Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezdze nia zawsze i wszedzie:) na zakupy tez:D.
A mrówka na to: "niemożliwe" ;). Ale zobaczymy jutro. W każdym razie jakbyś chciał obejrzeć moją K11, która już stoi pod uczelnią i postoi do jutra wieczorem, to zapraszam (żeby zajrzeć tu i ówdzie musiałbyś mnie znaleźć, zajęcia mam od 11:15 do 17:50, choć to żadna wskazówka :P).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sunnychris

Zapadla decyzja o drugim aucie w rodzinie... mialobyc male i w automacie. Przez chwile mial to byc smart... pozniej juz tylko micra. 2 miesiace szukalismy, ogladalismy 5 sztuk i 6 przyjechala z nami. 3 dni po zakupie sprzedalem swoj samochod i micra poki co jest jedynym autem ;-) codziennie sa klotnie kto ma kierowac

02yx3.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyot widze ze mamy taki sam kolor podswietlenia w micrusach jesli chodzi o licznik ( LED) wiec zeby nie rozwalac bez potrzeby forum spytam tutaj : co to moze byc ze jedna dioda Led konkretnie 1sza od lewej tam gdzie obrotek jest a raczej jego polowka raz sie swieci a raz sie.. cos za salbo wcisniete czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mialem ... ta z lewej strony raz swiecila.... piec razy nie ... wymienialem zawsze ta jedna sztuke i po tygodniu... czasami miesiacu znowu to samo ... w koncu sie wnerwilem i wymienilem wszystkie diody na raz od podswietlenia i jak narazie mam spokój ...

nie mam pojecia co to moze byc ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Nissana Micre k11 z 1995r. wersja 5-drzwiowa silniczek 1.3 16 valve... kolor czerwony a właściwie wiśnia... wyposażenie: abs, elektryczne szyby, wspomaganie, alarm, centralny zamek. Dodatki i modyfikacje: Zmienione tarcze zegarów i podświetlenie oraz kolor strzałek, zmienione tarcze pod nawiewy, podłokietnik uniwersalny (bardzo wygodna rzecz) no i audio: radio Pionner CDE-9873RB do tego glosniczki JBL 4x wzmacniacz Blaupunkt 4 kanałowy i tuba JBL z głośnikiem 30 cm. Samochodzik mam od nie dawna także dalsze modyfikacje trwają... niebawem alufelgi :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moja Niunia:

 

Micra rocznik 98, silniczek litrowy, manualna skrzynia biegów, klima, autoalarm, podusia dla kierowcy jedynie, radyjko Sony kasetowe, ale mi to nie wadzi :) Bez ABS, centralnego zamka, elektrycznych lusterek - trochę golutka, ale sprawna i mimo braku wspomagania nie mam problemów z kierownicą, masełko. Wsteczny czasem haczy, ale generalnie biegi wchodzą dobrze. Żadnych tam bajerów, auto mam od miesiąca, kupione od spokojnych starszych ludzi bez zacięcia do tuningu. :) Jedno co ma ciekawe, to brązowy panel (fotka) - jakoś wcześniej nigdzie czegoś takiego nie widziałam.

 

nislogoa.jpgniuniaija.jpg

niuniawnetrze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Niunia: Jedno co ma ciekawe, to brązowy panel (fotka) - jakoś wcześniej nigdzie czegoś takiego nie widziałam.

 

witaj,

auto faktycznie po zdjeciach widac w ladnym stanie, a panel to okleina drewnopodobna ;) ale widze w micrze tak zle to nie wyglada, el lusterkami sie nie przejmuj nie widzialem zeby ktoras miala ;)

 

pozdr

 

[ Dodano: Pon 05 Sty, 2009 11:37 ]

pamietacie fotele ze str 13 wrzuce wam kilka zdjec jak to wygladalo, bo auto sprzedane i cieszy sie nim juz nowa wlascicielka, (a fotele i pasy mi zostaly jak by ktos chcial) sory za burdel na zdjeciach ale auto pod warsztat zaciagnalem z czesciami zeby je zlozyc do stanu pierwotnego

 

9db97667adcbd14b.jpgcf254ab5aafdbaef.jpg

eb32edc5723ad4c9.jpg89f0d80669c1b317med.jpg

 

 

 

niedlugo wrzuce tez djecia z czarnej ze zdjeciami ze swifta gs, cos nie moge ich znalezc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce tez djecia z czarnej ze zdjeciami ze swifta gs
O to to to... + opis ile czasu zajęła rzeźba z mocowaniami ;).

Unexy, takiego czystego auta to daaaaawno nie widziałem... (szczególnie własnego). Widzę że z "bajerów" masz jeszcze fabrycznie przyciemniony pasek na przedniej szybie. A na drugim zdjęciu coś zasłania "niunię" :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo auto sprzedane i cieszy sie nim juz nowa wlascicielka,

czyli juz nie bedzie CG13DE+T? :zly:

 

a te fotele od swifta jak w koncu zamocowales?? nowe mocowania czy zabawa z mocowaniami od standardow jak u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli juz nie bedzie CG13DE+T? :zly:

 

nie tym razem, utrudniona mozliwosc grzebania przy silniku, natlok pracy i beda zmiany aut takze ogolnie chyba z k11`stkami sie pozegnam ale bardzo mozliwe ze na rzecz k12

 

 

a te fotele od swifta jak w koncu zamocowales?? nowe mocowania czy zabawa z mocowaniami od standardow jak u mnie?

 

fotele hm od wrzesnia juz zintegrowaly sie z autem, uniwersalne szyny + mocowania dorabiane byly przy kublach, a ze swiftem ... potrzymam was chwile ;) ale wszystko bedzie na zdjeciach ladnie pokazane :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W terenówce widać, bo to bulwar jest i co najwyżej po śniegu jeździ, a na asfalt i błoto pośniegowe jest za wysoka, żeby aż po szyby zachlapać. Z micry taki brudas się zrobił bo się żonie nie chce na myjnię jechać... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz prywatne wiadomosci

 

[ Dodano: Nie 18 Sty, 2009 19:36 ]

niewiem kto i kiedy tu zajrzy, ale w nowym roku wpadl mi nowy pomysl do glowy. zajmie on troche dluzej ;) no ale raz sie zyje. tak wiec do realizacji pomyslu potrzebna bedzie micra, taka tam k11 czarna w kilku miejscach i tak trzeba poprawic zadarcia, 1 ognisko korozji i takie tam ubytki lakieru.

 

zeby za duzo nie pisac. przedstawie wam juz praktycznie gotowa klapke wlewu paliwa ;) w marcu zaczynamy zabawe dalej :D

 

z1.jpg?t=1232303530

 

a tu efekt finalny, razem z 5ma warstwami bezbarwnego :mikolaj:

 

motylikwiat3.jpg

 

zeby nie bylo, to jest auto mlodej z tad taki temat malunkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zeby nie bylo to jeszcze nie jest efekt koncowy, rozne motywy zostana rozciagniete po bokach auta, takze cale poszlo pod ostrzal.

 

coyot, dzis odbieram auto ze zrobionym zawiasem (koniec podcietych sprezyn i zuzytych amortyzatorow)

zestaw to amory kyb exel-g (w octavce mam i kuresko twarde sa :D ) + springi progress -35mm

 

takze mozna sie spodziewac kolejnych zdjec w najblizszym czasie (wlacznie z obiecanymi fotelami i mocowaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo to jeszcze nie jest efekt koncowy, rozne motywy zostana rozciagniete po bokach auta, takze cale poszlo pod ostrzal.
Bardzo ciekawie się zapowiada. Też miałem kiedyś podobny pomysł, ale na pomyśle się skończyło i pewnie nigdy się nie odnowi... Czekamy na dalsze fotorelacje :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot, dzis odbieram auto ze zrobionym zawiasem (koniec podcietych sprezyn i zuzytych amortyzatorow)

zestaw to amory kyb exel-g (w octavce mam i kuresko twarde sa :D ) + springi progress -35mm

hmmm ale wydaje mi sie ze w porownaniu do koni ustwaionych na max to beda miekkie :P

 

 

a w czw wejdzie 2" :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oczywiście też mam micrę ;)) niestety nie działa, więc na forum szukam pomocy, ale przy okazji bycia tu, mam pytani z innej bajki... mam micrę z 99r (XII) i na bokach ma belki nie tworzące linie prostej, jak na większości aut, tylko lekko są zakończone "falą", ta na drzwiach wygina się w jedną stronę, pod tylnym oknem w przeciwną stronę. Tyle tych samochodów jeździ po mieście, a chyba jedną widziałam z podobnymi paskami... czy to była tylko jakaś seria? pytam przez ciekawość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...