Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Opony zimowe


Gość Schumi03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również jestem już po wymianie opon i w sumie cieszę się, że już to mam za sobą, bo u mnie w Katowicach już trzeba czekać kilka godzin a czasem dzień na wymianę. Ale co do opon, to jak juz napisałem wcześniej kupiłem sobie oponki RIKEN SNOWTIME 155/70 R13. Po przejechaniu około 100km mogę je śmiało polecić użytkownikom Micrusków, którzy preferują spokojniejszą jazdę. Mója Micra jedzie teraz jak po sznurku, pewniej się prowadzi i trzyma drogi. Narazie co prawda jeździłem tylko po suchej nawierzchni, ale jest naprawdę dobrze. Są może troszkę głośniejsze od letnich, ale mi to nie przeszkadza :)Czekam teraz na deszcz i pierwszy śnieżek :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wysokie... oszukiwanko licznika gwaranctowane i mulowanie auta.... zaklada sei tylko opony zalecane dla k11 dla spokoju ja do k10 zalozy;lem 155/80/13 i wygladalo jak żuk beznadzieja i tarlo o tyl przy komplecie i o przod o plastiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i mamy pierwszy śnieg i pierwsze wrażenia na nowych oponkach po sniegu. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Na śniegu jest naprawdę dobrze, jedzie się pewnie i nie ma się wrażenia, że nie czuje się auta. Podobnie jest na deszczu i jadąc po błocie pośniegowym. Ogólnie jeździ mi się lepiej niż na Dębicach Frigo (tych pierwszych). Jedyne co mnie troszkę irytuje, to to, że Micra ogólnie jest lekkim autkiem, a zwłaszcza tył i czasem zdarza się, że w zakręcie mnie wyrzuci. Przydałoby się ją dociążyć o jakieś 75, może 100 kilo i wtedy byłoby naprawdę świetnie :). Polecam wszystkim te oponki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...