Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2016 350Z/370Z/G35/G37


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie by było jak by sie pojawiły też starsze wersje z rodziny Z

 

Mnie się marzy nissan 280z, ale to jeszcze nie w tym roku  :)

Edytowane przez Pustelnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na pomysły, osoby chętne do pomocy, kamerowania, fotografowania itp :)

 

Cześć. Jestem Karol Jagoda, ten spod numeru 16 :) Założyłem właśnie konto. Generalnie ja mógłbym być odpowiedzialny za zdjęcia i filmy :) Bardzo to lubię :) Problem w tym, że mógłbym się tym zajmować głównie w momentach stacjonarnych, bo sam mam Nissana 350Z i podczas przejazdów będę miał zajęte ręce :) Ale w momentach gdy będziemy stać jestem chętny :) Dodatkowo tor (ja bym nie jeździł) :) Nie ma nic piękniejszego jak fotografia i film o tematyce motoryzacyjnej :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już jakieś wiadomości w sprawie toru -Ułęż

Rozmawiałem z Kają która organizuje TrackDay na tym właśnie torze i powiedziała że najtaniej byłoby wpisać się na listę kiedy taka impreza będzie się odbywa wtedy koszt tego będzie 300zł o ile zapłacimy w pierwszym terminie jeżeli ktoś będzie zwlekał cena podskoczy o 50zł na takich oni działają zasadach. Minusem będzie obesność innych aut.

Chcąc mieć tor tylko dla siebie musimy zapłacić 13 000zł a na ostatniej godzinie będziemy mieli udostępniony dłuższy odcinek i zrobimy sobie wyścigi równoległe oczywiście bez czasów. Wiadomo po torze nie każdy ma ochotę jeździć a to byłaby jakaś alternatywa

Edytowane przez 35zdawid1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.000 zł to żeby wyszło po 300zł (pod warunkiem że każdy będzie chciał a pewnie nie) to musi być 44 auta...dużo.

Z tego co mam na zdjęciach z zeszłego roku na zlocie było 25 aut w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już jakieś wiadomości w sprawie toru -Ułęż

Rozmawiałem z Kają która organizuje TrackDay na tym właśnie torze i powiedziała że najtaniej byłoby wpisać się na listę kiedy taka impreza będzie się odbywa wtedy koszt tego będzie 300zł o ile zapłacimy w pierwszym terminie jeżeli ktoś będzie zwlekał cena podskoczy o 50zł na takich oni działają zasadach. Minusem będzie obesność innych aut.

Chcąc mieć tor tylko dla siebie musimy zapłacić 13 000zł a na ostatniej godzinie będziemy mieli udostępniony dłuższy odcinek i zrobimy sobie wyścigi równoległe oczywiście bez czasów. Wiadomo po torze nie każdy ma ochotę jeździć a to byłaby jakaś alternatywa

Ile aut na maxa wpuszczają

Mam już jakieś wiadomości w sprawie toru -Ułęż

Rozmawiałem z Kają która organizuje TrackDay na tym właśnie torze i powiedziała że najtaniej byłoby wpisać się na listę kiedy taka impreza będzie się odbywa wtedy koszt tego będzie 300zł o ile zapłacimy w pierwszym terminie jeżeli ktoś będzie zwlekał cena podskoczy o 50zł na takich oni działają zasadach. Minusem będzie obesność innych aut.

Chcąc mieć tor tylko dla siebie musimy zapłacić 13 000zł a na ostatniej godzinie będziemy mieli udostępniony dłuższy odcinek i zrobimy sobie wyścigi równoległe oczywiście bez czasów. Wiadomo po torze nie każdy ma ochotę jeździć a to byłaby jakaś alternatywa

Ile aut na maxa wpuszczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to podpinamy się pod jakąś imprezę bo 13 tys to chora kwota zważywszy na to żeby pewnie w efekcie to 15 aut zdecyduje się na tor. A na torze Jastrząb jakie kwoty są mniej więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy na forum :P

 

1. tomoakatomi
2. Bydle + tor
3. Łukasz83
4. Cytrus
5. 13E7 + tor
6. pustelnick + tor
7. kaktus_ML + tor
8. Jakub 350 + tor
9. misio_de + tor
10. 35zdawid1 + tor
11. Wojtek370
12. Wojti83 + tor
13. Arnold 350z
14. Madamen + tor
15. vonBuBs
16. Karol Jagoda
17. …Jarek1111+tor
18. WarPigs + tor
19. …
20. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze 40 aut to nie jest duzo bo przypuszczam ze sa puszczane w niewielkich odseptach czasowych a poza tym raczej malo kto bedzie napier... kolko za kolkiem chociaz by ze wzgledu na to zeby sie zagotowac oleju czy hamulcow. Tak naprawde to zrobieniu 2-3 okrazen to bedzie studzenie aut na poboczu tych ktore nie sa przystosownane do jazdy na torze. W ciagu takiej pojezdzawki na torze ile razy wyjedziecie 15? mysle ze 20 max


No chyba ze ktos bedzie mial tyle samozapracie zeby napierdalac non stop ale mysle ze predzej auta seryjne odmowia posluszestwa :)


Wogole jaki charakter ma ten tor? Wolny, szybki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony Federal 595 Evo całkiem spoko się zachowują, ciężko na nich zgubić trakcje. Hamulce seria brembo, sportowe klocki, stalowy oplot, z tylu tarcza trw nacinana, ale do wymiany już jest. No, chłodnice wspomagania też moźna żalożyc. Pytanie czy jest sens, na zawody nie jedziemy tylko na zabawę :) a chłodnica oleju zawsze się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 okążeń pierdolniesz nawet nie będziesz wiedzał kiedy bo jedno trwa około 1,20 jak dobrze pamiętam tak mniejwięcej , wóz najlepiej sie studzi w czasie jazdy - jedziesz na awaryjnych jedno okrążenie i dajesz sie wszystkim wyprzedzać ja jestem skłonny dać nawet 4-5 pak żeby za***rdalać z kolegami z forum samych Z czy G.

Jak wyjdzie tak wyjdzie Trackdey na poznaniu też kosztuje 5 paczek:)

Jak byłem tor był mokry i cały oprucz jednego zakrętu waliłem na 3 biegu ale wszystko zależy od układu toru jaki ustawią.


Dodam jeszcze ze 40 aut to nie jest duzo bo przypuszczam ze sa puszczane w niewielkich odseptach czasowych a poza tym raczej malo kto bedzie napier... kolko za kolkiem chociaz by ze wzgledu na to zeby sie zagotowac oleju czy hamulcow. Tak naprawde to zrobieniu 2-3 okrazen to bedzie studzenie aut na poboczu tych ktore nie sa przystosownane do jazdy na torze. W ciagu takiej pojezdzawki na torze ile razy wyjedziecie 15? mysle ze 20 max


No chyba ze ktos bedzie mial tyle samozapracie zeby napierdalac non stop ale mysle ze predzej auta seryjne odmowia posluszestwa :)


Wogole jaki charakter ma ten tor? Wolny, szybki? 

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznie krociutki tor myślałem że chociaż z 2 minty trwa jeden przejazd. A jak miałem auto serie, zwykle hamulce to na rakietowej dwa przejazdy i zagotowane, to samo z olejem skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mniej niż 10 za jednym razem, auto nie powinno się zagotować xD ale kupić chłodnice na zaś to nie problem. A jak w grilu będzie ładnie wyglądać :)

Zresztą nie wiem jak to w HR-kach jest, w porównaniu do DE z tym chłodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor na jastrzębiu jest raczej wolny na najszybszym układzie wolnossaki będą rozpędzały sie do ok 150 na jednym odcinku a później do ok 100 km/h Ułęż jest nieco szyby ale i tak wg mnie jastrząb jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet tor poznań pokonuje sie w około 2 minuty , znam takich którzy robią 1,45 lub takie rekordy jak 1,37 ale to już mega szybko

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

****************************************************************

Ponieważ nie zawsze zaglądacie koledzy w inne działy oraz nawet i na stronę główną, więc...

 

 

Witam.

 

Pewnie dlatego, iż niedługo będzie wiosna to dostaję zapytania…

 

 >> czy teraz też będą polarki NKP jak poprzednio ? <<

 

 

Czy będą??? To wszystko zależy od Was    :punk:   . 

 

Jeśli są osoby chętne, to serdecznie zapraszam do głównego tematu, do dyskusji-wypowiedzi jak i do zapisywania się. 

 

 http://forum.nissank...a-forumowiczów/ 

 

 

Później zrobię osobny temat, jako -- II edycja polarów NKP.

 

Ponieważ niedługo szykuje mi się wyjazd do szpitala rehabilitacyjnego, to w tym czasie można się zapisywać a później tylko wpłata pieniążków (wpłaty bywają szybsze niż okres zapisywania się).

 

Co do cen, to jeszcze nie mogę się wypowiedzieć dokładnie, lecz mogą być takie same lub "+" "-" 5 zł  --- to ja tak myślę.

Z poprzednim producentem jeszcze się nie kontaktowałem, a kontakt z dzisiejszym (innym) nie dał żadnych konkretów.

Na razie pozostaje tak jak w linku który podałem wyżej.

 

Pozdrawiam     :wave:  i zapraszam -- Mirek.

 

Wszelkie zapytania proszę kierować na PW aby nie zaśmiecać tematu forum.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się ogarnąć wolne na ten termin i wpadam :)

1. tomoakatomi

2. Bydle + tor
3. Łukasz83
4. Cytrus
5. 13E7 + tor
6. pustelnick + tor
7. kaktus_ML + tor
8. Jakub 350 + tor
9. misio_de + tor
10. 35zdawid1 + tor
11. Wojtek370
12. Wojti83 + tor
13. Arnold 350z
14. Madamen + tor
15. vonBuBs
16. Karol Jagoda
17. Jarek1111+tor
18. WarPigs + tor
19. Witak + tor
20. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tomoakatomi
2. Bydle + tor
3. Łukasz83
4. Cytrus
5. 13E7 + tor
6. pustelnick + tor
7. kaktus_ML + tor
8. Jakub 350 + tor
9. misio_de + tor
10. 35zdawid1 + tor
11. Wojtek370
12. Wojti83 + tor
13. Arnold 350z
14. Madamen + tor
15. vonBuBs
16. Karol Jagoda
17. Jarek1111+tor
18. WarPigs + tor
19. Witak + tor
20. COOBCIO + tor


Tor jastrząb na zlocie się szykuje teraz doczytałem :)

Przyznam że bardzo fajny obiekt, nie za szybki, hamulcy nie wykończycie, jest się gdzie wymijać :)

Polecam !!

Już 3 razy byłem i jest mega fajnie, a nie jest super przyczepnie przez co bardzo wolno zchodzą opony no i nie ma co ścinać zakrętów bo się syf na tor nanosi.

 

Uspokająjąca relaksacyjna jazda Ja z Tatim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przetestuje ten obiekt. Widziałem sporo on-boardow i wygląda ciekawie. Posiadają cała aparaturę do mierzenia czasów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...