Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kompatybliność telefonu z Nissan Connect


Gość Kori53
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów miał okazję sprawdzić kompatybilność telefonu Samsung C3050 z Nissan Connect? Generalnie wszystkie łączą się przez bluetootha z NC, ale pozostaje problem sciągnięcia z telefonu książki telefonicznej do NC. Jest to niemożliwe np. przy moim nowszym telefonie LG KF750, natomiast nie ma z tym problemu moja starsza Motorola W510. Z odpowiedzi jaką uzyskałem mailem od Nissana wynika, jakoby naprawdę niewiele telefonów było w pełni kompatybilnych z NC. Ale odnoszę wrażenie, że w Nissanie też do końca nie wiedzą co piszą, bo np. nawet nie zająknęli się na temat Motoroli W510, o której z autopsji wiem, że jest w pełni kompatyblina. Ponieważ moja żonka ma ochotę kupić Samsunga C3050, byłbym wdzięczny za informację od tych osób, które miały okazję wypróbować go w Qashqaiu z NC. Problem ten poruszałem już w innym temacie, ale nikt się nie odezwał, więc spróbowałem teraz w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brytyjskim forum Qashqaia ktoś twierdził że w QQ jest montowany moduł firmy Parrot(ale czy we wszystkich wersjach?), może tam można szukać pomocy

http://www.parrot.com/uk/support/onlinehelpguides/parrotck3100ck3300ck3500/compatibilite

Trochę informacji można też znaleźć na stronie amerykańskiego odpowiednika QQ czyli Nissana Rouge

http://www.nissanusa.com/bluetooth/results.html?vehicle=Rogue&year=2008&equip=Equipped+With&mfg=All+Manufacturers&x=34&y=11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś z forumowiczów miał okazję sprawdzić kompatybilność telefonu Samsung C3050 z Nissan Connect? Generalnie wszystkie łączą się przez bluetootha z NC, ale pozostaje problem sciągnięcia z telefonu książki telefonicznej do NC. Jest to niemożliwe np. przy moim nowszym telefonie LG KF750, natomiast nie ma z tym problemu moja starsza Motorola W510. Z odpowiedzi jaką uzyskałem mailem od Nissana wynika, jakoby naprawdę niewiele telefonów było w pełni kompatybilnych z NC. Ale odnoszę wrażenie, że w Nissanie też do końca nie wiedzą co piszą, bo np. nawet nie zająknęli się na temat Motoroli W510, o której z autopsji wiem, że jest w pełni kompatyblina. Ponieważ moja żonka ma ochotę kupić Samsunga C3050, byłbym wdzięczny za informację od tych osób, które miały okazję wypróbować go w Qashqaiu z NC. Problem ten poruszałem już w innym temacie, ale nikt się nie odezwał, więc spróbowałem teraz w ten sposób.

 

 

 

z iPhone dziala - nie wiem, jak z reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość robert_wawa

ZGŁOS SIE DO ASO NICH CI DADZA LISTE TELEFONÓW KOMPATYBILNCH Z CONECTEM NIE WSZYSTKIE DZIAŁAJ TAK JAK POWINNY

 

 

Ja sie nie zglaszalem jeszcze, ale G1 HTC nie dziala, niby sie laczy ale nic poza tym takze Motorrolla RAZZOR V6, ma taki sam objaw.

 

W manualu pisza ze specyfikacja bluetooth to 1.3 cokolwiek to znaczy i jest to cos od DEWOO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zglaszalem jeszcze, ale G1 HTC nie dziala, niby sie laczy ale nic poza tym takze Motorrolla RAZZOR V6, ma taki sam objaw.

Hm.. A co dokladniej nie dziala?

mam G1 i działa bez zarzutów - mam książkę telefoniczną, listę nieodebranych połączeń itepe.

 

Jedno do czego mogę się przyczepić to brak polskich znaczków w książce telefonicznej (a co za tym idzie np "Łukasz"-e są na początku jako " ukasz", oraz - nie jestem pewien czy lista odebranych/nieodebranych połączeń jest synchronizowana z telefonem. Czasami mam wrażenie że jest, innym razem że to tylko połączenia które były w momencie gdy całość była sparowana.

 

No i przydała by się jakaś ikonka że było nieodebrane połączenie - ostatnio zrobiłem kilkaset kilometrów z telefonem podpiętym przez usb (jako ładowarka) w schowku a to że miałem połączenie nieodebrane zauważyłem dopiero w domu - zapewne ktoś dzwonił jak akurat nie było mnie w samochodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert_wawa

Hm.. A co dokladniej nie dziala?

mam G1 i działa bez zarzutów - mam książkę telefoniczną, listę nieodebranych połączeń itepe.

 

Jedno do czego mogę się przyczepić to brak polskich znaczków w książce telefonicznej (a co za tym idzie np "Łukasz"-e są na początku jako " ukasz", oraz - nie jestem pewien czy lista odebranych/nieodebranych połączeń jest synchronizowana z telefonem. Czasami mam wrażenie że jest, innym razem że to tylko połączenia które były w momencie gdy całość była sparowana.

 

No i przydała by się jakaś ikonka że było nieodebrane połączenie - ostatnio zrobiłem kilkaset kilometrów z telefonem podpiętym przez usb (jako ładowarka) w schowku a to że miałem połączenie nieodebrane zauważyłem dopiero w domu - zapewne ktoś dzwonił jak akurat nie było mnie w samochodzie...

 

 

U mnie sie łączy ale nie da sie gadac, fakt ze mam zmieniony soft na cucpake 1.5, zadzwonic sie da ale nie da sie gadac, mam zwykłae radio w swoim QQ, moze tu tkwi problem, albo cos trzeba dostroic w telefonie, ale opcji takowej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie łączy ale nie da sie gadac, fakt ze mam zmieniony soft na cucpake 1.5, zadzwonic sie da ale nie da sie gadac, mam zwykłae radio w swoim QQ, moze tu tkwi problem, albo cos trzeba dostroic w telefonie, ale opcji takowej nie ma.

cóż, ja mam cyjanka 2.1 :) I działa bez zarzutów. Nie rozumiem "zwykłe radio" - mówimy o nissan connect?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z forumowiczów używa Nokii N95 z NC? U mnie większość funkcji działa, ale np. nie pokazuje mi listy połączeń(odebranych, utraconych) nie przerzuca też całej książki telefonicznej tzn. tylko czyta tylko pamięć karty SIM. W ASO powiedzieli mi "fachowcy" że to wina telefonu, zawiozłem więc telefon do autoryzowanego serwisu Nokii i po zostawieniu tam 120pln. Odebrałem identycznie działający telefon. Gdzie może być przyczyna niekompletnej kompatybilności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna znalezc paczke do niego, aby wgrac na G1 ?

http://forum.cyanogenmod.com/files/category/3-htc-dream-htc-magic/ - oczywiście wymaga zrootowanego telefonu. No i można się popsuć ;)

 

Ale ogólnie to uczucia mam mieszane. Generalnie wszystko działa bez zarzutu, ale niestety - wolno. Na tyle wolno że przymierzam się do upgrade telefonu do czegoś wydajniejszego ;) Lub downgradu androida do 1.x...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert_wawa

http://forum.cyanogenmod.com/files/category/3-htc-dream-htc-magic/ - oczywiście wymaga zrootowanego telefonu. No i można się popsuć ;)

 

Ale ogólnie to uczucia mam mieszane. Generalnie wszystko działa bez zarzutu, ale niestety - wolno. Na tyle wolno że przymierzam się do upgrade telefonu do czegoś wydajniejszego ;) Lub downgradu androida do 1.x...

 

 

Moj dziala szybko na 1.6 i nie wiem czy warto upgradowac do 2.2, tylko po to by miec lacznosc z radiem w QQ. Musze sie zapoznac z opiniami jak to chodzi na ERA G1 dream. Przemysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://forum.cyanogenmod.com/files/category/3-htc-dream-htc-magic/ - oczywiście wymaga zrootowanego telefonu. No i można się popsuć ;)

 

Ale ogólnie to uczucia mam mieszane. Generalnie wszystko działa bez zarzutu, ale niestety - wolno. Na tyle wolno że przymierzam się do upgrade telefonu do czegoś wydajniejszego ;) Lub downgradu androida do 1.x...

upgrade do cyjanka 6.0 i... śmiga. Jedno co to musiałem ponownie sparować telefon z navi. Ale różnica w prędkości między 6.0 a 5.x zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim QQ testowałem 2 telefony. Nokia E66 na Symbianie - połączenie w porządku, ale wyświetlają się tylko numery telefonów. Brak nazw, mimo zmian zapisu numerów, z +48 i bez.

Drugi telefon to LG GT540 na Androidzie 1,6. Wszystko działa rewelacyjnie. Brak jedynie polskich znaków na wyświetlaczu NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim QQ testowałem 2 telefony. Nokia E66 na Symbianie - połączenie w porządku, ale wyświetlają się tylko numery telefonów. Brak nazw, mimo zmian zapisu numerów, z +48 i bez.

Mam takowy telefon i działa wszystko wyśmienicie. Zarówno nie ma najmniejszczego problemu z połączeniem, aktualizcją kontaktów oraz z wyświetlaniem imion i nazwisk znajomych. Pamiętaj że przy dodawaniu nowego znajomego do ksiązki w telefonie musisz w NC zrobić aktualizację kontaktów ... w innym przypadku NC nie będzie widzieć tego nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może ma ktoś doświadczenie z telefonem działającym na Winows Mobile 6?

Jak ten system dostosowuje się do NC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy Samsung Wave S8500 bez problemów współpracuje z moim NC z 2009 roku .

Dla pewności przed jego zakupem sprawdziłem "organoleptycznie" czy rzeczywiście działa na egzemplarzu telefonu użyczonym przez rodzinę.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt z was nie oriętował się i nie pisał do centrali nissana jakie telefony są kompatybilne z NC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Samsung Wave S8500 bez problemów współpracuje z moim NC z 2009 roku .

Dla pewności przed jego zakupem sprawdziłem "organoleptycznie" czy rzeczywiście działa na egzemplarzu telefonu użyczonym przez rodzinę.

Polecam!

Tylko ma jedną wadę spis numerów w NC zaczyna się od imion i nie ma możliwości w setupie radia tego zmienić bynajmniej u mnie reszta ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...