Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2016 350Z/370Z/G35/G37


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny widok :) szkoda że tak daleko i do tego prawie każdy weekend pracujący ale mam nadzieję że kiedyś będę miał tą przyjemność

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

odemnie pare fotek z hamowni dojdzie i wykresów. niech no chwilke luzniejsza znajdę :D

Tak jak obiecałem zamieszczam, na pierwszy plan rev upik o ultraniskim przebiegu idealnie sprawny tak jak i właściciel :P

20160605_172225_zpsxy8vvm14.jpg

ryki%20cabrio%20silver_zpsphymtjxt.gif

 

Potem zamulony zjebany revupik naszego przyjaciela od złotej:

20160605_174106_zps06qgxt9d.jpg

 

lukasz83_zps4edh1m1t.gif

 

Czaruś i jego piekne białe Zet z DE pod maską:

20160605_1837580_zps75qzg49z.jpg

 

czarek%20bialy%2020_zpsxp9qgz4u.gif

 

370Z z Gaziutkiem na pokładzie model 2014 (ale z niego biło tym gazikiem...)

20160605_182835_zpsxxuwbozd.jpg

 

370z%20lpg%20pb_zpskqcssfdu.gif

 

RUDA ciekawe czy na dole też ;)

20160605_180727_zps4cxffp5l.jpg

 

Arnoldzx_zpsbfmf3ehg.gif

 

Kombinator DODEK, fotki jego nie mam ale każdy wie jak wygląda, nie wiem co on tam zdrutował w tym aucie ale bardzo elegancko to wyszło jak na DE:

dodek%20kiedys%20dzis_zpsi4qm3ejk.gif

 

No i nasz Dumny towarzysz i jego bezcenna mina po tym co w jego HR-ku zmienił wydech za 2 koła Euro:

20160605_180337_zpsvqrrha4g.jpg

 

O Kurde nie zgrałem jego wykresu... Wleję jutro :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370z z lpg, gazolina do wystrojenia koniecznie, najlepiej z sondą w tyłku i jazda, komp korekty nie robi jak widać po sondach. Cała reszta...no normalnie, u mnie było 255hp a po modach i strojeniu wyszło dzięki Coobciowi 280hp/388nm, różnica jest więc Panowie...stroimy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie moc coś z d*py przed wywaleniem katów było u Coobcia 283 hp a po wywaleniu katów I włożeniu kolektorów stillena jw. Pomiar robiliśmy przed skasowaniem błędów po juz nie. Coobcio mówi ze mogło mieć to wplyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam co to były za błędy - podłączyliśmy pod komp i wyskoczyły 3 błędy, które skasowaliśmy. Coobcio powiedział , że mogły mieć wpływ na pomiar


Głupio żeby po wywaleniu katów i dołożeniu kolektorów stillena (które dają sprawdzone ok 8 hp) moc spadła o 17 hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaję się że błąd głównej sondy lambdy miałeś... ps. wykres kaczorowego HR mam po wrzuceniu invidi oraz wlotwo w przedni zderzak - tylko z pendriva muszę go przenieść w internety.

ktoś ciekaw jego jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kaczorowy power up po Invidi:

kaczor%20przed%20i%20po%20invidi%20i%20w

 

Moim zdaniem jest mega zważywszy na to że jego HR posiada seryjne katy !!

Ciekawe ile w tym zasługi po airductach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dopisać, że temperatura była prawie 3 razy wyższa przy ostantim pomiarze, nie było nowych super-drogich wkładek K&N po założeniu których chciałem ściąć sygnalizację przy nawrotce... no i widać, że góra wręcz osłabła, więc ducty chyba nie zdążyły zadziałać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po wykasowaniu tych moich błędów jest juz ok i byłby lepszy wykresik czy poza skasowaniem musze coś jeszcze zrobić z ta sonda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kaczorowy power up po Invidi:

kaczor%20przed%20i%20po%20invidi%20i%20w

 

Moim zdaniem jest mega zważywszy na to że jego HR posiada seryjne katy !!

Ciekawe ile w tym zasługi po airductach :D

 

Szczerze mówiąc to jak na inwestycję w wydech za kupe hasju + airduck`y to jest mocno średnio.

Jestem zdziwiony mocno bo sam się zastanawiałem nad tym wydechem ale widzę że średnio się przekłada na moc.

Ile miał przed założeniem wydechu nVidia? Był pomiar przed załóżeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nVidia produkuje karty graficzne, Invidia wydechy

Masz obydwa pomiary na wykresie (chyba lekko przesunięte) - przerywany przed, wydech kupiłem dla dźwięku. Nie zrobisz mocy na wydechu, bo nie on jest wąskim gardłem tylko katalizatory. Gdybym najpierw zrobił decaty, potem wydech być może różnica byłaby większa...

 

To nie działa tak, że zrobisz 1 mod i nagle dochodzi 30 koni, to jest tak, że robisz kilka modów i one w sumie dają jakiś wynik, bo się wspierają na wzajem. W serii te auta są naprawdę dobrze policzone i dotknięcie dolotu niewiele zmieni, przy seryjnym wydechu i na odwrót. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nVidia produkuje karty graficzne, Invidia wydechy

Masz obydwa pomiary na wykresie (chyba lekko przesunięte) - przerywany przed, wydech kupiłem dla dźwięku. Nie zrobisz mocy na wydechu, bo nie on jest wąskim gardłem tylko katalizatory. Gdybym najpierw zrobił decaty, potem wydech być może różnica byłaby większa...

 

To nie działa tak, że zrobisz 1 mod i nagle dochodzi 30 koni, to jest tak, że robisz kilka modów i one w sumie dają jakiś wynik, bo się wspierają na wzajem. W serii te auta są naprawdę dobrze policzone i dotknięcie dolotu niewiele zmieni, przy seryjnym wydechu i na odwrót. 

 

nVidia - InVidia, literówka i tyle.

Dolotu z tego co wiem nie ma co ruszać bo seria jest bardzo dobra i więcej się rozwali niż polepszy.

Co do zmian to wiem że nie da 30KM, ale tutaj dało bardzo mało, z momentem trochę lepiej. Ciekawe czy decaty na tyle poluźnią ten wydech żeby była jakaś zmiana.

Edytowane przez Stefffan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładałem ogromnych przyrostów myślę, że przy porównywalnych warkunkach pomiarowych (temperatura/wilgotność/ciśnienie) różnica byłaby rzędu 10 koni ~20 niutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...