Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kompatybliność telefonu z Nissan Connect


Gość Kori53
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szacownych Kolegów ma doświadczenie z współpracą NC z HTC Sensation?

 

Tak. Miałem problem z przeniesieniem książki telefonicznej do NC. Zrobiłem 2 rzeczy - jedna z nich pomogła:

1. Przestawiłem telefon w tryb "debugowania USB" - w opcjach. Wiem, że nie powinno mieć to żadngo wpływu na komunikację bluetooth, ale prawdopodobnie pomogło :)

2. usunąłem z NC "stary" HTC Desire z listy sparowanych urządzeń

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nokia E52 mam problemy po zakończeniu rozmowy radio pozostaje wyciszone, ale nawigacja powraca do pokazywania trasy. Dodatkowo jak wchodzę w połączenia ostatnio wybierane lub odebrane zamiast nazwy wyświetla się tylko nr. w takim formacie ??66612345. Proszę o informację czy też macie podobne problemy bo niewiem czy reklamować telefon czy nawigację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy kamerek cofania,oczywiście oryginalnych nissana w kaszakach,czy wasze kamerki widzą w nocy?

Mam założoną taką w Note i kaplica,ciemność w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten wątek.

 

Kamerka widzi bo są mocne światła cofania ale szału nie ma. Obraz robi się praktycznie czarno biały (co nie dziwne) i niewyraźny (dużo szumów).

Moim zdaniem, nie ma żadnego specjalnego trybu nocnego (podczerwonego) tylko po prostu bardzo podbija czułość matrycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało,dzięki kolego za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam forumowiczów. Od tygodnia jestem posiadaczem QQ Tekna i powoli go poznaję. Od początku nadziałem się na problem z włączaniem funkcji Bluetooth i parowaniem z moim telefonem. Mam Sony Xperia neo V. Z tego powodu nie mogę korzystać z systemu "hands free". Doradcy w salonie nie potrafili mi pomóc. Czy ktoś rozgryzł już ten problem ? Będę wdzięczny za poradę. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam taki sam telefon i nie mam żadnych problemów.Podaj więcej szczegółów twojego problemu.

Edytowane przez jacomir1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z forumowiczów rozwiązał problem parowania po Bluetooth NISSAN CONNECT z telefonem Xperia neo V ? Mam QQ od tygodnia i łączność Bluetooth z tym telefonem nie działa. W salonie nie mogą pomóc, bo się nie znają. Będę wdzięczny za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A problem masz z parowaniem czy niewykorzystywania przez NC nektórych funkcji? Ja parowałem z ok. 15 telefonów i generalnie z samym łączeniem nie było problemów. Problem jest tylko taki że niestety NC w niektórych modelach mie obsługiwał np. książki telefonicznej albo list ostatnich wykonywanych telefonów itp. Np. w nokii 6650 odbierałem rozmowy ale zadzwonić ani hu hu. Zdziwieniem moim było gdy podłączyłem N 6310, chodziło i lepiej i szybciej niż z innymi telefonami. Ostatnio sparowałem Samsunga Note II. Chwilę to trwało bo samsungach trzeba w tych ustawieniach trochę pogrzebać. Ale teraz mistrzostwo.

Edytowane przez pi.otr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam taki sam telefon i nie mam żadnych problemów.Podaj więcej szczegółów twojego problemu.

Parując moją SE Xperia neo V z NC postępuję wg instrukcji. Telefon zauważa NC dopiero po kliknięciu w "Pairing new device". Klikam w telefonie w NISSAN CONNECT, który odpowiada piśnięciwem i komunikatem "Bluetooth connection failed". Robiłem to już x razy z takim samym efektem. Nie wiem już co robić.

 

A problem masz z parowaniem czy niewykorzystywania przez NC nektórych funkcji? Ja parowałem z ok. 15 telefonów i generalnie z samym łączeniem nie było problemów. Problem jest tylko taki że niestety NC w niektórych modelach mie obsługiwał np. książki telefonicznej albo list ostatnich wykonywanych telefonów itp. Np. w nokii 6650 odbierałem rozmowy ale zadzwonić ani hu hu. Zdziwieniem moim było gdy podłączyłem N 6310, chodziło i lepiej i szybciej niż z innymi telefonami. Ostatnio sparowałem Samsunga Note II. Chwilę to trwało bo samsungach trzeba w tych ustawieniach trochę pogrzebać. Ale teraz mistrzostwo.

Mam problem z parowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bluetooth connection failed" - zdarzyło mi się to ostatnio jak chciałem sparować ponownie K770i, który wcześniej był sparowany ale celewo usunięty, żeby coś sprawdzić. Mimo standardowych prób parowania poajwiał się ciągle ten błąd, następnego stojąc na przejezdzie kolejowym zrobiłem próbę parowania i poszło bez problemu. Nie potrafię wyjaśnić co się stało że tym razem poszło OK, tym bardziej że wcześniej żadnych problemów nie było a były juz ze 3 telefony parowane. Proponuję niestety poeksperymentować, może za któryms razem się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją parowałem 7 różnych telefonów i zero problemów.Propouje zrobić ustawienia fabryczne w connect i próbować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parując moją SE Xperia neo V z NC postępuję wg instrukcji. Telefon zauważa NC dopiero po kliknięciu w "Pairing new device". Klikam w telefonie w NISSAN CONNECT, który odpowiada piśnięciwem i komunikatem "Bluetooth connection failed". Robiłem to już x razy z takim samym efektem. Nie wiem już co robić.

 

 

Mam problem z parowaniem.

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem to próbujesz parowanie od stony telefonu. Z doświadczenia radzę lepiej zrobić to od strony NC. W telefonie trzeba ustawić jako widok publiczny - nie ukryty. Następnie w NC zapodać szukanie. Jak NC rozpozna urządzenia to ci je wyświetl. Wciskasz które urządzenie chcesz sparować i w telefonie dostajesz informacje o parowaniu. Wpisujesz 1234 jako kod dostępu i sprawa zgłowy. W niekórych telefonach trzeba jeszcze zaznaczyć opcję autoryzacji. Bez tego każde połączenie będzie wymagało akceptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia E52 miałem problem, że po zakończniu rozmowy nie włączało się radio. Właśnie znalazłem przyczynę która była odpowiedzalna za złe działanie wiem, że posiadacze innych modeli Nokii też mieli te same problemy.

Należy w aplikacji telefonu wyłączyć funkcje głosowe. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon c6-00. Łączy się ok. Jak ktoś dzwoni widzę nazwę w książce też, ale w liście połączeń są 2 pytajniki i numer telefonu, nie ma nazwy. Można to jakoś rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon c6-00. Łączy się ok. Jak ktoś dzwoni widzę nazwę w książce też, ale w liście połączeń są 2 pytajniki i numer telefonu, nie ma nazwy. Można to jakoś rozwiązać?

 

Czasem za pytajniki odpowiada używanie w nadawanych nazwach kontaktów polskich czcionek jak ń, ś, ć itp, czasem zbyt długa nazwa kontaktu. czasem nokie tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie zawsze gdy ktoś dzwoni to wyświetla się numer telefonu (łącznie z tymi co mam zapisanymi w ksiażce tel. w radiu), ale ostatnio i niestety jednorazowo pojawił się napis podczas połączenia przychodzącego, pytanie dlaczego? Zawsze pojawiał się numer tego kontaktu :-) Mój telefon to Samsung galaxy s II

P.s. Odkryłem dziś, że mam wybieranie głosowe w QQ :-) Tak więc już nie muszę grzebać w książce tel. w radiu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałem to próbujesz parowanie od stony telefonu. Z doświadczenia radzę lepiej zrobić to od strony NC. W telefonie trzeba ustawić jako widok publiczny - nie ukryty. Następnie w NC zapodać szukanie. Jak NC rozpozna urządzenia to ci je wyświetl. Wciskasz które urządzenie chcesz sparować i w telefonie dostajesz informacje o parowaniu. Wpisujesz 1234 jako kod dostępu i sprawa zgłowy. W niekórych telefonach trzeba jeszcze zaznaczyć opcję autoryzacji. Bez tego każde połączenie będzie wymagało akceptacji.

 

Mam nadzieję, że udało mi się rozwiązać problem. Do tej pory nic nie pomagało - telefon SE XPERIA neo V nie chciał się parować z NC. Ostatnio PLUS zaktualizował Androida do wersji 4.1.B.0.587 i zaskoczyło. Udało się wstukać pin 1234 i telefon się połączył. Oczywiście pojawiły się nowe ???, np. dla rozmów przychodzących od niektórych telefonów (stacjonarny IP z kablówki) odbiór zgłoszenia może być tylko z telefonu, a nie z NC, a potem jest prawidłowe działanie "hands free". Muszę poobserwować problem, bo jak dotąd nikt z forumowiczów nie sygnalizował takiego zjawiska. Dziękuję za odzew na moje zapytanie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam zamiar zmienić telefon na nokia lumia 610 czy koledzy wiedzą czy będzie kompatibilny .Z góry dziękuję za podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

HTC Desire Z

HTC HD 2

HTC Magic

HTC One X

iPhone 3

iPhone 4

iPhone 4S

LG 990i viewty

LG GT540

LG KP500

MDA Compact IV

Motorola Defy

Motorola K1

Motorola Milestone

Nokia C6-00

Nokia E51

Nokia E52

Nokia E66

Nokia E72

Nokia E95

Nokia N8

Samsung Avila

Samsung C3050

Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S III

Samsung I5700 Spica

Samsung Solid B2100

Samsung Wave I

Samsung Wave S8500

Sony Ericsson Neo

Sony Ericsson Neo V

Sony Ericsson Xperia MiniPro

Sony Xperia P

Sony Xperia S

 

dodałem iPhone 4S

Edytowane przez janio_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC Desire Z

HTC HD 2

HTC Magic

HTC One X

iPhone 3

iPhone 4

iPhone 4S

LG 990i viewty

LG GT540

LG KP500

MDA Compact IV

Motorola Defy

Motorola K1

Motorola Milestone

Nokia C6-00

Nokia E51

Nokia E52

Nokia E66

Nokia E72

Nokia E95

Nokia N8

Samsung Avila

Samsung C3050

Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S III

Samsung Galaxy Note II

Samsung I5700 Spica

Samsung Solid B2100

Samsung Wave I

Samsung Wave S8500

Sony Ericsson Neo

Sony Ericsson Neo V

Sony Ericsson Xperia MiniPro

Sony Xperia P

Sony Xperia S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC Desire Z

HTC HD 2

HTC Magic

HTC One X

iPhone 3

iPhone 4

iPhone 4S

LG 990i viewty

LG GT540

LG KP500

LG KU250

MDA Compact IV

Motorola Defy

Motorola K1

Motorola Milestone

Nokia C3-00

Nokia C6-00

Nokia E51

Nokia E52

Nokia E65

Nokia E66

Nokia E72

Nokia E95

Nokia N8

Samsung Avila

Samsung C3050

Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S III

Samsung Galaxy Note II

Samsung I5700 Spica

Samsung Solid B2100

Samsung Wave I

Samsung Wave S8500

Sony Ericsson Neo

Sony Ericsson Neo V

Sony Ericsson Xperia MiniPro

Sony Xperia P

Sony Xperia S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...