Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, to może w końcu się też i przedstawię. Mieszkamy w Toruniu lub pod Toruniem. Miesiąc temu szukałam micry i od 3 tygodniu - dzięki informacjom jakie tu uzyskałam - jestem szczęśliwym posiadaczem srebrnej pszczoły ;D

Doświadczenia nie mam z tym samochodem, ale do tej pory jestem pod wielkim wrażeniem - po prostu zakochałam się w niej.

Zamiana Matiza na Micre okazała się strzałem w 10. Komfort jazdy super - no może trochę mniejszy dla mojego psa - bo musi się wciskać przez przednie drzwi - mamy wersje 3 drzwiową, ale poza tym nie narzeka. Duże zaskoczenie, że przy silniku 1,0 ten samochód po prostu mknie jak strzała do przodu. Cichutki silnik i jak większość - z tego co czytałam miałam problem z kałużą na dywaniku pasażera - ale moja męska połowa sobie szybko i bardzo sprawnie poradziła z tym problemem - kałuża mam nadzieje zniknęła na zawsze, a już samochód był w myjni i po wielkim deszczu i burzy - jest sucho.

Naprawdę cudo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Noo od czasu jak tu ostatni raz cos pisalem troszke minelo:) W tym roku Kuba dostal CB, czarne lampy, no i kolka 15'Dotz Racing:) Obecnie ma maske wymalowana na bialo i obklejenie jak na Micrach z NME, ale jest to tylko tymczasowe:) :mikolaj:

[center:0031abe263]d24d4fd634.jpeg[/center:0031abe263]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakies lampy walaly mi sie po garazu wiec pewnego poranka zabralem sie do roboty:P Roznicy w swieceniu nie widzie(a lubie jasnosc)a wygladaja uwazam o niebo lepiej:)

Na prosbe cojota troszke fotek:P

 

Jak widac od poprzedniego razu jeszcze bardziej ubylo naklejek(2 fotki z Krytetium Kamionki sa wczesniejsze), teraz na Kubie zostala tylko naklejka na dachu;) Ja nazywam to powrotem do korzeni:)

post-19331-1248495476962_thumb.jpg

post-19331-12484954921685_thumb.jpg

post-19331-12484955055061_thumb.jpg

post-19331-12484955229712_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy na spota wpadniesz?? bo widze ze pyrlandia :)

 

Tak tak , Pyrlandia :-) Musze ogarnąć gdzie co i jak coś jest , i jeśli czas pozwoli to sie zjawie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do danego fotela nareszcie wstawiam sposob przerobienia mocowan ;) fotel mocno przysuniety do przodu (mocowaniami, bo mloda ma krotkie nogi ;) )c55b34cce131bf20.jpg

 

lewy przod

947ebc16757012b9.jpg

prawy przod

856a29d2549440d6.jpg

lewy tyl

4637a8d81943d14f.jpg

prawy tyl

097727f27eef0bf3.jpg

 

 

 

dodatkowo zdjecie odswiezonego auta, i zdjecie profilu ze zrobionym zawiasem.

9736ff7f68c03442med.jpg

 

32845cdd17505875med.jpg

5a25d90ce7fd4a55med.jpg

5f7359dd8d8cad72med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawilem mlodej jeszcze pomaranczowe pozycje i zolte zarowki, jak od straony kierowcy ladnie zarowka swieci na zolto, tak po stronie pasazera swieci praktycznie normalnym swiatlem, zarowka hella yellow. dodatkowo wrzucilem jej srebrne zarowki kierunkow, takze przod ladniej wyglada.

 

jako ze boczne biale kierunki sa niedostepne, pytanie czy ktos probowal skąpać pomaranczowy kierunek w rozpuszczalniku jakims, albo rozcieńczalniku zeby uzyskac bialy kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...