Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STACJA MULTIMEDIALNA dla QQ


quna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moje na cle sie zatrzymalo :-/

edit: 100zl clo, 200zl vat via DHL

Edytowane przez Piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 21:17, horte napisał:

Kamerę kup najtańsza, najprostszą. Podłączasz do radia i już.... wszystko działa. Oczywiście do radia musisz mieć podłączony przewód ze wstecznego. 

czy masz w tym swoim QQ sterowanie radiem w kierownicy? czy przyslali Ci chinczycy przejsciowki do wszystkiego? Ogolnie troche porazka z tymi kablami ktore niby maja pasowac. Poza tym przyslali mi oddzielnie kamere zamiast przejsciowke do istniejacej. ech.. masz jakies namiary na przejsciowki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter Ty zmieniasz z jakiego radia? Kamerę masz orginał czy dokładana. Oryginalne chodzą  chyba na 6V 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 21:17, horte napisał:

Kamerę kup najtańsza, najprostszą. Podłączasz do radia i już.... wszystko działa. Oczywiście do radia musisz mieć podłączony przewód ze wstecznego. 

czy masz w tym swoim QQ sterowanie radiem w kierownicy? czy przyslali Ci chinczycy przejsciowki do wszystkiego? Ogolnie troche porazka z tymi kablami ktore niby maja pasowac. Poza tym przyslali mi oddzielnie kamere zamiast przejsciowke do istniejacej. ech.. masz jakies namiary na przejsciowki? 

kamere mam oryginalna, zmieniam z nissan connect (takie gowno 2011rok z mapami na karcie SD). zaczynam ogarniac te kable powoli i nie jest tak najgorzej jak myslalem. jednak przejsciowka z nissanowej kostki: usb, mikrofon, kamera cofania na ten europejski standard (czincze) by sie przydala. hmm czy do tego kamery maja rozna wartosc zasilania? .. no niezle. programoeanie przyciskow z kierow icy w radiu juz ogarnalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum było o oryginalnych kamerach , żebyś nie spalił.Orginalnie zdaje się że z NC wychodzi 6 V na zasilanie kamer

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2018 o 22:39, agit11 napisał:

Ja nie krytykuję tylko odpowiadam na pytanie kolegi powyżej. Sam mam chińczyka i na razie nie żałuję. Też myslałem o zakupie Bosiona na androidzie bo też są o takim samym prawie wyglądzie na windowsie. Ale zależało mi na większej rozdzielczości ekranu 

jaki model? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2018 o 22:42, MisilYE napisał:

Gdzieś na forum było o oryginalnych kamerach , żebyś nie spalił.Orginalnie zdaje się że z NC wychodzi 6 V na zasilanie kamer

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

odkopalem w deepweb i pozostawiam info dla potomnych:

Phonocar 05923 - adapter prosto ze slotecznej Italii rozwiaze Wasze problemy! 

15337392091417106018398648264525.jpg

Edytowane przez Piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, kaarolek1 napisał:

Czy takie coś będzie pasowało do nissan qashqai j10 rok 2008?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7577192592

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem czy warto w tej cenie kupisz stację na windowsie ce i masz o wiele lepszą nawigację a także większe możliwości. A jak dołożysz to znajdziesz na androidzie. Kupując oryginał możesz mieć problemy z uruchomieniem a ponadto mapy aktualizacje wychodzą drogo i są przestarzałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką byś polecił tylko budżet słaby max 500-700zl nissan qashqai j10 2008 rok?

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Również szukam takiego rozwiązania do J10 2013 r. cam 360. 
Autor nagrania zamieścił link do tego modelu radia jednak adres wygasł, a to, które najbardziej jest podobne to (możliwe że nowszy model): 
https://androidcarauto.com/dvdgps-universales-2-din/1033-android-8-universal-2-din-695-radio-dvd-navegador-multimedia-tactil-hd-gps-wifi-bluetooth-octacore.html
 
Napisał również (tłumaczenie automatyczne Google):
"Będziesz potrzebował kabla adaptera dla 360. Właściciel wyśle ci kabel i schemat, gdzie powinieneś połączyć niektóre kable. Porozmawiaj z nim"
 
Na pytanie czy przycisk "Camera" działa manualnie odpowiedział:
"podczas cofania włącza się automatycznie. Jeśli chcesz umieścić widok z przodu, musisz nacisnąć przycisk AV-IN nawigatora i przycisk Kamera samochodu. Po naciśnięciu przycisku można go odwrócić, zmieni się i skarga powróci do obrazu z przodu. Naprawdę przekazuje przedni obraz centrali do wejścia wideo. Naciśnięcie przycisku Kamera służy do włączenia jednostki centralnej i wysłania jej do wejścia AV. Kiedy bieg wsteczny aktywowany jest automatycznie przez kabel, który przechodzi do radia."
Masz może to radio lub znasz kogoś kto takie ma z obsługi kamer 360?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 29.06.2016 o 13:48, Gość Loper napisał:

Witam

Opiszę w paru słowach moje odczucia I przeżycia z posiadania "adayo ce4k".

Ogólnie gdybym miał zamontować to urządzenie ponownie to na pewno bym tego nie zrobił.

Ale od początku.

Wymieliłem sobie że w moim QQ+2 wymienię stare cd na coś co będzie miało navi I będą działać przyciski na kierownicy.

Znalazłem stacje dedykowaną adayo ce4k wygląda fajnie, dedykowana pomyślałem musi być dobrze. koszt 1600 dramatu nie ma z uwagi na bardzo małe okno czasowe w ktorym mogłem ww sprzęt zamontować wszedłem w kontakt z firmą bestronics.pl z Nowego Targu. Pan Janusz mimo iż nie miał urządzenia sprowadził je od importera. Przetestował zabraliśmy się za montaż.

Pierwsze zdziwienie nie podpina się sterowania z kierownicy bo kostki nie pasują ale po zagłębieni się w temat okazuje się że radio się uczy kierownicy I jest ok.

Radio pasuje idealnie, podświetlenie pomarańczowe wszystko ok.

Problem zaczął się przy mapach stacja nie działała z mapami igopromo cały czas wyskakiwały chińskie robaczki I trzeba było resetować urządzenie.

Importer poinformował że tylko Automapa I taka została zainstalowana ale przy wytyczeniu trasy 1500 km navi się wiesza trzeba czyścić bufor I od nowa wpisywać trasę.

ogólne wrażenia z użytkowania:

Nawigacja automapa - jak się przyzywaczaisz że jedz prosto może oznaczać skręć w lewo I że za każdym razem trzeba kontrolować co się wyświetla a co mówi Krzysztof to często nie oznacza tego samego - sprawa upierdliwa szczególnie na autostradach. kijowo że nie można zamontować innych map.

cd działa bez zarzut.

usb puszczanie piosenek też

radio ma strasznie dreniwany interfejs - jak dlamnie porażka rds łapie albo nie łapie.

mikrofon wbudowany nie działa I trzeba ciągnąć dostarczony w zestawie.

ogólnie wynik 3 na szynach.

epilog:

Nawi instalowana przełom stycznia I lutego.

pewniego czwartkowego popołudnia w długi weekend wsiadam do auta nawigacja się nie odpala tylko logo nissana widać I ani drgnie. zdenerwowanie / qrwi...nie siege zenitu - myśli poco ja to gu..no instalowałem trzeba było kupić tomtoma na Szybę ale chciało się mieć navi w aucie to się ma.

dystrybutor nie pracuje w długi weekend zero pomocy w niedziele trasa 3 kraje 1400 km, dzwonie cały weekend nic nie udaje się załatwić z rozpaczy pisze maila do dystrybutora z prośbą o pomoc.

Mail z odpowiedzią przychodzi w poniedziałek jak już dojechałem na miejsce że mam wgrać na 2 karty jakiś soft i zainstalować oprogramowanie w radiu od nowa.

udało się ale takie rzeczy zawsze dzieją się jak jestem daleko jest długi weekend albo nie masz dostępu do netu.

Patrząc na moje przeżycia z adayo ce4k dochodzę do wniosku że był to najgorszy zakup jakiego mogłem dokonać i zdecydowanie odradzam zakup tego urządzenia, mam nadzieje ze mi się rozwali i odzyskam kasę bo to co mam w aucie na pewno nie jest warte pieniędzy które za nie dałem.

pozdrawiam.

Cześć wszystkim,

Mam problem podobny do tego, o którym 2,5 roku temu pisał "Gość Loper". Moja stacja to chyba Adayo CE4K i od jakiegoś czasu zawiesza się przy uruchamianiu. Możliwe, że w moim przypadku również pomógłby reinstall firmware'u, ale nie wiem:

1. Skąd go wziąć?

2. Jak go zainstalować, skoro system się zawiesza podczas uruchamiania? Jest jakiś "recovery mode"?

3. Do kogo się zgłosić o wsparcie?

Niestety, nie wiem skąd pochodzi stacja, poprzedni właściciel ją montował i nie mam z nim kontaktu. W sieci nie udało mi się znaleźć ani firmware'u, ani instrukcji, jak go wgrać. Gość Loper pewnie tego nie przeczyta (skoro to gość), ale może ktoś inny był w podobnej sytuacji i coś podpowie? Gdzie zacząć? gms.pl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

FYI: 

Napisałem do gms.pl. Odesłali mi pliki wraz z instrukcją zainstalowania. Zainstalowałem i działa! Fajnie, że znalazłem ten wątek, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupiłem od tego samego sprzedawcy co agit11, ale takie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7546095282.

Moje pytanie czy wam wszystko przy montażu ładnie pasuje i nic nie trzeba przerabiać? Chodzi mi o ramkę i mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania w przystępnej cenie stację jak ta z aukcji
https://pl.aliexpress.com/item/Funrover-2-din-Android-8-0-SAMOCHODOWY-ODTWARZACZ-DVD-dla-Nissan-Qashqai-x-trail-Almera-Pathfinder/32836933469.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4cc55c0fN0vOnA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamomtowałem tą stację ale bez przeróbek się nie obyło. Orginalne blaszki mocujące nie pasowały. Te które były w zestawie także.Trzeba było je przyszlifować bo z nimi stacja nie mieściła się do otworu montażowego. Gorszym problemem okazła się orginalna ramka qashqaia którą trzeba było powiększyć. Ja przyszlifowałem na dole 1mm i na górze 1mm. Stacja w ogłoszeniu ma wymiar 178mm na 100mm czyli idealnie do ramki nissana. Ale okazuje się że stacja ma wysokość 102mm czyli nie zgodny z opisem w ogłoszeniu. Ogólnie jakoś dopasowałem. Nie jest idealnie bo po bokach została szczelina gdyż stacja nie ma wymiaru 178mm od początku czyli od ekranu, a jakieś 175mm, poszerza się w głąb do 178mm na długości 1cm. Po podłączeniu wszytko fajnie działa, sterowanie z kierownicy także. Kostki i przejściówki w zestawie pasowały. Kupując dedykowane spodziewałem się że wszysko będzie ładnie pasować bez jakichś przeróbek. Nawet dzwoniłem do sprzedawcy i mówił że będzie pasowało. Niestety nie można ufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.10.2018 o 21:48, scanik napisał:

Masz może to radio lub znasz kogoś kto takie ma z obsługi kamer 360?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Witam Panowie, czy ktoś finalnie rozgryzl temat związany z doborem stacji pod obsługę oryginalnych kamer 360 do qq? Mam model j10 z 2013. Proszę o info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.11.2017 o 19:19, horte napisał:

Z fajnych rzeczy w radiu, to np. możliwość korzystania z map online. Radio bez problemu paruje się z telefonem a przy zrobieniu hot spota mamy internet.

post-100960-0-59477200-1512112204_thumb.jpeg

Kolego czy musiałeś coś rzeźbić w ramce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...