Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2016 350Z/370Z/G35/G37


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek możesz napisać co planujemy w sb a co w nd? Możliwe ze uda mi się wyrwać tylko 1 dzień wolnego i chce wiedzieć kiedy lepiej wpasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę będą ludzie się zjeżdżać z innych miast by nie musieli gnać z rana i mogli odpocząć - planowane jest gwarantowane strojenie u Kuby, później grill, a następnie integracja na mieście

w niedzielę będzie zlot docelowy - czyli zaczynamy od 10,30 na narodowym, a dalej to już wiadomo, inne atrakcje :)

 

jak na jeden dzień to przyjedź w niedzielę, bo masz możliwość dotarcia swobodnego, w porównaniu do innych klubowiczów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. To mój 1szy post. Mam zetke od ponad roku a dopiero teraz wpadłem na to forum.. :)  No więc do rzeczy....  też zjawiłbym sie na zlocie. Da radę jeszcze koszulke ogarnąć? Na torze też powinienem się zjawić jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wpadaj na zlot a koszulek chyba nie będzie. Choć niech Tomek się wypowie

Wpadam w niedziele na zlot z Wojtkiem Przybyla (fotografem motoryzacyjnym co robił foty rok temu) wiec i w tym roku będzie fajna pamiątka zdjęciowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede napewno, chyba że się cos przesunie w czasie z moimi modami, choć Kuba zapewnił ze nie będzie problemu. W najgorszym wypadku dupowozem przyjade, żeby się z Wami w końcu osobiście poznać i popodziwiać Wasze slicznotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Propozycja - jako ze tylko weekend 4/5 czerwca mam wolny planuje wybrać sie na Jastrząb Track Day w sobotę a wieczorem dotrzeć do Wawy i dołączyć do przygotowanych atrakcji i oczywiście strzelić sobie fotkę ze wszystkimi w niedziele pod narodowym.

Jeśli jest jeszcze ktoś kto nie planuje strojenia u Kuby albo ma chęci spędzić tak sobotę to miło będzie...

 

Do Tomka / Kuby - jest plan dnia na sobotę i niedziele czy będzie to "wolna amerykanka" jak rok temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnej wolnej amerykanki :) 

 

konkretny harmonogram i mapę przejazdu po Warszawie wrzucę w przyszłym tygodniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dolnego Śląska będą jechały co najmniej 4 Zetki :) Już w sobotę będziemy w Warszawie. Fajnie by było poznać harmonogram na 4 i 5 czerwca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill Ogólnopolski Zlot 2016...


Grupa Dolnośląska informuje że w sobotę  (04.06.16)  odbędzie się OGO -Obowiązkowy Grill Ogólnopolski  :-)  na terenie ośrodka konferencyjnego CSK  Ul.Odrębna 4  04-867 Warszawa   http://www.csk.oit.pl.


 


Grilla planujemy zacząć ok godz. 18-19tej, będziemy nocować w tym ośrodku więc jeśli ktoś ma chęć do nas dołączyć na samego grilla lub na grilla z noclegiem to oczywiście zapraszamy -miejsca jeszcze są. Parking na terenie ośrodka.


 


Jeśli ktoś ma jakieś uwagi czy propozycję to proszę pisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co z tym

 

'' konkretnym harmonogramem i mapą przejazdu po Warszawie '' - ktory to mial byc wrzucowny w tym tygodniu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmonogram: 

 

Sobota: 

 

Grill integracyjny z grupą dolnośląską ok 18-19 na terenie ośrodka CSK ul. Odrębna 4 http://www.csk.oit.pl 

 

Niedziela:

 

10.30 - start pod stadionem narodowym  post-52846-0-96907700-1464996680_thumb.jpeg

11:30 - przywitanie wszystkich uczestników

 

11:40 - historia auta, czyli co komu w duszy gra

 

12:15 - sesja zdjęciowa

 

13:00 - konkursy: najfajniejsze auto zlotu, najfajniejszy wydech

 

13:30 - przejazd przez miasto na Marywilska 44 post-52846-0-96526100-1464997976_thumb.png

 

15:00 - przerwa na obiad

 

15:30 - sesja zdjęciowa

 

16:00 - upalanie na placu przed opuszczeniem terenu 

 

17:00 - strojenie w Coobcio Garage post-52846-0-49237900-1464998019_thumb.png

 

 

 

Mapa przejazdu zostanie dodana w dniu dzisiejszym.

Gdyby ktoś miał pytania, to śmiało proszę pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Propozycja - jako ze tylko weekend 4/5 czerwca mam wolny planuje wybrać sie na Jastrząb Track Day w sobotę a wieczorem dotrzeć do Wawy i dołączyć do przygotowanych atrakcji i oczywiście strzelić sobie fotkę ze wszystkimi w niedziele pod narodowym.

Jeśli jest jeszcze ktoś kto nie planuje strojenia u Kuby albo ma chęci spędzić tak sobotę to miło będzie...

 

Do Tomka / Kuby - jest plan dnia na sobotę i niedziele czy będzie to "wolna amerykanka" jak rok temu?

Track day w toku - przerwa na sprzątanie toru, kolega wypadł na łuku...

Z Zetek tylko moja. Pare MX5 i BMW, dwa Focusy RS i perełka: 500 konny Lexus RCF. Razem 20 kilka aut.

Inna konfiguracja toru niż to co widziałem na filmikach z 28.05

Czas podam jak wykręcę najlepszy ;)

Gorąco ... Na razie najfajniejsza cześć to czekanie na leżaku ;)

Kto jeszcze się pisze na grilla dzisiaj wieczorem?

post-57035-0-30731700-1465035003_thumb.jpeg

Edytowane przez DanteS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz wyruszam na do was na grillka :) jakies  200km drogi przede mną, także myśle że zjawie sie około 19.

Macie jakieś żarełko czy trzeba sobie coś we własnym zakresie zorganizowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy już się bawicie a ja zarobiony po uszy ale już odliczam godziny do jutrzejszego wyjazdu.jest jakaś myjnia przy Narodowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO co jest jak w rażenia gdziefirlmy i fotki :P ?? Wszyscy pewno zmęczeni dotarli do domów :D

Ps. Troche wykresów z hamowni nezbeirałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik za***isty fajnie było poznać kogo nie znałem wcześniej. Ogólne odczucia to miło spędzony czas fajni ludzie i za***isty przejazd przez miasto :) podziękowania dla Tomka za zorganizowanie tego całego zamieszania. Wojtas pewnie ogarnie foty w 2 tygodnie to dam Wam link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...