Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to kto , pół świata prawie , Australia , UK, Irl, Indie , Japonia

A tak prawdę mówiąc to bez znaczenia jest , czy prowadzę z prawej czy z lewej , czy z lewej po prawo .....siora wno

Pare miesiecy temu gdy siedzialem jakis czas w UK wynajalem sobie tam samochod. I o dziwo mimo moich obaw dosc szybko sie przestawilem na myslenie lewostronne i jazda lewa strona nie sprawiala mi zadnych problemow. A dodatkowo w okolicy Weybridge co skrzyzowanie to rondo, to i problemu z ustaleniem pierwszenstwa na skrzyzowaniach nie bylo. I teraz wiem ze wydaje sie trudne jazda inna strona niz dotychczas ale szybko sie mozna przestawic i przystosowac do nowych warunkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś se ulepisz :D

No to tak , trzeba było z szyby zgarniać i to nawet sporo .

Odśnieżyłem dwa auta , odwiozłem córkę i o dziwo , o 7;45 drogi za zwyczaj pełne dziś były puste lub prawie puste !

Nawaliło  3 cm śniegu !!!

Po powrocie , odwiozłem jeszcze żonę do pracy , na autostradzie solarka za solarką i +1*C  więc lepiej niech gnije jeden samochód ,jej został pod domem .

Żebyście widzieli tubylców jacy obsrani jeżdżą :) 70km/h po autostradzie gdzie śladu po śniegu nie ma :)

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultura! W Rosji to by chyba pchali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kultura , to niedouczenie , jeszcze 30 lat temu prosili żeby ludzie brali prawa jazdy , a jak już miałeś kosiarkę traktorek , uuu to prawie Kubica byłeś.

Teraz dojeżdżasz do ronda i wszyscy przepuszczają się nie z kultury a ze strachu kto "TERA boje_sie.gif"? 

Jak nieraz widzę babcię siwą jak gołąbek z parkinsonem  i parkuje pod Tesco i wcale nie tam jakąś Micrą z 06 r .a  Kugą albo inną Moccą :) i robi to z 30 min , a później wraca do siebie na wioskę 30km/h generując taki korek za sobą .....

Ale to ja tu się dostosowuję nie oni hi.gifi mogę na to kląć i narzekać ale jeździ się spokojniej i wolniej , choć czasami diabeł kusi pocisnąć :) bo jest gdzie i czym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak , trzeba było z szyby zgarniać i to nawet sporo .

Odśnieżyłem dwa auta , odwiozłem córkę i o dziwo , o 7;45 drogi za zwyczaj pełne dziś były puste lub prawie puste !

Nawaliło 3 cm śniegu !!!

Po powrocie , odwiozłem jeszcze żonę do pracy , na autostradzie solarka za solarką i +1*C więc lepiej niech gnije jeden samochód ,jej został pod domem .

Żebyście widzieli tubylców jacy obsrani jeżdżą :) 70km/h po autostradzie gdzie śladu po śniegu nie ma :)

A nie jest tak ze malo kto opony zimowe ma? Bo jesli tak jest to nie dziwie sie ze takie tampo jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma opon zimowych , bo śnieg nie pada :) to co dziś i wczoraj natura zrobiła na ogół nie ma miejsca .

Zaklinacze od pogody odgrażają się jeszcze wichurą dziś lub jutro , fajna strona ,wiele możliwości i opcji  http://earth.nullschool.net/#current/wind/surface/level/orthographic=-1.37,49.83,2659

Teraz rozumiecie czemu u Was ciepło , bo u nas jest zimno :) tak sobie wiaterek zakręcił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumny tytuł " Nowa VITARA Powrót legendy" ... obejrzę , choć nie wiem czy mnie zachwyci ?

post-42436-0-01855000-1421262975_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzałem na Suzuki przed wyborem Qqłki,to szału nie było,raczej wręcz powiedziałbym ,biednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem bo Yama  salon Suzuki ma razem z Nissanem...ale czasu trochę upłynęło .

I nie wiem czy ten pokaz przedpremierowy Vitary coś we mnie zmieni?

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jakich okolicznościach uruchamiane jest czyszczenie tylnej kamerki? Czy wraz ze spryskiwaczem tylnej szyby? Czy wg potrzeb jak sam sobie oceni komp?

Zauważyłem, że czyszczenie tylnej kamerki jest włączane co któreś zmywanie tylnej szyby oraz co któreś przedniej szyby. Może w ogóle nie rozróżnia, która szyba (przód czy tył) i włączana jest co któreś użycie spryskiwacza?

Gdy radio jest wyłączone słychać wyraźnie pracujący spryskiwacz i sprężone powietrze - bo zgodnie z instrukcją w kamerce są dwie dysze: spryskiwacza i sprężonego powietrza (osuszanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pomoże ?

potrzebuję tą instrukcję ale mam tylko 3 pkt , a potrzeba 4 :( wrrr

Ktoś może ją ściągnąć i podesłać na maila?

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=7640250#7640250

Tylko zalogowani/zarejestrowani na  elektroda.pl  swoją drogą tamto forum jest takie nieprzyjazne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacko , pomogło . Pilot wszedł w dziwny stan ?

Musiałem wyjąć baterię na minutę żeby go zresetować po wcześniejszych błędnych próbach zakodowania i wykonać procedurę raz jeszcze , ale poprawnie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git.

Czas wypełnić PIT-a

0003T4QYGGU1HGQE-C116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO, a Ty wiesz, ze tym postem mozesz ranic czyjes uczucia religijne? Mysle, ze nawet na tym forum jest cala zesza wyznawcow tej religii.

Jeszcze ktos Ci samochod w powietrze wysadzi wykrzykujac: Macierewicz bedzie pomszczony!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę barwy zmienić...kurna nie pomyslalem,że taliby są wszędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciarewicz to nie religia !!!

Chociaż facet głupi nie jest , a media wykreowały jego obraz i to mocno zniekształcony i wybiórczy .

Od dekady patrzę z perspektywy 2500km na to dzieje się w Polsce i powiem szczerze nie ma alternatywy 

PSL prostytutka kto da więcej z tym pójdzie .

LSD leśne dziady , a jak słucham Millera to zaraz mam zatwardzenie 

PIS Bożesz Ty Mój , taki Kmicic w koronie tyle dobrego co i złego 

PO sorry , nic nie napiszę , bo jeszcze dostanę bana na forum 

A ta reszta ogonów to takie pierdy po grochówce 

I na jaką &%$#* tylu posłów , kiedyś gdy Polska była z Litwą to miało rację bytu , ale teraz 460 darmozjadów utrzymywać , gdy populacja maleje to i liczba reprezentantów powinna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny taki ktoś jak dziadek Piłsudski ,chwycić za gardło i potrzepać,żeby zaczęli pracować i myśleć nad tym do czego są wybrani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak by go okrzyknęli gwałtownikiem , a tak chodzą tylko kury szczać prowadzać i śmieją się z głupiego narodu i bawią za WASZE pieniądze , bo mnie prócz paszporu z polską już nic nie łączy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i szczęściarz , ale powiem Ci co to za kraj jak o własnego obywatela nie dba .

Wczoraj widziałem program , młoda dziewczyna sparaliżowana przez boreliozę tzn od pasa w dół i zaczyna mieć niedowłady ręką , CHOLERA TEN P&^%$#&ny ZUS renty jej nie przyzna bo gdzieś tam nie w tym roku zachorowała co przepisy stanowią!!!

153pln dostaje , ja pi*&^%$#le.

Tutaj idziesz do lekarza , albo socjalu i mówisz że alkoholik jesteś i próbujesz z tego wyjść ale rady nie dajesz i dostajesz rentę 183€ tygodniowo + jak w opiece dobrze trafisz to dodatek na "paliwo" dla wątroby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...