Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2015 350Z/370Z/G35/G37


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie, coś czuje, że uda mi się dotrzeć. Nie wiem jakby było z upalaniem na torze, bo nie wiem czy nie będę musiał wracać do Wrocławia, ale chociaż na jedną noc bym przyjechał. Obecnie przerwacam swój grafik do góry nogami, żeby udało się skleić czas na zlot.

Jeżeli będę jechał to najpierw s8 potem a2. O której godzinie i w jaki dzień planujecie być na a2? Pytanie do osób zgłaszających chęć podróży właśnie s8 i a2 ;)

A co do kosmetyki auta - to oczywiste, że po przyjeździe do Wawy trzeba będzie zrobić porządek z robalami na szybie i masce :D

Edytowane przez chief47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam zatem do kontaktu w celu umówienia pewnego terminu w Insane Garage

 

Do zobaczenia na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zapewnie sobie czas na zlot to i od razu zarezerwuję miejsce.

Jeszcze dwie sprawy:

 

Panowie - zakłada, że każdy z nas ma konto na facebooku - może utowrzymy tam wydarzenie? Chodzi mi o przepływ informacji. Forum to forum, ale chodzi o płynność przekazywania i dostępu do informacji. A jak nie wydarzenie, to może jakaś zamknięta grupa? Co o tym sądzicie?

 

Chyba, że coś przeoczyłem i już funkcjonuje coś podobnego?

 

To raz. A dwa, czy na obecną chwilę możemy zrobić małe podsumowanie, co już jest załatwione i jakie są szacunkowe koszty? Oczywiście nie mówię o paliwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się o 11 pod Stadionem Narodowym

Po 12 powoli się zbieramy i robimy przejazd przez miasto. Na Marywilskiej będzie można zjeść.

Po 14 jedziemy na hamownię do Kuby.

 

Międzyczasie cały czas robimy fotorelację i filmujemy. 

 

Wydarzenie jest na Facebooku, ale zapewniam, że o wszystkim informuje, plus jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od s8 będę jechał więć możemy tam gdzieś po trasie się zjechać ruszam od zambrowa (120km do wawy) jakby co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za wydarzeniem na FB. Proponuję też w końcu założyć zamkniętą grupę. To na pewno polepszy wymianę informacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce dołączyć do grupy i wydarzenia, proszę o podesłanie swojego profilu w prywatnej wiadomości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przygarnie ktoś mojego ziomka Wojtka do swojego auta podczas przejazdu ze stadionu przez miasto? Wojtek jest fotografem motoryzacyjnym i wielkim pasjonatem - będzie nam robił fajne foty, może nagrywał jakiś film. Ja jadę z Żoną i niestety nie mam miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przygarnie ktoś mojego ziomka Wojtka do swojego auta podczas przejazdu ze stadionu przez miasto? Wojtek jest fotografem motoryzacyjnym i wielkim pasjonatem - będzie nam robił fajne foty, może nagrywał jakiś film. Ja jadę z Żoną i niestety nie mam miejsca

Jeśli mój kumpel się nie wyrobi na czas to nie widzę żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA


 


Już od dziś do najbliższej soboty, będzie można skorzystać z pakietów jakie przygotował 


Insane Garage 


 


-mycie z woskiem na mokro - 30 zł


-czyszczenie wnętrza, odkurzanie - 30 zł


-mycie z woskiem na morko, czyszczenie wnętrza, odkurzanie - 50 zł


-pełne kosmetyczne, przygotowanie detailingowe wraz z sesją zdjęciową - 150 zł


 


Zapraszamy codziennie na ul. Chrzanowskiego 14 od 10:00 do późnego wieczora.


W sobotę 30 maja, zapraszamy już od godziny 8:00


 


W celu umówienia wizyty proszę dzwonić 732 666 999 i zarezerwować czas.


 


 


 


Osoby dojeżdżające z daleka w dniu zlotu- Insane Garage jest nieopodal Stadionu Narodowego, droga jest normalna i nie ma mowy o zabrudzeniu podczas przejazdu.


 


Szybkie umycie z brudu i owadów jest wręcz wskazane   :) 


 


 


Edytowane przez tomoakatomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Doodek widzę ze jakoś damy rade bo Wojtek biegnac pewnie by za nami nie zdążył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak będę na 99%, ale będę miał plecak na fotelu ;) Także fotografa nie wezmę niestety...

No i panowie, leci ktoś w piątek? Bo zastanawiam się czy wyjeżdżać w piątek czy w sobotę?  W ogóle jakaś impreza integracyjna czy każdy do domu zwija na chatę tego samego dnia...?

Jakieś plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA 

 

Uprzejmie proszę wszystkich o zabranie:

 

-gaśnicy

-trójkąta

-apteczki

-kamizelki

 

 

Od kilku dni kontrole na drogą są nasilone, dlatego proszę o wrzucenie do bagażnika :)

 

 

 

DO ZLOTU 3 DNI ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 11 zaczynamy, nie było nigdzie napisane, że o 12 mamy zaczynać - po 12 się powoli zbieramy i robimy przejazd i działamy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...