Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Dłuższe szyny foteli przednich


Mateo129

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam taki oto nietypowy problem: Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo i doszedłem do wniosku, że Micry mają trochę mało miejsca z przodu, nawet przy maksymalnym odsunięciu fotela kierowcy do tyłu. Później jest ok. Czy ktoś z Was wie, czy założenie innych szyn, np od Almery rozwiązałoby ten problem? Czy taka przekładka jest w ogóle możliwa i ma sens?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tu na forum ktoś odkręcał szyny fabryczne i na specjalnych uchwytach przesuwał cały fotel, ale akurat bliżej kierownicy, dla niskiej osoby, aby wygodniej było sięgać pedałów.

Ale musisz poszukać na forum po tematach, zdjecia były też z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przesunąć fotel z szynami do tyłu(nowe otwory pod mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nowe otwory wypadają wtedy z tego co wiem w powietrzu. Oryginalnie są pod mocowanie wytłoczenia wypukłe. Stąd pisałem, że ktoś zrobił nową jakby podstawę, a do tego przykręcił ori fotel z szynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przesunąć fotel z szynami do tyłu(nowe otwory pod mocowania.

 

Tylko że nowe otwory wypadają wtedy z tego co wiem w powietrzu. Oryginalnie są pod mocowanie wytłoczenia wypukłe. Stąd pisałem, że ktoś zrobił nową jakby podstawę, a do tego przykręcił ori fotel z szynami.

 

Dzięki za odpowiedzi. Poszukam, popatrzę i zobaczę, co z tego wyjdzie.

 

Paweł ma rację.

Przód jest mocowany do wzmocnienia między progiem a tunelem. Natomiast tylne mocowania są wypukłe.

Trzeba by było demontować cały środek i spawacz by musiał coś dospawać.

Wszystko ładnie widać - mocowania, na moich fotkach gdy wyciszałem Micrunię.

Temat i widok mocowań jest tutaj http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/90928-k11-wyciszenie-micry/?hl=%2Bwyciszenie+%2Bmicry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...