Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej sobie nie wyobrażać i ...

Dla zasady : z garażu wyjeżdżaj sam ...będziesz miał samochód "cały" i minę naprawdę uśmiechniętą :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upgrade
Dążąc do posiadania wciąż nowych wersji programów, należy wiedzieć, ze nowa wersja to stary program z nowymi błędami. Przy podnoszeniu wersji mogą jednak zawsze wystąpić jakieś problemy. Oto jeden z nich:
Upgrade Problem
Ostatnimi czasy kolega zainstalował Upgrade programu Narzeczona 1.0 na Żona 1.0. Przy tej okazji musiał stwierdzić, że ta ostatnia aplikacja potrzebuje znacznie więcej pamięci systemu oraz zostawia niewiele wolnych „System Resources". Poza tym, aplikacja ta uruchamia dodatkowe procesy Child (1. - 3.), co dodatkowo może obciążać System Resources. Żaden z tych efektów nie jest opisany w dokumentacji ani w instrukcji użytkownika (chociaż trzeba przyznać, ze inni użytkownicy ostrzegali ' go, że należało się spodziewać takich efektów, gdyż lezą one w naturze tej aplikacji).
Nie dość, że Żona 1.0 podczas bootowania włącza się w systemowe procesy kontrolne, pozwalające na pilnowanie przebiegu innych aplikacji, z których niektóre w ogóle nie chcą pracować (Zalewanie 2.5, BridgeNight 3.6 czy też Knajpa 4.0), to System „idzie w buraki" przy jakichkolwiek próbach startu tych aplikacji, jakkolwiek przedtem działały bez zarzutu. Przy instalacji, Żona 1.0 nie daje żadnych możliwości uniknięcia instalacji dodatkowych (i niepożądanych) plug-ins takich jak Teściowa 55.8 czy tez Szwagier Beta Release. Poza tym System Resources maleją z każdym dniem użytkowania programu.
Oto lista dodatkowych opcji, o które dobijają się użytkownicy Żona 1.0, a które powinny być wprowadzone w Wersji 2.0:
1. Button „Nie przypominaj mi o tym więcej"
2. Minimize Button
3. Uninstall Program, który umożliwia zdeinstalowanie Żona 2.0 bez jakichkolwiek strat w System Cache lub innych Resources.
4. Multitasking Option, pozwalająca na lepsze wykorzystanie systemu.
Wielu użytkowników postanowiło uniknąć tych problemów z Żona 1.0 i pozostaje przy Narzeczona 2.0. Ale również przy takim wyborze nie da się uniknąć problemów. Po pierwsze Narzeczona 2.0 nie daje się zainstalować na istniejącą wersję Narzeczona 1.0. Przedtem program ten musi być zdeinstalowany. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że to znany BUG, z którego należy zdawać sobie sprawę już przedtem. Jak łatwo stwierdzić, obie wersje tego programu powodują konflikty przy jednoczesnym używaniu I/O Ports. Wydawać by się mogło, że tak trywialny problem powinien być już dawno usunięty, ale gdzie tam,
Ale to nie wszystko. Uninstall Narzeczona 1.0 nie pracuje zbyt pewnie. Pozostawia on niestety niektóre elementy programu w systemie. Innym poważnym problemem obu wersji programu jest, że w nieokreślonych odstępach czasu pojawia się na ekranie informacja, z uciążliwym tekstem zwracającym uwagę, na korzyści wynikające z Upgrade na Żona 1.0.
WARNING! Żona 1.0 ma nieudokumentowany BUG: jeżeli próbuje się instalować Kochanka 1.1, zanim Żona 1.0 jest całkowicie zdeinstalowana, wszystkie zbiory MSMoney będą usunięte z Systemu, i to przed zakończeniem procesu deinstalacji... Następnie Kochanka 1.1 nie daje się zainstalować, ze względu na brakujące System Resources.
Ot, jakie to mogą być problemy z nowymi wersjami...  B)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnym rozwiazniem problemu moze byc zainstalowanie bootmanagera i posiadanie wiecej niz 1 system, wtedy kazdy system dziala niezaleznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregson- tylko posiadanie więcej niż jednego systemu na tym urządzeniu jest prawnie zabronione i zagrożone sankcjami !!!

A czy zauważyliście że nie robiąc upgrade do nowszych wersji , po pewnym czasie system nie ma wsparcia i staje się niestabilny  :devil:

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to rozumieć ... pisałeś o przeziębieniu ?

Jeśli dosłownie to ja Ci współczuję.

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu ja dostałem życzenia i -30% na naprawy bądź kupno akcesoriów .

No Nissan mnie rozpieszcza  :)

Nie dostal ktos w Toruniu 30% rabatu na akcesoria? Bylbym zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Poproś Edka - napewno Ci odstąpi ...

Jego Tida jest tak wypasiona i wypieszczona ,że z oferty nie skorzysta .

Ale jestem .... przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to rozumieć ... pisałeś o przeziębieniu ?

Jeśli dosłownie to ja Ci współczuję.

No , bo przeziębiony trochę byłem , ale mi przeszło , za to wezwali mnie do szpitala na andiogram i zrobili kontrast czy jak to się po polsku nazywa i wyszło nieciekawie .

Z pobytu max 2 godz zrobiło się 2 dni .

Wiesz co , współczuć to raczej nie , raczej gratulować , że nie padłem w korytarzu w domu jak nikogo nie było tylko wybadali zwężkę na sercu 90% i od razu wepchnęli stent + dwa balony .Niby znieczulają , ale jest nieprzyjemny zabieg w odczuciu i człowiek bryzga krwią z ręki :)

Mnie tylko dziwi że weszli mi przy nadgarstku i dopchnęli się aż do serca ?! 

Po 40tce warto się czasem przebadać !!!

Mój znajomy niestety został w przedpokoju na 3 dni .zanim go znaleźli (*)

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój w kuchni ,niestety na zawsze. Najlepszy jednak był mąż kuzynki. Asia chyba mam zawał , wezwałem taxi bo pogotowie tak szybko mnie nie zawiezie.Wychodzi przed dom,jak bym padł przed przyjazdem taksówki, wzywaj pogotowie.Okazało się że miał lekki zawał i również podobny zabieg do twojego.Historia autentyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Poproś Edka - napewno Ci odstąpi ...

Jego Tida jest tak wypasiona i wypieszczona ,że z oferty nie skorzysta .

Ale jestem .... przepraszam ;)

Pieszczenia  :devil:  nigdy dosyć ja już zamówiłem oryginalne gumowe dywaniki 240zł kumplet po zniżce 160zł  

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu ja dostałem życzenia i -30% na naprawy bądź kupno akcesoriów .

No Nissan mnie rozpieszcza  :)

 

Zapewne w centrali Nissana dowiedzieli się już, że nie wypowiadałeś się ostatnio tu na forum zbyt pochlebnie o ich produktach. ;)

Stąd zniżka 30%.

Podejrzewam, że gdy pojawisz się w salonie, to dadzą Ci od razu jakieś 70% rabatu na zakup nowego GT-R Nismo. 

Przecież trzeba jakoś zatrzymać klienta. :D

A jeśli nadal będziesz źle wypowiadał się na temat ich wynalazków, to więcej zniżek nie będzie.

Którejś strasznej nocy wpadnie do Ciebie kilku skośnookich NINJA  :shiftyninja: z opaskami na głowach z dyskretnymi napisami Nissan-Renault i zrobią z Edwardem porządek. :bicz:    :P;)  

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fergul !

Skąd ja to znam ...

Na pewno cieszyć się ,że w takiej kolejności to się potoczyło ... ja "okaleczyłem" najpierw serducho ale to było dosyć dawno choć byłem w Twoim wieku.

Napisałem ,że współczuję bo "tego" się nie wyleczy jedynie przy odpowiednim "prowadzeniu się" (higienicznym trybie życia) można dożyć starości .

Jestem już "recydywistą " ale już nic więcej o sobie ... tylko zdrówka Ci życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins ale mnie zniżki policzyli od czasu serwisowania Almery .

Natomiast jak kupiłem Tiide to też  kasy zostawiłem w serwisie ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widzę że jest Nas "wyróżnionych" trochę na forum , może przykładem kolegów J11 , założymy podforum  "KORONOWANI" :)bijaceserce.gif żartowałem oczywiście , przykro jedynie że tyle dobra%%% zgromadziłem w barku , pachnącego wiśnią , paloną śliwką z renomowanych wytwórni i żadnej przyjemności z ich  konsumpcji mieć nie będę emot122.gif jak i z zapalenia prawdziwego cygara "Havana" z Kuby od prawdziwego Kubańczyka .

Zostawiłem go sobie na przywitanie nowego roku i tyle co sobie będę go mógł potrzymać , takiego farta to tylko ja mogę mieć !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze odezwie sie ktos z Torunia lub okolic majacego tez 30% rabatu na akcesoria bo bylbym zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koronowany ;)

Procenty nie szkodzą - nawet w lekarskich dawkach są wskazane ale najgorsze te calorie ...

I o cygarach zapomnij !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy 2011 , jakie to są "lekarskie dawki" ?

Muszę z moim GP porozmawiać o tym , jestem z nim umówiony w poniedziałek przed południem to może coś mi wyjaśni ,czy z proszkami co mi je przepisali nie będzie interakcji lub skutków ubocznych .

Przede wszystkim żony nie mogę zawieść ,,bo na Sylwestra mamy wychodne i to chyba ja będę prowadził ....auto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...np. lampka koniaku przez wieczór ? Ale jeśli nie weżmiesz leków to "po staremu" używaj % ,oczywiście bez przedawkowania .

Nie ma reguły a do siebie nie mogę porównywać bo ja mam jeszcze więcej przypadłości  sercowych...

Fergul ! Generalnie jesteś zdrów i  żyj pełnią życia a tylko miej świadomość , że trzeba zmienić dietę i do tego dołączyć leki .

   Koleżeństwo chyba nam wybaczą ...

A ja mogę służyć Ci radą - poprzez pocztę ?

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to dział Hyde Park i tu się pisze co ślina na język przyniesie , nikt nam wybaczać nic nie musi , a nawet wdzięczni być powinni bo skorzystają z naszych doświadczeń .

Kupiłem wczoraj organizer na tabletki , poukładałem w/g wskazań i zaleceń doktorów to się przeraziłem ile tego pudru wchłaniam !!

Na jedno leczą ,przez drugie wykończą ? :) 

Piszesz zmienić dietę , kiedy moją największą miłością po żonie i córce jest pieczone mięso !!! :) a raczej w każdej postaci mięso , na zimno , na ciepło , smażono solone pieprzone , gotowane jakoś nieee :) 


I tak w kółko :) https://www.youtube.com/watch?v=fwq9IlasMrc#t=376

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...