Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kompatybliność telefonu z Nissan Connect


Gość Kori53
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do niedawna uzywalem Nokii E51. Z NC działał poprawnie, kontakty pokazywane tak jak zapisane w telefonie. Zmienilem telefon na Nokię C5 i tu niespodzianka kontakty to tylko numery telefonów. Nie jestem w stanie podczas jazdy znaleźć lub poprawnie odczytać osoby.

Może jest jakaś opcja do przestawienia w NC lub w C5 do zmiany prezentacji kontaktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tel. Samsung Galaxy S .Niby działa ,ale zdarza się że nieraz nie połączy się z zestawem,i są problemy z ręcznym połączeniem.Nokia N 95 8GB

łączyła się zawsze i nigdy nie zrywała połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem telefon z G1 (cyjanek) na HTC DesireZ (fabryczny). W samochodzie czekając aż kolega zamknie drzwi od pracy - sparowałem i... działa ;)

 

Jedno co (to podobnie jak przy G1-ce) - na wyświetlaczu pokazuje opis kontaktu z kilkusekundowym opóźnieniem. Więc nie mając pamięci do numerów trzeba chwilkę poczekać aż się wyświetli kto dzwoni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mogę powiedzieć że samsung wave 1 działa ok. ale miałem z nim inny problem. Po łączeniu z NC nie wiem czy została zainstalowana jakś aplikacja ale tel. z dotyczasowych 6-8 dni bez ładowania zaczął wytrzymywać ok 2 dni. Tel przez noc potrafił zeżreć 30% baterii przy wszystkich rzecz jasna wyłączonych srodkach łączności typu bluetooth i wi-fi. Po formacie karty- na zewn. tel znowu było ok. do pierwszego łaczenia z NC i znowu bateria schodziła w oczach. Serwis Samsunga stwierdził że tel ok.

Teraz mam N8 i też jest wszystko dobrze musiałem tylko wykluczyć wszystkie polskie znaki- w kontaktach w których występowaływyświetlały się tylko nr telefonów. Po zmianie jest wszystko ok, NC ładuje bez problemów ksążkę , czynne też są listy rozmów.

Ja mam tylko jedno pytanie - po podłączeniu do NC obok ikony bluetootha pojawia się znak transmisji danych i tak jest dopóki tel jest podłączony do NC nawet przez kilka godzin przy dłuższej podróży. Wybaczcie pytanie laika czy to jest normalne? Wcześniej mając inne zestawy Cark, Samsung tego nie zauważyłem. Czy u Was też tak jestczy to przypadłość mojego NC. Będę wdzieczny za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

[Cześć,

Czy udało Ci się rozszyfrować problem z połączeniem telefonu z bluetooth. Ma podobny problem tzn. Motorola Gleam ( na jedną kartę ), nie da się sparować, wyrzuca komunikat (....failed) nie dopuszcza do podania hasła 1234 po wyszukaniu, natomiast Nokia C3 też nie połączy się, komunikat ten sam jak wyżej tyle ,że daje możliwość wprowadzenia kodu 1234. Są to nowe telefony. Starsze typy telefonów typu Motorola K1 czy Samsung 5200, działają bez zarzutu. Czy do NC nie można będzie wogóle sparować nowszych telefonów by mieć zestaw głosnomówiący?

pozdrawiam

Robert

 

 

ja z tym problemem odstawilem dzis auto do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna uzywalem Nokii E51. Z NC działał poprawnie, kontakty pokazywane tak jak zapisane w telefonie. Zmienilem telefon na Nokię C5 i tu niespodzianka kontakty to tylko numery telefonów. Nie jestem w stanie podczas jazdy znaleźć lub poprawnie odczytać osoby.

Może jest jakaś opcja do przestawienia w NC lub w C5 do zmiany prezentacji kontaktu?

zajrzyj na stronę: http://www.nissan.co.uk/GB/en/YouPlus/bluetooth.html?pageId=your_car

znajdziesz, samochód, rok produkcji, system audio, swój telefon jeśli kompatybilny i instrukcje Pairing method (niestety po angielsku) jak to wszystko zegrać. pozdrawiam - jaste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj na stronę: http://www.nissan.co...pageId=your_car

znajdziesz, samochód, rok produkcji, system audio, swój telefon jeśli kompatybilny i instrukcje Pairing method (niestety po angielsku) jak to wszystko zegrać. pozdrawiam - jaste

 

Gratulacje dla Kolegi , bardzo cenne strona . prosimy o więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smasung Wave S8500 bada wersja 2.0 najnowszy soft same problemy,raz się łączy raz nie ,pokazuje że połączony po czym się sam rozłącza masakra.Stabilny był tylko w jednej wersji softu bada 1.2 a po kolejnej aktualizacji zresztą w tej samej wersji bady zaczęły się problemy i trwają do dzisiaj.Sprawdzone na rożnych egzemplarzach tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Smasung Wave S8500 bada wersja 2.0 najnowszy soft same problemy,raz się łączy raz nie ,pokazuje że połączony po czym się sam rozłącza masakra.Stabilny był tylko w jednej wersji softu bada 1.2 a po kolejnej aktualizacji zresztą w tej samej wersji bady zaczęły się problemy i trwają do dzisiaj.Sprawdzone na rożnych egzemplarzach tego modelu.

potwierdzam!

Ale zalety przewyższaja wady.

Dziwią mnie kierowcy ,których stać na drogie fury, ale na systemy hand free już nie!

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Koledzy pomocy! Sony Xperia P (nie jest to już s-e) nie chodzi pod NC.... buuuuuuu. I want my Nokia back....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale wstyd... Otóż dziś udało mi się sparować mój Xperia P z NC. Wina leżała po mojej stronie, kto wie, czy niektórzy z Was nie popełniali tego samego błędu. Zapomniałem, jak parowałem moją starą Nokię E51. Tymczasem.... koniecznie trzeba postępować jak każe instrukcja, jednak ja w momencie, gdy pojawiał się na ekranie NC komunikat, aby zacząć parowanie od swojego telefonu zwyczajnie traktowałem ten ekran w NC jako informację i klikałem "cancel". NIe wolno tego robić! Gdy ten ekran wywali, włączamy bluetooth na swym telefonie, po czym parujemy go z NC. Pierwszy raz jest zawsze nieudany (przynajmniej w Sony Xperii P oraz w SonyEricsson Neo V). Dlaczego nie wolno się zrażać po pierwszym razie? Dlatego, że Sony (albo Android?) wybiera automatycznie PIN "0000". Próbujemy raz jeszcze - tym razem, jak chce tego NC - PIN "1234". To działa!

Edytowane przez seta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - sęk w tym, że to jest garstka 90 typów telefonów, w tym ok. 60% to sprzęt prehistoryczny. Nissan wolno testuje nowości. Poza tym machina korporacyjna nie nadąża za nowościami, niestety....MOże kurde sami zrobimy na forum taką listę super updated????

 

Na bazie wszystkich postów zrobiłem listę telefonów przetestowanych przez użytkowników forum - to są aparaty, które łączą się z NC, choć czasem występują problemy (zrywanie, niemożność załadowania ksiązki adresowej itd.)

 

HTC Desire Z

HTC HD 2

HTC Magic

HTC One X

iPhone 3

iPhone 4

LG 990i viewty

LG GT540

LG KP500

MDA Compact IV

Motorola Defy

Motorola K1

Motorola Milestone

Nokia C6-00

Nokia E51

Nokia E52

Nokia E66

Nokia E72

Nokia E95

Nokia N8

Samsung Avila

Samsung C3050

Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S II

Samsung I5700 Spica

Samsung Solid B2100

Samsung Wave I

Samsung Wave S8500

Sony Ericsson Neo V

Sony Ericsson Xperia MiniPro

Sony Xperia P

Sony Xperia S

Edytowane przez seta21
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - sęk w tym, że to jest garstka 90 typów telefonów, w tym ok. 60% to sprzęt prehistoryczny. Nissan wolno testuje nowości. Poza tym machina korporacyjna nie nadąża za nowościami, niestety....MOże kurde sami zrobimy na forum taką listę super updated????

 

Na bazie wszystkich postów zrobiłem listę telefonów przetestowanych przez użytkowników forum - to są aparaty, które łączą się z NC, choć czasem występują problemy (zrywanie, niemożność załadowania ksiązki adresowej itd.)

 

HTC Desire Z

HTC HD 2

HTC Magic

HTC One X

iPhone 3

iPhone 4

LG 990i viewty

LG GT540

LG KP500

MDA Compact IV

Motorola Defy

Motorola K1

Motorola Milestone

Nokia C6-00

Nokia E51

Nokia E52

Nokia E66

Nokia E72

Nokia E95

Nokia N8

Samsung Avila

Samsung C3050

Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy Mini (S5570)

Samsung I5700 Spica

Samsung Solid B2100

Samsung Wave I

Samsung Wave S8500

Sony Ericsson Neo V

Sony Ericsson Xperia MiniPro

Sony Xperia P

Sony Xperia S

 

Dopisałem Samsunga Galaxy Mini (S5570). Łaczy sie z NC natomiast ma problemy z załadowaniem ksiązki telefonicznej. Po kilku próbach odpusciłem i wybieram recznie w telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem Samsunga Galaxy Mini (S5570). Łaczy sie z NC natomiast ma problemy z załadowaniem ksiązki telefonicznej. Po kilku próbach odpusciłem i wybieram recznie w telefonie

W samsungach na Androidzie występuje ten problem. Rozwiązanie jest proste:

Po nawiązaniu łączności między telefonem a NC następują trzy próby zczytania przez NC książki z telefonu. Na moment u góry ekranu telefonu pojawia się napis "zczytywanie kontaktów" czy coś w tym rodzaju. Trzeba go otworzyć (przez przeciągnięcie na dół) i zanaczyć ptaszkiem "zawsze zezwalaj na export książki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - sęk w tym, że to jest garstka 90 typów telefonów, w tym ok. 60% to sprzęt prehistoryczny. Nissan wolno testuje nowości. Poza tym machina korporacyjna nie nadąża za nowościami, niestety....MOże kurde sami zrobimy na forum taką listę super updated????

 

Na bazie wszystkich postów zrobiłem listę telefonów przetestowanych przez użytkowników forum - to są aparaty, które łączą się z NC, choć czasem występują problemy (zrywanie, niemożność załadowania ksiązki adresowej itd.)

 

HTC Desire Z

HTC HD 2

HTC Magic

HTC One X

iPhone 3

iPhone 4

LG 990i viewty

LG GT540

LG KP500

MDA Compact IV

Motorola Defy

Motorola K1

Motorola Milestone

Nokia C6-00

Nokia E51

Nokia E52

Nokia E66

Nokia E72

Nokia E95

Nokia N8

Samsung Avila

Samsung C3050

Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S II

Samsung I5700 Spica

Samsung Solid B2100

Samsung Wave I

Samsung Wave S8500

Sony Ericsson 905

Sony Ericsson Hazel

Sony Ericsson Neo V

Sony Ericsson Xperia MiniPro

Sony Xperia P

Sony Xperia S

 

Dodany SE Hazel i 905 działa wszystko tak pieknie, że marzy mi się wyświetlanie SMSów na ekranie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję Galaxy S III od tygodnia i nie narzekam. Łączy się szybciej jak Galaxy S I którą poprzednio używałem . Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - sęk w tym, że to jest garstka 90 typów telefonów, w tym ok. 60% to sprzęt prehistoryczny. Nissan wolno testuje nowości. Poza tym machina korporacyjna nie nadąża za nowościami, niestety....MOże kurde sami zrobimy na forum taką listę super updated????

 

Na bazie wszystkich postów zrobiłem listę telefonów przetestowanych przez użytkowników forum - to są aparaty, które łączą się z NC, choć czasem występują problemy (zrywanie, niemożność załadowania ksiązki adresowej itd.)

 

HTC Desire Z

HTC HD 2

HTC Magic

HTC One X

iPhone 3

iPhone 4

LG 990i viewty

LG GT540

LG KP500

MDA Compact IV

Motorola Defy

Motorola K1

Motorola Milestone

Nokia C6-00

Nokia E51

Nokia E52

Nokia E66

Nokia E72

Nokia E95

Nokia N8

Samsung Avila

Samsung C3050

Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S III

Samsung I5700 Spica

Samsung Solid B2100

Samsung Wave I

Samsung Wave S8500

Sony Ericsson Neo

Sony Ericsson Neo V

Sony Ericsson Xperia MiniPro

Sony Xperia P

Sony Xperia S

dodałem Galaxy S III i SE Xperia Neo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję Galaxy S III od tygodnia i nie narzekam. Łączy się szybciej jak Galaxy S I którą poprzednio używałem . Polecam

 

Dzięki za odpowiedź. Czy działa wszystko łącznie z wybieraniem numeru, historią połaczeń i książką adresową ?? Mój SGS I ma od czasu do czasu fochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...