Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2016 350Z/370Z/G35/G37


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jeśli zlot będzie w maju to myślę że będę w stanie się pojawić-czerwiec prawdopodobnie odpada jak dla mnie.

1. tomoakatomi
2. Bydle + tor
3. Łukasz83
4. Cytrus
5. 13E7 + tor
6. pustelnick + tor
7. kaktus_ML + tor
8. Jakub 350 + tor
9. misio_de + tor
10. 35zdawid1 + tor
11. Wojtek370
12. Wojti83 + tor

​13. Arnold 350z 

14. Madamen + tor

15. vonBuBs

16. Jagoda

​17. jarek1111 + tor

​18. WarPigs + tor 

​19. Witak + tor

​20. Coobcio + tor

21. Doodek

22. Adamur + na tor integracyjny

23. Symbiod

24. Stefffan + tor

25. nismo_gismo

26.

27.

28.

29.

30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA

 

Mały update w formie atrakcji i tym samym okazji 

 

 

Wiele osób się zastanawia, czy warto nawet seryjną Z, czy G oddać na strojeniu, by polepszyło się co nie co.

 

Odpowiedź brzmi: TAK!

 

Co zyskujemy po strojeniu ?

- lepsza reakcja na gaz, czyli gaz = otwieranie przepustnicy, a nie uchylanie

- przyrost km/nm

- dopasowanie odpowiedniej mapy do wlewanego paliwa 95, 98, 100 lub mieszane

- spadek spalania mimo uzyskanych przyrostów

- możliwość zapobiegania przez mechaniorów i innych jeżdżenia naszym autem - mapa serwisowa

- kasujemy błędy

- dobranie odpowiedniej dawki paliwa - auto mogłoby lepiej jeździć, gdyby nie było przelane lub nieodpowiednio dawkujące   

 

 

Auto staje się elastyczne, przyjemne, a dodatkowo, jeżeli są już jakieś modyfikacje w postaci: wydechu, kolektorów, dolotu, spacera, wałków itd itp to mamy możliwość wykorzystania tego, do czego miały pierwotnie służyć, a nie służą  :rolleyes2: 

 

Zwykle strojenie u Kuby to koszt 2300 zł, a co więcej, często nie ma terminów, bądź czeka się w nieskończoność :) Jest to problem dla większości nie mieszkających na terenie Warszawy i bliskich okolic. Obecnie pod warsztatem, czekających w kolejce na serwis, tuning, turbo itd - 11 wozów = brak terminów.

 

W związku z naszym zlotem, na moją prośbę, będzie możliwość wystrojenia auta za mniejsze pieniądze i z gwarantowanym terminem. Dzień przed naszym zlotem Kuba przyjmie każdą Z i G na strojenie, by móc się cieszyć nie tylko na zlocie nowym powiewem świeżości w aucie, ale również później - przypominam, że zaraz po zlocie jedziemy na tor !

 

Osoby jadące z daleka skorzystają na tym podwójnie, bo nie będą musiały jechać po nocy, czy z samego rana na zlot. Wystroją auto, zaoszczędzą pieniądze (za strojenia, koszty ponownego przyjazdu w innym terminie) i co więcej - prześpią się, by być pełni energii na następny dzień !! :) 

 

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych strojeniem - wpisujcie się w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z terminami ciezko ale z drugiej strony jakby nie bylo kolejki to znaczy ze zakład nie ma renomy;)

Tomek jak z tym torem łaskawie odpisali czy cos innego zalatwiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że chodzi o to ile aut w sumie się zgłosi, a nie o to, że trzeba samemu podstawić na przykład: zetke, zetkę cabrio, g35 i fx35 , żeby dostać rabat :D  -   jestem wstępnie zainteresowany ;) choć mam nadzieje, że jak się zgłoszą 4 to starczy w każdym czasu na dopieszczenie mapy indywidualnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, każdy będzie miał zrobione jak powinno być

 

im więcej się zgłosi osób, tym dla wszystkich korzystniejsza będzie cena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kwiecień, a wciąż nie ma żadnej daty zlotu. Coś w tym temacie wiadomo?

 

Edit: Nie zauważyłem updatea w 1 poście, sorki :)

Edytowane przez Pustelnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA - kolejny update

 

Jesteśmy w trakcie oczekiwania na odpowiedź ze strony zarządu toru Jastrząb co do możliwego terminu. 

 

 

 

 

Jak to bywa ze zlotami, nowym sezonem, często są robione wcześniej modyfikacje w autach. Zbliżają się zakupy grupowe, do nabycia fotele kubełkowe Corbeau Club Sport. Dostępne są dwa rozmiary, także każdy znajdzie rozmiar stosowny do swojej sylwetki. W zestaw wchodzą dwa fotele z mocowaniami oraz szynami. Mocowania nie są przyspawane do szyn, także jeśli ktoś chciałby umiejscowić się możliwie jak najbliżej podłogi, to istnieje możliwość odłączenia tych dwóch elementów i przykręcenia fotela bezpośrednio do podłogi dzięki bocznym mocowaniom. Termin płatności przewidujemy maksymalnie do drugiego tygodnia maja, za wcześniejszą wpłatą zaliczki, gdyż zamówień jest sporo. Termin dostaw: Pierwszy tydzień czerwca.

 

STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY RZADKO SPOTYKANY.

FOTELE NIE POSIADAJĄ HOMOLOGACJI FIA

 

cena za komplet to 1950 zł z wysyłką

 

 

Jeśli zależałoby wam na innym modelu, nie ma sprawy. Piszcie który was interesuje. W razie pytań i konkretnych wycen, prosimy pisać na skrzynkę mailową:

 

zapytanie@jap-performance.com lub telefonicznie 500119147

 

 

 

PS

dodatkowo ponowie pytanie odnośnie koszulek - czy jesteście dalej nimi zainteresowani, by przygotować na zlot koszulki ??

post-52846-0-45602000-1459855022_thumb.jpg

post-52846-0-92844800-1459855032_thumb.jpg

post-52846-0-66718200-1459855041_thumb.jpg

post-52846-0-67809900-1459855052_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste

 

Lista osob chetnych na koszulki:

 

1. tomoakatomi
2. Bydle + tor + koszulka
3. Łukasz83
4. Cytrus
5. 13E7 + tor
6. pustelnick + tor
7. kaktus_ML + tor + koszulka
8. Jakub 350 + tor
9. misio_de + tor
10. 35zdawid1 + tor
11. Wojtek370
12. Wojti83 + tor

​13. Arnold 350z 

14. Madamen + tor

15. vonBuBs

16. Jagoda

​17. jarek1111 + tor

​18. WarPigs + tor 

​19. Witak + tor

​20. Coobcio + tor

21. Doodek

22. Adamur + na tor integracyjny

23. Symbiod

24. Stefffan + tor

25. nismo_gismo

26.

27.

28.

29.

30.

 

Kto sie nie wpisze ten nie bedzie mial i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA - najnowsze wieści

 

 

Tor jest zarezerwowany na 28 maja - koszt to ok 5000 zł przy 20 autach

 

koszt od auta to ok 250 zł płatne przelewem dla autodromu Jastrząb

 

 

Na miejscu będzie instruktor oraz odbędzie się wykład teoretyczny.

 

W związku z tym zlot w Warszawie robimy albo 15 maja albo 22 <--- dlaczego? bo dzień wcześniej robimy strojenie, tak jak zostało to obiecane dla wszystkich osób zainteresowanych z całej Polski 

 

nie możemy zrobić 29 maja z dnia na dzień, bo znając życie połowa nie dojedzie ( coś tam się zadzieje ;) ), nie będzie możliwości strojenia auta u Kuby w ramach akcji gwarantowanego terminu i dobrej ceny dzień wcześniej, bo wszyscy będą na torze :)

 

 

Co robimy ?!?!??? : 

 

14 zjeżdżacie się na strojenie i nocleg i widzimy się wszyscy 15 maja

 

czy

 

21 zjeżdżacie się i widzimy się 22 maja

 

lub extremalnie możemy zrobić tak: 

28 maja(sobota) strojenie aut godzina 6 rano - 7,30, bądź  po torze ok  godziny 18 i nocujecie na 29 maja

 

 

 

Czekam na odzew większej części osób przez najbliższe max 2 tygodnie - później sam zadecyduje jak tylko wypowie się 5 osób na krzyż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot jak najbardziej pasuje, 15 czy 22 maja, ale tor, ja pier**le, wałkowaliśmy, to będzie długi weekend z Bożym Ciałem, więc ja odpadam, sporo osób też pisało, że już ma zaplanowane wyjazdy, więc może się uzbierać Wam za mało osób... No zresztą sami zobaczycie co będzie... (może się mylę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor Ci pasuje 28 tak?

Nie jest łatwo ustalić coś z jastrzebiem - nie chcecie to toru nie musi być

 

Zostanie do wyboru czy 14-15 czy 21-22

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tor 28 jest jak najbardziej ok  , przynajmniej dla mnie 

 co do zlotu jest mi to obojętne tylko że musze wiedzieć przynajmniej 2 tyg wcześniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu - sam załatw tor skoro uważasz że załatwiliśmy to względem naszej fanaberi

 

 

Słuchaj, nie zrozum mnie źle, fajnie że załatwiacie takie rzeczy, innym sie nawet palcem nie chce ruszyć i tylko marudzż.

I prostuje, ja nie marudze i jeśli trzeba się zaangażować i pomóc to jestem chętny. Chodzi mi o to, że na tor w tym terminie uzbierać się może, no nie wiem ,5-6 aut, a koszt całości się nie zmienia, a chodzi o to żebyśmy się spotkali w jak największej grupie.

 

Inne terminy (zwykłe weekendy) więcej osób dojedzie.

Widziałeś odzew na początku tego tematu. 

Nie obruszaj sie na to co pisze, bo raczej chce pomóc niż zaszkodzić.

I też zależy mi na torze.

 

Jak coś trzeba pomóc, pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie potrzeba pomocy, natomiast jeżeli termin toru na jastrzębiu załatwi ktoś innego dnia, niż dali nam takową możliwość - ok, mi to obojętne 

 

jak chcecie to możemy na czerwiec przesunąć tor i tyle - zrozumcie, że nie da się pogodzić wszystkiego i wszystkich i w dodatku, by jeszcze była na koniec pogoda 

 

przez ostatnie lata nie udawało się załatwić toru - teraz jest to możliwe w tym terminie. Nie chcecie na jastrząb a macie inny tor? załatwicie dobry tor, dajcie lepszy termin i po problemie

 

 

Możecie pisać na pm jak coś załatwicie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę z problemu załatwienia toru.

 

Teraz patrzę na ich kalendarz, 21 maja mają swobodne jazdy motocyklowe,  a może 22 w niedziele tor, po zlocie np. 21 ?

Widzę, że 04.06 też mają wolny, zresztą cały czerwiec nie jest zajęty, więc mogli nie wpisać jeszcze na stronie.

 

Nigdy nie wynajmowałem toru, więc nie wiem jak z nimi gadać, bo bym zadzwonił i podpytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...