Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2016 350Z/370Z/G35/G37


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a swoich znajomków można na ten tor   przyciągnąć     w sensie kolo płaci  za wjazd i jeżdzi sobie swoim autem ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze chlopakom sie chce i zalatwiaja takie rzeczy :)

 

Ja mam pare pytan odnosnie toru tak dla czystej ciekawosci:

 

- czy bedziemy mieli tor na wylacznosc i nikt inny nam sie wpier...li

- jaki czas(ile godzin) obejmuje wynajecie toru

- czy w cenie jest pomiar czasowy

- czy sa obowiazkowe kaski podczas jazdy

- czy sami konfigurujemy tor i ustawiam wszystko od samego rana czy przyjezdzamy na gotowe

- do kiedy mamy czas na decyzje osteczna oraz jaki jest ostateczny termin wplaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin wpłaty jest do 15 maja - co do reszty to pomiarów nie ma tam chyba , tor chyba jest przygotowany, ale spytam jeszcze Kubę

 

Mariusz możesz zawsze zadzwonić i ustalić z nimi ze chcesz 22 - jak załatwisz to będzie

 

Podejrzewam ze jak weźmiecie kogoś znajomego to bedzie sobie jeździć a ogolnie nie bedzie drożej niż 250zl jeśli sie liczba osob uzbiera i będziemy w konkretnej grupie jeździć

 

To co przysłali to:

Będziecie Państwo mieli swoją grupę (lub grupy) w zależności od ilości osób.

Proszę uprzejmie o potwierdzenie rezerwacji oraz o przygotowanie wpłaty (proszę o wpłatę do dnia 15.05).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek jasne ze komunia ważna, spróbuje coś zrobić z tym torem, ale chyba wiesz jakie sa rozmowy z jastrzębiem

 

nie obrażę sie jak ktoś załatwi termin na tym torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się gubię w terminach ale jaka cena tam wyszła Panowie?

jeśli 250zł to i tak sie pisze najwyzej wam brata wyśle moim g nauczycie go jak smigac : D

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram dogadac sie na 22.05...

Cena ood.auta to 250zl bedziemy mieli na ten dzien swoja zet grupe + mazdy rx8 lacznie celujemy w ok 15-18 aut w grupie.

 

Do pomiaru czasu kazdy we wlasnym zakresie będzie używać sobie aplikacji w telefonie Race Chrono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA UWAGA

 

Maj już niebawem, a koszulek jeszcze nie mamy. Poczyniłem pewne kroki i mam już możliwość zrobienia ich na zlot. Podam detale i zaczynam zbierać zapisy.

 

 

W załączniku są zdjęcia koszulki, która ma wam zobrazować jak to mniej więcej może wyglądać. Koszulki są zrobione z materiału "cotton touch", nie będzie to bawełna (a dlaczego to zaraz napisze)-to co będzie, to materiał typu jak wszystkie wielkie firmy sportowe wykorzystują w swoich produktach. Wybrałem z kolegą ten, a nie inny materiał, ponieważ po pierwsze ma dobre właściwości hydroskopijne, po drugie w odróżnieniu od innych wygląda jak zwykła bawełniana koszulka. Nie chce by wyglądały jak poliestrowe, błyszczące i nie fajne koszulki.

 

Pytanie dlaczego nie zwykłe bawełniane? Otóż odpowiedź nie jest wcale taka prosta, jak by się zdawało. Po pierwsze koszulki są co do 1 cm nadrukowywane metodą sublimacji, co daje lepsze efekty i pełne pole do popisu. Skoro można od A do Z zaprojektować każdy cm to dlaczego tego nie zrobić. Materiał bawełniany się do tego nie nadaje, a jedynie potrafi się kleić do nas w cieplejsze dni.

 

To co potrzebuje to deklaracji i wpłat, kto i ile koszulek, by chciał.

 

koszt to ok 60 zł za koszulkę

 

Myślę, że cena jest w porządku, bo tu nikt nie robi tego dla zarobku, tylko by można było je zrobić.

 

Co do samego projektu - koszulki proponuję zrobić czarne, by było uniwersalnie, chyba że chcecie białe lub szare - oczywiście mogą być inne kolory świata, ale zejdźmy na ziemię :) Jeżeli macie fajny pomysł to dawajcie zdjęcia, czy rozrysujcie i mi prześlijcie na PM. Jak będzie sensowne to wrzucę i uwzględnię wasze grafiki.

 

Potrzebna jest mi osoba, co pomoże i zrobi projekt na wektorach

(by ogół nie musiał nieco więcej zapłacić za koszulki, by nie było potrzeby opłacać kogoś za zrobienie projektu)

 

Muszę dać liczbę koszulek, rozmiary i projekt najlepiej do końca przyszłego tygodnia - czekam na wiadomości i deklaracje

 

post-52846-0-84032800-1461167395_thumb.jpgpost-52846-0-30123600-1461167407_thumb.jpgpost-52846-0-49461200-1461167415_thumb.jpgpost-52846-0-90943800-1461167423_thumb.jpgpost-52846-0-84998800-1461167434_thumb.jpgpost-52846-0-83951900-1461167451_thumb.jpgpost-52846-0-67978800-1461167464_thumb.jpgpost-52846-0-63758900-1461167389_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba wszystko w temacie koszulki tj jakość sposób nadruku itd

mogę zakupić dwie koszulki tylko proszę mnie uwzględnić bo śmigam g35C, jeśli nie będzie to proste to mogę też nosić 350z ; D

proszę o dane do przelewu na pw

niestety nie umiem tworzyć grafik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie - to jest zlot Nissana i Infiniti oczywiscie bedzie uwzględniony na graficie

 

mamy kilka pomysłów także nic nie zostanie pominięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOT jest niebawem, wiem, że część nie jest na fb więc sprawa wygląda tak: 

 

 

potrzebuję deklaracji na koszulki oraz tak jak było ustalone jest zarezerwowany termin 14-15 maja oraz 28 maj(tor)

 

jest opcja że jeśli większość głosującnych na fb, których nie ma tu na forum opowie się że zostaje 14-15 a nie będzie pogody, to  robimy 04-05 czerwca 

 

Jeśli jednak się większość opowie za 04-05 czerwca to wiadomo co dalej  (tor bez zmian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...