Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2015 350Z/370Z/G35/G37


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bida kucharza mojego nadwornego nie będzie w sobotę, niestety na zajęciach musi być...

Na forum infiniti (ifans.pl) może coś skrobnę o tym wydarzeniu ??

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja choć miałem przyjechać do Poznania na tor, mimo wszystko nie odpuszczę i 29 maja specjalnie zrobię 1100 km z Niemiec do Warszawy tylko po to aby przejechać się z pasjonatami :D przy okazji podpatrzę co i jak kto ma zrobione hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos czujeze ekipa dopisze.Liczę na fajny filmik z tego zlotu jak rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Ja jestem cały czas czujny. Ale póki co termin dla mnie niepewny w oparciu o służbowe obowiązki to też brak jasnej deklaracji z mojej strony.

 

Co by nie było, dobrze tam być... :)

Pozdro z Wrocka!

PS. Apropo Wrocławia - czy ktoś z jego mieszkańców lub jego okolic wybiera się na trip?

 

Jeżeli tak - info na priv, bo jeżeli bym jechał, to z kimś na trasie zawsze raźniej :)

Edytowane przez chief47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helooo potwierdzam obecność na zlocie bede tez rano leciał a2 , w Strykowi z A1 wlece ....uuu na coobciowej werandzie  ....Kuba wyrównaj troche tam teren bo bede znowu miał problemy ....   :)  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie obecność na 50/50...

Pewnie decyzja będzie w ostatniej chwili...

Do zobaczenia na A2 i na imprezie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawka gdzieś na a2?

Szkoda że że ja od przeciwnej strony jadę bo to byłoby dobre rozpoczęcie zlotu;)

Chyba że ktoś od S8 będzie jechał to można by było na 2 czy 3 auta pod narodowy wjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA :)

 

Z okazji zlotu, mamy wspaniałą informacje dla wszystkich tych, którzy cenią sobie czystość i porządek w swoim aucie.

Serdecznie zapraszamy do Insane Garage !

Od 25 maja do 30, umyjecie swoje auto wraz z nałożeniem wosku na mokro za 30 zł. Dokładając 20 zł, auto zostanie wysprzątane i wymyte w środku.

 

Jak się umówić i przyjechać nie musząc czekać? Wystarczy przedzwonić 732 666 999 i zarezerwować czas.
Od poniedziałku do piątku zapraszamy od 10:00 do późnego wieczora
W sobotę 30 maja, zapraszam już od godziny 8:00.

 

Ważna informacja dla osób dojeżdżających z daleka - Insane Garage jest nieopodal Stadionu Narodowego, gdzie droga jest normalna i nie ma mowy o zabrudzeniu podczas przejazdu. Szybkie umycie z brudu i owadów jest wręcz wskazane  :) 

 

 

https://www.facebook.com/insanegaragepl

 

 

Do zobaczenia !!

 

post-52846-0-00575200-1431899052_thumb.jpg

post-52846-0-12520100-1431899076_thumb.png

post-52846-0-46960300-1431899096_thumb.jpg

Edytowane przez tomoakatomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja koło 8:30 bede wlatywał w Strykowie na A2 możemy sie gdzieś tam zgadać na pierwszej stacji w stronę Wawy , jak jest ktoś chętny. Koło 1h drogi jest do Wawy od Strykowa to na jakieś opłukanie auta, czy jak  :P i na stadion ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA  :)

 

Miło mi poinformować, że na zlocie zawita NM Photos !  W trakcie całej imprezy będziemy mieli wspaniałą fotorelację w wykonaniu Norberta Mikulskiego. Powiem, że nie tylko w miejscu, ale także w trakcie przejazdów, Norbert będzie czynił magię.

 

Zachęcam zatem do wyczyszczenia i odpowiedniego przygotowania aut.

Już od 25 maja do 30, soboty, będzie można skorzystać z pakietów jakie przygotował 

Insane Garage http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/98078-ogólnopolski-zlot-2015-350z370zg35g37/page-9#entry1054243

 

Jeżeli ktoś z was myślał, bądź myśli o indywidualnej sesji auta, to zapraszam do kontaktu z NM Photos  :)


 

https://www.facebook.com/motonmphoto

 

 

18b9f52a5f8229d0med.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Do zlotu 11 dni !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się doczekać nie mogę :D

 

A2 Podłączam się w Zgierzu.  Prawie jak "nocne wilki" tylko z tą różnicą że nas do stolicy wpuszczą :D

Edytowane przez Symbiod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia .

 

Na A2 kręci się sporo "smerfów" ,  uważajcie ...

 

                                                     Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...