Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Hej.

Witam wszystkich MicroForumowiczów. Ja tez jestem posiadaczką Micry C+C z silniczkiem 1.6, czarna perła z 2006 roku. Pozdrawiam wszystkich szczególnie z województwa lubelskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witajcie Mikromaniacy

Czy znajdzie się w końcu Ktoś kto wstawi tu zdjęcie swojego auta i rozrusza temat?

Od zeszłego roku nie mieliśmy Micry w konkursie, ominął Was kalendarz

A przecież to jeden z symboli Nissana ... nie powinno go w tym roku zabraknąć

Smiało, aparaty w dłoń i do dzieła

Temat konkursowy u góry działu lub w Strefie Klubowej

3 najlepsze zdjęcia z każdego miesiąca znajdą się w Kalendarzu 2017

Zapraszam do udziału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro taka jest prośba, pokażę naszego rudzielca. To jest zdjęcie z greckiej wyspy Thassos z września 2015 r., droga jak widać górska, wysokość ok. 1100 m. Mikrusia dzielnie nas zawiozła z Polski i z powrotem, łącznie zrobiliśmy grubo ponad 4 tys. km. Bezusterkowo (żeby nie zapeszyć), dostała tylko biedna kamykiem w oko (migacz), ale po powrocie od razu został wymieniony. K12 rocznik 2009, silnik 1,2 benzyna, ten słabszy. Na górskich drogach (żwirowych, nie ekstremalnych off-roadowych) i krętych asfaltówkach radziła sobie całkiem dobrze.   

post-78257-0-20842400-1458429620_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć Wszystkim! Pierwszego posta napiszę w tym temacie.

Micra k10 z '87 na żółtych blachach jako pierwszy samochód, to świetna sprawa :)wCRP5jU.jpg

więcej zdjęć: http://imgur.com/a/iLEDJ

Edytowane przez Canis90
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micra za***ista - "cud rodzynek" , bez dwóch zdań.

Ale nie dla kogoś jako "pierwszy samochód" ...Litości....

 

Dzięki, zawsze cieszy jak komuś się spodoba :)

ale...

 

...dlaczego micra jest zła na pierwszy samochód? Silnik i wszystko pozostałe jest proste i prymitywne - do zrobienia właściwie samemu. W tym akurat przypadku do zrobienia są wyłącznie kwestie estetyczne (atrapy do odmalowania i za jakiś czas maska) są tylko trzy ogniska korozji które załatwię w przyszłym tygodniu. OC za 200 zł i przegląd bezterminowy, 75k przejechane, w zimie do garażu i tyle! Pozostaje się tylko cieszyć z jazdy :)

 

przez " pierwszy samochód" miałem na myśli swój pierwszy - prawdziwie własny samochód do którego nikt mi się nie wpieprza :) a służbowymi autami rozbijam się po polsce  Polsce  od 8 lat.

 

8yB2bBB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

przez "pierwszy samochód" miałem na myśli swój pierwszy - prawdziwie własny samochód do którego nikt mi się nie wpieprza :) a służbowymi autami rozbijam się po polsce od 8 lat.

 

 

 

Aaaa, to zmienia postać rzeczy :)

Myślałam,że jako "pierwszy samochód"  będzie ta boska Micra służyć jakiemuś młokosowi , który dopiero co zrobił prawo jazdy....

Wówczas mój żal i rozgoryczenie byłoby ogromne  :unsure:

 

@Canis90 - pozostaje mi pogratulować i pozazdrościć .

Jest fantastyczna! (mam delikatną "korbę" na punkcie starych  / zabytkowych samochodów ;) )

 

p.s. Możemy te Twoje zdjęcia wrzucić na nasz klubowy fanpage na Fb?  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fantastyczna! (mam delikatną "korbę" na punkcie starych  / zabytkowych samochodów ;) )

 

p.s. Możemy te Twoje zdjęcia wrzucić na nasz klubowy fanpage na Fb?  :rolleyes:

Jasne! 

Do konkursu z kalendarzem zgłoszę się jak będę miał lepsze zdjęcia, te były robione telefonem i zaraz po zakupie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam,

ja również chciałem się pochwalić "nowym" nabytkiem

silnik 1,0

klima, wspomaganie, abs,

przebieg- 130 000 - wydaje się być prawdziwy

rok temu przyjechała do kraju z niemiec

rok 2001

post-31897-0-10167100-1474361005_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniusia :D

 

Kolor bardzo fajny... i na zadbaną wygląda.

 

Jedź w ładny plener i zrób dobre zdjęcie --- potem startuj w konkursie --- jeszcze w kalendarzu nie było Micry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uznanie, :jump:autko kupiłem dla żony, 

a z plenerem to wcale nie taki zły pomysł. :drivingauto::zwyciestwo2:

jak będe miał fotki to się odezwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witaj AgaMicra! :)

 

Przefajną masz tę Micrę.

 

Nie wiem czy wiesz / czy trafiłaś na taki temat .... ale z przyjemnością widzielibyśmy Cię (znaczy wozidło Twe ;)) w majowej edycji konkursu pt. "Nissan m-ca" :)

Do wygrania miejscówka w kalendarzu klubowym na 2018 rok oraz "rozkładówka" ;):D w "Galerii sław" czyli http://portal.nissanklub.pl/2017-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja wrotka. Kupiłem w zeszłe lato, bo ktoś chciał zezłomować ze względu na cztery dziury wielkości znaczków pocztowych w progach. Auto ma szyberdach, więc podjąłem decyzję o kupnie . Wynegocjowałem cenę 120GBP i stwierdziłem, ze się nauczę spawać migomatem.

Po załataniu dziur wymieniłem przednie hamulce, wydech oraz zrobiłem generalny przegląd. Podczas kupna miał na liczniku 160 tyś km. Ostatnio we wrotce walnęło sprzęgło i zdemolowało skrzynie biegow i juz miałem wzywać żłomkowy holownik ale jednak nostalgia zwyciężyła i wrotka dostała nowe sprzęgło i używaną skrzynie biegów - w której od czasu do czasu nie wchodzi jedynka i dwójka :-( ale moze załatam dziury w oryginalnej skrzyni i wrzucę ją z powrotem.

 

Jako ciekawostka, to nie jest pierwszy K11 w rodzinie. Mieliśmy kiedyś dawno czerwonego automata z 1995 roku, ale został zamieniony na mercedesa A140.

post-46904-0-86582600-1493108022_thumb.jpg

post-46904-0-92358400-1493108053_thumb.jpg

post-46904-0-91593800-1493108077_thumb.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...