Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mały SUV

No pięknie.

Ja sam opisuje QQ jako SUV/crossover, bo wg mnie QQ to taki nie wyrosniety SUV- albo "maly SUV" jak to jest w artykule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten QQ 1.6DIG-T to zupełnie tak jak z Yeti wszyscy o nim słyszeli ale nikt go nie widział -żenujące .

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka awaria zmusiła kapitana do osadzenia statku na mieliźnie.Coś mi tu szwindlem ubezpieczeniowym pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno.Oglądałem kiedyś program z Anglii,o transporcie samochodów.Są specjalne warsztaty w portach,wyspecjalizowane w usuwaniu uszkodzeń.Kwalifikują części ,albo do wymiany ,albo do naprawy i klepią i lakierują.Z resztą nie ma się co dziwić jak samochody na transportowcu upychane są na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji Gregsonie, to nie wiem czy dostawa Twojego QQ znów się nie opóźni - O TUTAJ. ;)

Wiem, czytalem juz o tym. Niestety moj mial wlasnie w tym okresie wyplywac z UK, wiec jest pewne prawdopodobienstwo, ze byl na pokladzie.

Jutro przedzwonie do salonu i zapytam sie czy cos wiedza na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki tłok jest na kanale , statki prawie ocierają się jeden o drugiego ! 

Załadowali jeden który się przytopił , ale z portu wypłynęły już dwa kolejne :) z autem dla kolegi baby4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem koło Southampton na szkoleniu wiec moze sie wybiorę do portu i wrzucę jakaś fotkę. A z tego co mi tu mówili w poniedzialek to miał jakaś awarie i kapitan specjalnie wszedł na mielizne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś czytałem, to statek zaczął się przechylać niedługo po wyjściu z portu. Coś pisali, o złym zabezpieczeniu "towaru", który mógł się przesunąć. Pewnie szalejące czujniki w przewożonych Qashqaiach zwolniły hamulce ręczne i auta poooojechały na jedną burtę. :lol:

W każdym razie kapitan tego samochodowca ratował się wtedy wpłynięciem na mieliznę przez co zapobiegł jeszcze efektowniejszej wywrotce tego złomu.

Tak przynajmniej podano oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam mowa o luksusowych autach tylko. O kaśkach cisza.

No tak.Nie są luksusowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się zgłosił do tego programu, nie wiem czy jeszcze jest na antenie w sprawie tych QQ 1.6- do ktokolwiek widział ktokolwiek wie z TVP :)

Bo mulder i scully już nie pomogą bo ich wywalili z CIA.

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może jednak Gregson się doczeka? :D

No nie wiem nie wiem. Dodatkowo za pare dni wyjezdzam na pare tygodni na antypody wiec nie wiem kto go odbierze....

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan ostro wali w H...........a z tymi  QQ 1.6 ja już dawno bym zrezygnował.

 

No nie wiem nie wiem. Dodatkowo za pare dni wyjezdzam na pare tygodni na antypody wiec nie wiem kto go odbierze....

 

Gregson jedz sobie na spokojnie on tak prędko nie zawita do Polski 

 

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek - chciałm Ci zrobić skan, bo ostatnio przeglądałem dokumenty jakie odstałem z autem i jest tam wyciąg z homologacji. I jest taka pozycja: "producent silnika: NISSAN" hihihihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te auta jechały do Niemiec a nie do Gdyni wiec najwyżej jakis Hans nie dostanie swojego qq. A tak swoją droga jestem juz w Uk pare dni i jedyne qq co widze tutaj to diesle. Żadnej benzynki a juz sporobtego mijałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek - chciałm Ci zrobić skan, bo ostatnio przeglądałem dokumenty jakie odstałem z autem i jest tam wyciąg z homologacji. I jest taka pozycja: "producent silnika: NISSAN" hihihihihih

Hihihihihi Nissan nie produkuje 1.2 tylko Renault w swoich fabrykach silnik 1.2Tce  

Nissan miał 1.6DIG-T 190KM ale Renault go okradło z 30 koni mechanicznych i teraz ma 160KM złodzieje ............

A na papierze wszystko można napisać  :D

Edytowane przez Edek01
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie jestem pewien ?

N.p jak kiedyś Fiat projektowany przez Włochów wykonany był przez FSO - bez komentarza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylisz , jest produkowany m.i. w Japoni(tam gdzie powstał). Edkowi podalem kiedyś wszystko na tacy z adresem i nawet telefonem , ale on przecież i tak wie lepiej ,więc zapewne nie zgłębił tematu.


A okradzenie z 30 koni tak mnie "ujęło" że aż plusa mu za to dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...