Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Zamienniki błotników przednich


ring-s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatni nabyłem trochę doświadczenia związanego z wymianą błotników przednich w Primerze P10. Zakupiłem zamienniki 'Made In Taiwan', na pierwszy rzut oka wszystko ok, ładnie zabezpieczone, beż żadnej rzeźby młotkiem. Bez przymierzania wziąłem się za malowanie, jedna mój zachwyt nie trwał długo. Podczas mocowania na aucie okazało się że właściwie pasuje tylko rozmieszczenie otworów mocujących do karoserii, reszta to totalna porażka. Otwory do lamp przesunięte o 1 cm, w żaden sposób nie idzie prawidłowo dopasować kierunków czy spasować maski. Do tego cały profil jest jakby niżej, lub nieco przy krótki, w ogólnej linii bocznej w ogóle nie pasuje. Patrząc na odbicie przedmiotów, linia auta na błotniku, jak by nie była od tego samochodu. Do tego jeszcze narożniki przy masce i przy drzwiach jakby nieco przy krótkie i dziwnie wygięte.

Czy ktoś z Was miał przyjemność z zamiennikami i jak to się skończyło? Czy możecie polecić jakieś konkretne egzemplarze? Konkretnych producentów?

 

Jak będę przy aucie (bo jeszcze je składam w warsztacie) to zrobię kilka fotek żeby zobrazować problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...