać na zlocie i uważnie przypatrzyć się Twojej wizji, może zaczerpnąć jakiegoś pomysłu. Szara z różowym aluskiem też ciekawa ale zbyt ekstrawagancka jak dla mnie. Dziękuję za filmik, zapisuje do ulubionych, teraz to dopiero nie mogę się doczekać zlotu ;) Ślicznie mruczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale było wiele ładnych i mocnych zetek m.in Coobcia, Tomka nismo, 370z turbo Michała i inne. Była tez jedna fajna z bodykitem veilside który bardzo mi się podoba ale kolega się szybko zmył. Moja od tamtego roku przeszła troche zmian. Aktualnie tez się modzi ale pewnie w następnym tyg wyjedzie już na ulice ;)

A ta z Aluskiem to Sekreta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka. luty nam się kończy. lista chyba już kompletna co? czy data 30.05 pasuje wszystkim? jak tak to w poniedziałek dzwonię do hotelu ws rezerwacji, zbieram zaliczki i załatwiam tor. odnośnie głośności....nikt tam nie stoi z pomiernikiem.....jak pamiętam tylko raz kolesia z bmw m5 ściągneli ale jego było słychać jak był nadal daaaaaleko od prostej startowej ;) spoko niema spiny ;)

 

czekam na infi i w poniedziałek działam. dziś max jutro wyśli do wszystkich pw z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa.

 

yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, musiałbym spytać jeszcze na fb < jesteś matber1 u nas w Zet Klubie? bo większość osób nie wchodzi tu na forum

ja jeszcze nie pytałem kto chętny i kto wpisał by się na listę, wobec czego jak byś miał rezerwować hotel to wiesz - nie wiadomo ile osób..

 

napiszę dzisiaj i zobaczę jak lista będzie się kształtowała przez kilka dni ok?

 

pytasz o 30 odnośnie poznania? wszystkim nie dogodzimy także wiesz jak to jest :))))))


PS wyślę dzisiaj do wszystkich wiadomości i dam Ci znać jak mi wszyscy niebawem odpowiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, na fb To ja Mati :) tak się zwę :)

co do daty to była wpisana już na 1 stronie więc był czas się dopasować koledzy :)

ja będę na bank gotowy.....Z też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...