Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Picture thread


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia trochę mało artystyczne ale co tam..

Przedostatnie to jeszcze z Zetką Worna w starym image.

Natomiast ostatnie to wyścigi z nowym kaszlakiem żony ,chociaż kogoś pokonałem J

post-29341-0-52494400-1309820562_thumb.jpg

post-29341-0-76904200-1309820618_thumb.jpg

post-29341-0-08336500-1309820640_thumb.jpg

post-29341-0-69806400-1309820674_thumb.jpg

post-29341-0-61056800-1309820698_thumb.jpg

post-29341-0-89290900-1309820739_thumb.jpg

post-29341-0-14692200-1309820769_thumb.jpg

post-29341-0-24676700-1309820789_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia trochę mało artystyczne ale co tam..

Przedostatnie to jeszcze z Zetką Worna w starym image.

Natomiast ostatnie to wyścigi z nowym kaszlakiem żony ,chociaż kogoś pokonałem J

 

Andrzej az sie lezka w oku kreci :D ładne ładne to twoje złotko :devil:

 

p.s.

Kijanka zony tez :rofl:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak orzeźwiające zdjęcie na śniegu w ten piękny lipcowy poranek ;)

 

ja swojego nie wrzucam żeby wam tu bałaganu nie robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak orzeźwiające zdjęcie na śniegu w ten piękny lipcowy poranek ;)

 

ja swojego nie wrzucam żeby wam tu bałaganu nie robić :P

 

 

:) wrzucaj :D moze inni sie przestana wstydzić :P heheh ;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zgodnie z obietnicą z mojego posta:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/78625-felgi-opony-w-350z/page__view__findpost__p__823243

....i z okazji mojego 100 wpisu na tym forum,postanowiłem zamienić Zetkę na coś naprawdę amerykańskiego,i zostać przy okazji Murzynem.

Podziwiajcie ! :

 

20643293.jpg

 

Te osoby które właśnie dostały zawału na myśl że można wywinąć taki numer ukochanemu modelowi auta,spieszę zapewnić że słowo "zamienić" było żartem :wave: .Zetka zostaje,Hummer jest formą podziękowania od firmy z którą współpracuję,i mam go do dyspozycji na miesiąc,wraz z limitem paliwowym na ...tyś pln. :) Wolałbym VIpera czy Corvette,ale nie mają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą z mojego posta:

....i z okazji mojego 100 wpisu na tym forum,postanowiłem zamienić Zetkę na coś naprawdę amerykańskiego,i zostać przy okazji Murzynem.

Podziwiajcie !

Wolałbym VIpera czy Corvette,ale nie mają

Nie wybrzydzaj :D Hummer jest fajny ;) Zdecydowanie bardziej niż zet pasowałby mi pod względem przestrzeni w środku - jest gdzie położyć torebkę :P Dodatkowo pasuje Ci kolorystycznie, także cud miód malina ;P

Dobrze, że nie zapomnieli o zapasie paliwa do tego smoka ;D

Edytowane przez ewa_hb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej niż zet pasowałby mi pod względem przestrzeni w środku - jest gdzie położyć torebkę :P

 

może kup przyczepkę do Zetki :P choć wg homologacji nie można mieć haka, to w instrukcji mam opisane ciąganie przyczep ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może kup przyczepkę do Zetki :P choć wg homologacji nie można mieć haka, to w instrukcji mam opisane ciąganie przyczep ;)

 

Jak jeżdżę sama (czyli 80% czasu) to nie ma problemu, więc dam radę bez przyczepek :D Chociaż może bagażnik dachowy :rolleyes2::D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż może bagażnik dachowy :rolleyes2::D :D :D

 

nie można dachowego :( można tylko taki na tylną klapę w USA kupić.

 

a bagażnik jest pojemny :P wchodzą dwie opony przednie do zetki :P albo wiele rzeczy, których nikt się w zetce nie spodziewa ;)

 

EDIT:

 

a tak to wygląda:

 

5_1_3boofsquiref.jpg

Edytowane przez mks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie można dachowego :( można tylko taki na tylną klapę w USA kupić.

 

a bagażnik jest pojemny :P wchodzą dwie opony przednie do zetki :P albo wiele rzeczy, których nikt się w zetce nie spodziewa ;)

o dobrze wiedzieć że dwie opony wejdą :)

 

jak dotąd najciekawszy dachowy bagażnik widziałem na Murcielago :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie można dachowego :( można tylko taki na tylną klapę w USA kupić.

Nie no...wiem, że nie można ;P

 

Oponę wsadziłam jedną.. :P Więcej mi nie było trzeba bo podwoziłam tacie , ale jak Ty tam upchnąłeś dwie? :D Chyba jedna była w przedniej części, na wpół w pionie? :P

 

 

A ten na Lambo fajnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no...wiem, że nie można ;P

 

ale jak Ty tam upchnąłeś dwie?

 

 

bo ja zdolny jestem :P jedna była z tyłu druga za siedzeniami przed belką :) nie takie rzeczy się w samochodach upychało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie zapomnieli o zapasie paliwa do tego smoka ;D

Masz rację....jak przydepnę,to w pierwszych momentach rozpędzania komputer pokazuje spalanie na poziomie 97 litrów :whistle:

Potem gdy się toczy potrafi zejść do 10. Pojemność 6 litrów,gulgocze ładnie choć cichutko.

Za komplement kolorystyczny dziękuję-mam japońskie auto więc mogę być Zółtkiem ^_^ ,ba...nawet moje inicjały (Z.K.) fonetycznie brzmią jak nazwa naszej wspólnej ulubienicy...ZETKA :whistle:

Dzięki też kol.Boberkowi za fotkę (ha...w czasie spotkania 4 moje felgi pożyczone wcześniej koledze i dziś odbierane,weszły do bagażnika i zostało miejsca na jeszcze cztery :devil: ),ale w związku z tym że krytykowałem p.Murzyna-fotografa,zaś sam zamieściłem niewyraźną z mojego iPhona, to teraz żeby wszystko było widać czytelnie i ostro,pozwolę sobie jeszcze jedną-tym razem autorstwa działu marketingu firmy która mi zrobiła prezent.

 

xh2v.jpg

 

Ciekawe odczucia po pierwszym dniu użytkowania,auto budzi respekt innych użytkowników drogi :devil: ,widok zza kierownicy jak z ciężarówki,zaś kluczyk ma jak od Micry :dribble:

Edytowane przez ZdzPoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jako ze mało sie tu dzieje to małe foto story zrobie co zmodziłem ostatnio :devil:

 

krótka antena

p1010470b.jpg

 

carbon

p1010469ol.jpg

p1010466ec.jpg

no i felgi

dsc06359jj.jpg

dsc06360eu.jpg

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fajnie wyglądają ;) Też ostatnio myślałam o zmianie, ale stwierdziłam, że sobie tego nie zrobię bo zbyt często jeżdżę zetem :P A jak tam z mocowaniami wyszło? Dużo rzeźby czy nie? Patrzyłeś może ile waży seryjny fotel?

 

Teraz tylko szelek brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaniowy: no no robi się ciekawie :D

 

@Ewa: Pod linkiem interesujący temat z wagą różnych części, w śród nich również fotel ;) niestety trzeba sobie przeliczać na kg.. http://my350z.com/forum/exterior-and-interior/416242-z-part-weights-with-pictures.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa te kubły montowane są obecnie seryjnie w Focusie RS, Megance RS CUP, Clio RS i w Miniaczu JCW tak więc gwarantuję że są mega wygodne i nadają się na codzienną jazdę sam użytkuje ciąglę mój samochud więc przetestuję ;)

Jeśli chodzi o mocowania to musiałem kupić ori siedzenia z manualką bo szkoda mi było pruć tych skórzanych z elektryką wole je sprzedać i wykorzystałem ori szyny. Trochę mieli chłopaki u mnie rzeźby z tym ale po dwóch dniach wyszło profi.

Co do wagi nie mam pojęcia u mnie zadecydował kształt fotela który jest jak dla mnie obłędny i potrafi też kosztować obłędne pieniądze.

Myślę nad szelkami Takata ale po pierwszę muszę podrążyć temat jak to jest z milicją w naszym kraju bo słyszałem o przypadkach że dawali mandaty jak by ktoś nie miał zapiętych pasów jak ktoś jechał w szelkach. Wiem że się rozchodzi o homologację szelek to nie jest problem w przypadku Takata ale też chodzi o montaż owych szelek bo tam musi być jakiś odpowiedni kont którego w Z pewnie nie da się osiągnąć.

A poza tym nie wiem czy mnie klatka puści na takie bajery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie osiagnac takie kąty w Z, dodatkowo mozesz kupic harness bar i bedzie po sprawie, aczkolwiek nie polecam szelek(miałem TAKATA) do jazdy na codzien bo:

1.są cieżkie

2.nie wygodne

 

Ps. fotele są swietne

Ps 2. co tam jeszcze modzisz ze taka rozebrana?

 

706fa785b955701c.jpg

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że się da, szczególnie że do tych foteli to raczej 4pkt pasy.. ;) Co do szelek, to my na co dzień jeździmy w kubłach i szelkach w drugim aucie i dopóki się tylko wsiada na początku i wysiada na końcu trasy i nie trzeba sięgnąć czegoś ze schowka/podłogi to jest ok, ale jak się gdzieś jedzie i ma się do załatwienia kilka rzeczy, niedaleko siebie to się to robi upierdliwe po prostu :P Z drugiej strony to byliśmy w Chorwacji w szelkach i kubłach i d*py nie bolały :P

Policja też nas złapała ze dwa razy i do szelek się nie czepiali :) Zresztą w poprzednim aucie parę lat temu też nie było problemów, także chyba nie ma się czego 'bać'.. tym bardziej, że kubły bez szelek to dla mnie trochę lipa pod kątem wizualnym... no kubły i zwykłe pasy...? Gryzie mi się to :P

Czy Cie klatka puści? :P Rozwiń bo nie wiem czy dobrze myślę :P

 

Dzięki Paweł za link ;) Kiedyś to nawet widziałam, ale nie zjechałam w dół i myślałam, że foteli nie ma :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...