Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STACJA MULTIMEDIALNA dla QQ


quna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiałeś przez tą stronkę z Ali ? I czy wszystko co potrzebne jest w zestawie czy muszę dokupić oddzielnie dodatki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

a jak się sprawa ma z car play ? Działa to ? , rozmowy normalnie słychać czy są jakieś problemy ? 

Z góry dzięki za odp. 

Ps. Dla zainteresowanych 

 

Edytowane przez Mateusz1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego radyjka dokupiłem mikrofon zewnętrzny i po zamontowaniu jest jak z oryginałem,ładnie się mieści w miejscu oryginału.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2020 o 17:07, manek2 napisał:

Jeśli QQ ma fabryczne NAVI  trzeba kupić zestaw "B"  

moim zdaniem te Radia kupować z min. 2GB RAM

https://pl.aliexpress.com/item/33000003154.html?spm=2114.13010708.0.0.3b885c0fhlwSIk

 

 

Przechwytywanie.JPG

Edytowane przez xyz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2020 o 09:49, xyz77 napisał:

Firmware/MCU update - AllWinner Quad-core 1,2 GHz T3 P3 car headuni

Mam namiar na oprogramowanie  SW  do Radia Bosion BX-410 (Eunavi - OS And MCU Update)

czy ktoś z Was  instalował to oprogramowanie i może potwierdzić  czy wszystko działa dobrze?

Pobrałem to SW wrzuciłem na kartęSD  i widzę ,że plik MCU jest taki sam jak w moim Radiu?

plik os_update.zip(OS Version) ??? 

Na razie wstrzymałem się z aktualizacją

 

jjj.JPG

 

 

 

 

 

 

Zaryzykowałem i na szczęście nie Uwaliłem  radia .!

Podczas próby wgraniu os_update.zip ale przed fleszowaniem radio się zawiesiło , szybko wyjąłem kartę SD - po wyłączeniu i ponownym wł. zasilania Radio ok.10 minut się nie uruchamiało. Odpiąłem klemę aku.. na  5 minut i Radio zadziałało

 ten SOFT to wielkie  shit 

Uwaga na ten SOFT -lepiej nie wgrywać!!!

Edytowane przez xyz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak troszkę z innej beczki, zupełny laik, ja akurat kupiłem zwyklą stację do QQ 2010 fabryczną, mi to w zupełności wystarczy, no ale po podpięciu nie działa mikrofon, wiem, że potrzebna jest specjalna przejściówka, czekam na info z serwisu, ale nie o to chodzi, chciałbym zamontować oryginalną kamerę cofania i nie wiem czy potrzebny jest jakiś dodatkowy moduł, ewentualnie gdzie on ma się znajdować, ewentualnie jak sprawdzić czy wiązka pod moduł i kamerkę już jest w aucie, odpowie ktoś mądrzejszy ode mnie na te pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mikrofonu i kamery https://allegro.pl/oferta/zlacze-do-monitorow-nissan-connect-1-2-3-generacji-7462195910?reco_id=79534b36-5ed8-11ea-b406-b02628cb2b80&sid=1b14f67fa36602937f1572a57e6df4124ef63b53ab9897d3b9ab8b1bd1d899d5

Czy jest instalacja w poliftowych  - nie wiem .moduły do kamer były chyba jeśli były 360°..

Żeby się przekonać czy masz jakieś kabelki trzeba zdjąć osłonę klapy tylnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy QQ z 2007 roku z wyświetlaczem nad nawiewami również posiada radio z kodem? Szykuje się wymiana aku, a kodu nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Jeżeli masz radio kodowane, to kod masz w książce serwisowej.

W razie wątpliwości, podłącz prostownik na klemy i wtedy przystąp do wymiany aku ... tylko w tym przypadku w 1 kolejności zdejmij klemę (-)

Możesz też podtrzymać zasilanie przez gniazdo zapalniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem trzecim właścicielem, i nie posiadam książki serwisowej, jedynie na kartce z numerem i kodem kreskowym dla pilota jest dopisany jakiś pin 4 cyfrowy, jednak nie chcę ryzykować. Podtrzymam zasilanie małym aku motocyklowym i wymienię akumulator.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ponury_Farmer napisał:

Niestety jestem trzecim właścicielem, i nie posiadam książki serwisowej, jedynie na kartce z numerem i kodem kreskowym dla pilota jest dopisany jakiś pin 4 cyfrowy, jednak nie chcę ryzykować. Podtrzymam zasilanie małym aku motocyklowym i wymienię akumulator.

 

Czy aku motocyklowy nie jest na 6v?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, scanik napisał:

Czy aku motocyklowy nie jest na 6v?

W tej chwili już się nie chyba nie produkuje motocykli z instalacja 6 V,  parę klasyków miało taka instalację, jednak niestety nie posiadam takiego sprzętu. W garażu stoi jednak Suzuki GS 650 L, z 1981 roku. Bateria jest tam 12 voltowa 14Ah.  Qrcze, za rok będzie miał 40 lat, czyli w sumie klasyk...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...