Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STACJA MULTIMEDIALNA dla QQ


quna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jak ma się na dzień dzisiejszy sprawa z radiami , co warto kupić .Jakiegoś chińczyka czy używkę z Polski czy nowy z Polski?Coś na win czy na andku w cenie do 1000zl.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doradzaniem to jest trudna sprawa, musisz  sam określić na jakich funkcjach Ci zależy. Z czego tak naprawdę  będziesz korzystał,oraz system na jakim ma pracować radio.Jak przeczytałeś ten temat to wiesz że jest tego sprzętu do bólu i praktycznie każdy  kto montował jest że swojego zadowolony.Pozostaje kwestia finansowa.Kupione w Polsce cena jest jasno określoną, u chińczyka może dojść jeszcze cło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Daniel1983 napisał:

Tez szukam, może cis takiego Zobacz ofertę: RADIO SAMOCHODOWE 2 DIN WIFI NAVI 2G ANDROID 8.1 https://allegro.pl/oferta/radio-samochodowe-2-din-wifi-navi-2g-android-8-1-7893182640

Ja też się dołączę z pytaniem, to radyjko mi się podoba, jedno ale czy ktoś z was już ma to zamontowane i może powiedzieć jak się spisuje samo radio (tuner) w drodze, poza miastem czy nie giną stacje, w mieście czy nie nanoszą się jedna na drugą, ja kiedyś kupiłem podobne trochę tańsze i była to totalna porażka w trasie gubiło fale a w mieście bliżej jakiegoś przekaźnika to nanosiły się stacje na siebie, niestety ale tak mają żółtkowskie radia i trudno coś wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie radyjek na Ali z wysyłką z Niemiec a są nawet z Polski. Tak samo robią ludzie co sprzedają te radia na allegro. Rzadko kiedy trzymają je na magazynie, częściej po prostu zamawiają z magazynu producenta np w Niemczech. Wysyłka w kilka dni. Jest na pewno trochę droższe jak bezpośrednio z Chin ale odpada ryzyko cła.

Edytowane przez borek11498
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Kupiłem z AliExpress jeden z modeli Witson’a na systemie Android - 578 PLN + 58,00 PLN opłata celna opłacona przed wysyłką przy zakupie. Brak większych problemów przy instalacji stacji. Radio, CD i sterowanie z kierownicy działa. Był mały problem z sygnałem GPS, ale spowodowany umiejscowieniem anteny w kiepskim miejscu. W zestawie dołączona kamera, ale musi poczekać jeszcze trochę na montaż. Czas na testy.

IMG_5250.JPG

IMG_6112.JPG

Edytowane przez Poliszmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bry...
pytanie klasy głupek na aliexpress...

https://pl.aliexpress.com/item/Harfey-Android-8-1-dla-NISSAN-Qashqai-2006-2015-J10-Radio-9-dla-nawigacja-GPS-z/33013890205.html

taki wynalazek ktoś testował zwłaszcza pod katem współdziałania z kierownicą i możliwości montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2019 o 19:08, MisilYE napisał:

Do poliftowego 

to by się nawet zgadzało z planem, a czy jest możliwość zgrania tego z fabryczną kamerą - bo wszędzie widuję akcesoryjną jako opcja i zastanawiam się czy fabryczna się nie dogada (niekoniecznie w tym modelu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio montowałem stacje marki Witson, w zestawie dostałem kamerę. Nie instalowałem bo też chodzi mi po głowie zamontowanie kamery oryginalnej. Nie wiem czy to coś pomoże, ale w zestawie dostałem taki rysunek.
IMG_6269.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 11.02.2019 o 17:51, przmal88 napisał:

Witam Panowie, czy ktoś finalnie rozgryzl temat związany z doborem stacji pod obsługę oryginalnych kamer 360 do qq? Mam model j10 z 2013. Proszę o info. 

Podpinam się pod temat -Ktoś zna rozwiązanie?

lub gdzie kupić odpowiednią przejściówkę do tylnej kamery?

Edytowane przez xyz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2019 o 18:35, ZaQaZ napisał:



https://pl.aliexpress.com/item/Harfey-Android-8-1-dla-NISSAN-Qashqai-2006-2015-J10-Radio-9-dla-nawigacja-GPS-z/33013890205.html

taki wynalazek ktoś testował zwłaszcza pod katem współdziałania z kierownicą i możliwości montażu?

To radio nie pasuje  do QQ J10 z 2013r ?  

Przechwytywanie.JPG

Edytowane przez xyz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padła na: 

Bosion BX-410  2G+32G   za 663,72zł = czas na zakupy:bell:Black Friday w AliExpress

Rozdzielczość: 1024*600
Rozmiar wyświetlacza: 6.2"

System:
BX-410 wersja:
1.  android 7.1 
2. Procesor: Allwinner T3 Cortex A7 czterordzeniowy 1.2 GHz
3. RAM: 2 GB DDR3
4. ROM: 32GB


https://pl.aliexpress.com/item/32968465753.html?spm=a2g0o.detail.1000060.1.628925e4e5eYk5&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.146401.0&scm_id=1007.13339.146401.0&scm-url=1007.13339.146401.0&pvid=376e593d-9083-4f53-a6eb-d86b5805978c

Edytowane przez xyz77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć,
kupiłem takie radio:
jest ono przystosowane pod Nissany, ma odpowiednią przejściówkę. Po podłączeniu wszystko działa oprócz dźwięku, okazało się, że u Nas jest dodatkowy wzmacniacz do głośników, który blokuje dźwięk między radiem, a głośnikami.
Chińczyk od którego kupowałem polecił, żeby znaleźć linie/przewód od wzmacniacza i połączyć go z wyjściem od wzmacniacza w radiu. Ma ktoś pomysł jak to obejść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ty miałeś radio ze był wzmacniacz? Jeśli jest dedykowane pod nasze auto to nie powinno być jakiejś dodatkowej kabelkologii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak faktycznie to musisz znaleźć wzmaka i się wpiać w niego, dlaczego chcesz go ominąć? Napewno będzie lepszy dźwięk przez wzmacniacz niż przez takie radio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko kwestia przełożenia kabla w przejściówce ,bo w oryginalnej wtyce jest wyjście na wzmacniacz i subwoofer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...