Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Picture thread


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niema dramatu z tymi pasami bo te recaro to nie 100% kubły tylko półkubły lub jak kto chce fotele z lepszym trzymaniem bocznym...zwykłe pasy jak najbardziej bedą ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie też wiem jakie szelki potrafią być nie wygodne i temu temat odpuszczam i tak jak hot_rider piszę nie są to ful kubły do rajdów tylko pół kubły przy których w seryjnych autach wstępnują zawsze normalne pasy.

 

Jeśli chodzi o klatkę to montuję Cusco 7 punktową wersje z lekkich rur i nie wiem jak z tyłu zastrzał dokładnie pójdzie.

 

Co do reszty modów to cały środek jest u tapicera będzie czarna skóra z czarną alkantarą a reszta malowana w dwa kolory. Prócz tego aktualnie jest montowane CA na klockach z Digital Design i to chyba będzie koniec modów w środku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półkubeł z miejscem na szelki do zwykłych pasów... :) No sorry, ale mi się nie podoba :P Tobie może :P W serii tak montują z wiadomych powodów, co nie znaczy, że nie wygląda to lipnie dla mnie i tyle :P

No jak tap sikrit to tap sikrit... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako, że forum to generalnie dotyczy aut sportowych, to nieskromnie zaprezentuję jedno.

Zapiernicza konkretnie! ^^ :wub:

post-37773-0-34269000-1332884787_thumb.jpg

post-37773-0-70351500-1332884837_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to teraz obiecane foty mojej zetki. Zrobione dziś :)

 

2012-04-09%252018.29.24.jpg2012-04-09%252018.30.12.jpg

Edytowane przez Młynarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hmm.. powiem tak: to zdecydowanie nie moja stylistyka :) Ale nie wiem czy chcesz słuchać co się komuś w Twoim projekcie nie podoba, bo w sumie Tobie się ma podobać i to jest najważniejsze ;)

 

Co do koloru to ja bym co najmniej pomalowała przedni zderzak, bo się odróżnia - chyba że to tylko takie wrażenie na zdjęciu. No i trochę lepiej go trzeba spasować, na pewno się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wrzucę dwie fotki z wypadu na południe Polski :) mile zaskoczyło mnie niskie spalanie

post-51920-0-89169900-1335121565_thumb.jpg

post-51920-0-74999900-1335121581_thumb.jpg

Edytowane przez tomi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj na Ułęży polatać Subaru i Evo. Była też na parkingu Z-etka w czarnym macie na tamtejszych numerach.

Ps: przymierzałem się do Subaru bo to może będzie następne auto :whistle:

post-37892-0-76626700-1335122403_thumb.jpg

post-37892-0-58581000-1335122433_thumb.jpg

post-37892-0-22224600-1335122460_thumb.jpg

post-37892-0-17884500-1335122482_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hmm.. powiem tak: to zdecydowanie nie moja stylistyka :) Ale nie wiem czy chcesz słuchać co się komuś w Twoim projekcie nie podoba, bo w sumie Tobie się ma podobać i to jest najważniejsze ;)

 

Co do koloru to ja bym co najmniej pomalowała przedni zderzak, bo się odróżnia - chyba że to tylko takie wrażenie na zdjęciu. No i trochę lepiej go trzeba spasować, na pewno się da :)

Tył wyszedł całkiem dobrze :thumbsup: , zastanawiam się tylko po co ten ogromny wlot z przodu jak wszystko zasłania tablica rej. :P

 

z malowaniem zderzaków to nie takie proste... wiem coś o tym niestety <_<

oglądałem ostatnio nawet nowe samochody w salonie i mają różnice w kolorze blacha vs plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie następnym autem jako że Z w zimie będzie odpoczywało, bedzie infinity fx . na trasie Gdańsk - Kraków spotkałem 5 sztuk niestety żadnej Z :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gucio 15, tak szukam jakiś pozytywnych stron w twoim aucie i jakoś nie znajduję, nie obraź się ale podchodzi mi to tanim tuningiem..

body strasznie słabe(przedni zderzak cos a`la VS, ale siatex rodem z calibry), felgi strasznie słabe,w ogóle każdy element wygląda jak z innej parafii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, wiem że zderzaki maluje się ciężko, ale mi ostatnio malowali tylny i wygląda moim zdaniem bardzo bardzo dobrze, wręcz idealnie. To, że jest to ciężkie nie znaczy, że niewykonalne :P Poza tym na tym zdjęciu wygląda na dość dużą różnicę..

 

 

tomi79, ładna ta Twoja sztuka! :) podoba mi się :)

P.S. trzymajmy się tutaj jednak tylko wklejania i komentowania zdjęć ;) Jak byś następnym razem spotkał jakąś zetkę to mamy tutaj też wątek Widziany widziana :) Ale to tak na marginesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie dostanie mi się za to, że wrzucam zdjęcie gdzie widać więcej G35 niż 350z ale sesja była robiona Samsungiem za 200zł :) i to było jedyne zdjęcie, z którego dało się coś wyciągnąć.

69304053.th.jpg

Edytowane przez Tomek.85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Cieszę się na szybką reakcję, niestety kuźnia pomysłów na pomysł kolorystyczny to to nie jest.

Co do malowania elementów z włókna - dobranie koloru - jak się okazuje to ciekawe wyzwanie, nawet dla lakierni ASO :).

Szukam ciągle zderzaka na przód, z którego da się wyodrębnić kanały do chłodzenia hamulców, ten właściwie już się ma nadawać, tylko został mały problem z tablicą przednią (jak zauwazył BossNY), jakoś zapomniałem o tym szczególe :) , a opis w kodeksie gdzie może być tablica mocowana to mała zagadka.

ewa_hb: co do spasowania to absolutnie nie dążę do kobiecego ideału ;), raczej ciągle szukam ciekawych elementów, stokowe jakoś mi się już opatrzyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj na Ułęży polatać Subaru i Evo. Była też na parkingu Z-etka w czarnym macie na tamtejszych numerach.

Ps: przymierzałem się do Subaru bo to może będzie następne auto :whistle:

Ha! Ja byłem w niedziele swoją czarnulą ale była tak brudna że wygladała na matową :D

Ja latałem bokami na kursie. Polecam każdemu - szczególnie wystrzał spalonej opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...