Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kompatybliność telefonu z Nissan Connect


Gość Kori53
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może głupie pytanie, ale... :)

- czy moga być sprarowane dwa telefony w NC? Sytuacja gdy mam dwa telefony ze sobą :) 

Czy tak da radę czy tylko jeden może być aktywny? Stawiam, że jeden :)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak we wszystkich urządzeniach sparować możesz kilka tel. , ale aktywny w danym momencie tylko jeden tel .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam nieco egzotyki. Działa elegancko również smartfon Lenovo A850+, z którego korzystam. 

Egzotyka, bo o ile inny sprzęt Lenovo jest oferowany na rynku polskim, to ich telefony oficjalnie niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Galaxy Note I - działa bezproblemowo, szkoda tylko, że możliwości NC są dosyć skromne

 

Galaxy Xcover3 - nie da się sparować

 

Galaxy Note 4 i Galaxy S5 - dają się sparować i rozmawiać - nie działa wybieranie głosowe (bez względu na apkę - S Voice, Google, CVC itp.) - telefon nie potrafi skorzystać z mikrofonu/głośnika NC przed nawiązaniem połączenia telefonicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio korzystałem z QQ2 n-tec 2015 i w nim S5-neo działa jak trzeba. Łącznie z przesyłem muzyki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG G3 paruje sie bez problemu, streaming przez BT dziala wzorowo. Problem powstaje jesli sparowany jest dodatkowy telefon, wtedy NCII gubi LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Alcatel one touch POP C2 - walczę z podłączeniem aplikacji. Telefon paruję się bezproblemowo z urządzeniem natomiast aplikacja prawdopodobnie nie łączy się z systemem Nissan Connect 2.

Czy Tethering w telefonie trzeba ustawić przez bluetooth.

Może ktoś już walczył wcześniej  z tym problemem  ? 


Nokia Lumia 920 działa bez najmniejszych problemów.

Z jakim systemem masz swoja nokię?

Normalnie instalowany jest Win 8.

Jak zainstalowałeś na niej aplikację Nissan Connect?
 

Edytowane przez Gregor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nissan Qashqai 2.0dci z 2007 roku , radio oryginał z wersja  bluetooth z zmieniarka płyt CD

 

Czy w takim modelu idzie przesyłać muzykę MP3 z telefonu do autka ? rozmowy telefoniczne działają super, ale jak wysłać muzę, w aucie nie ma wejścia AUX wiec poza CD - które już znikają z rynku nie ma jak odtwarzać piosenek. POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sparowaniu z BT wciśnij kilka razy AUX (o ile masz taki). U mnie przełącza AUX->USB->BT

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sparowaniu z BT wciśnikilka razy AUX (o ile masz taki). U mnie przełącza AUX->USB->BT

 

Sprawdziłem nie mam takiego przycisku, wrzucam zdjęcie radia, 

P.S Sprawdzałem na androidzie przesyłanie pliku muzycznego i tylko na wyświetlaczu telefonu pokazał sie napis że piosenka nie może zostać otworzna poprzez ,,MY CAR'' , teraz mam iphone, jest jakiś sposób żeby z IP wrzucić muzę do auta ? 

 

    radio-code-54.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że radia starszego typu nie mają odtwarzania muzyki przez BT...

 

zostaje Ci ewentualnie transmiter FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...