Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Picture thread


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak ci zrobią i sobei nawet łapek nie pobrudzisz to pewnie będzie dobrze.

Koszyk może ma redukować jakies drgania ale w sumie dlaczego jest tylko z jednej strony?

nieważne.

 

dobrze by było zrobili tak żeby nie wywalało ci checka z katów bo ci może zmulić silnik albo wciągać dodatkową wahę.

 

przedluzki są i pewnie dadzą radę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było zrobili tak żeby nie wywalało ci checka z katów bo ci może zmulić silnik albo wciągać dodatkową wahę.

 

przedluzki są i pewnie dadzą radę :P

 

no dokładnie ten temat juz mam zgłębiony zresztą znają ten motor robili juz nascie ,w dodatku mam ich pod nosem :shifty: hehe

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to :beer: ale mnie zaskoczyłaś kobiety takich rzeczy nie wiedzą ;):gun:

Pzdr

 

wyjątek potwierdza regułę, niektórym zdarza się wiedzieć

:whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjątek potwierdza regułę, niektórym zdarza się wiedzieć

:whistle:

 

albo wujek google, a jak nie to czekam tylko kiedy przyznasz się do zmiany płci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam... cheatowałaś! Ktoś musiał Ci pomagać.

zbieg okoliczności ;) ~2,5tyg. temu oglądaliśmy wydechy do zetek, a fujitsubo to taki charakterystyczny raczej i zapamiętałam... ale czy to naprawdę takie przestępstwo jak się nie jest facetem? :unsure: Wszystkiego nie wiem, pewnie mniej niż wielu z Was i więcej niż niektórzy, ale nie dam się zmieszać z tłumem kobiet nie potrafiących rozróżnić cabrio od coupe i nie wiedzących co to jest np. hydrauliczny ręczny <_<

 

albo wujek google, a jak nie to czekam tylko kiedy przyznasz się do zmiany płci

lol... póki co jestem 100% kobietą i za dobrze mi z tym, żeby coś zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gucio15

Wchodzę w ten temat, szukam tych "zetek w kadrze", może ktoś coś ciekawego wyskrobał, a tu schodzimy na tematy zmiany płci.

To może założyć nowy temat :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w ten temat, szukam tych "zetek w kadrze", może ktoś coś ciekawego wyskrobał, a tu schodzimy na tematy zmiany płci.

To może założyć nowy temat :).

Gucio a to może Twoja zetka stała pod SGH jakieś dwa dni temu? Srebrna na LU..coś tam...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pociągnę temat z fotami tyle ze bez Z-tki :whistle:

 

wart2.jpg

 

i kolejne tyle że trochę starsze :blink:

 

warszawaj.jpg

Edytowane przez sirtrojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieg okoliczności ;) ~2,5tyg. temu oglądaliśmy wydechy do zetek, a fujitsubo to taki charakterystyczny raczej i zapamiętałam... ale czy to naprawdę takie przestępstwo jak się nie jest facetem? :unsure: Wszystkiego nie wiem, pewnie mniej niż wielu z Was i więcej niż niektórzy, ale nie dam się zmieszać z tłumem kobiet nie potrafiących rozróżnić cabrio od coupe i nie wiedzących co to jest np. hydrauliczny ręczny <_<

lol... póki co jestem 100% kobietą i za dobrze mi z tym, żeby coś zmieniać.

 

jak dla mnie to możesz napisać nawet, że jesteś cesarzową chińską. to tak samo prawda jak to, że jesteś kobietą.

a jak masz inne zdanie na ten temat to zapraszamy na gokarty, na które i tak nigdy nie przyjdziesz :whistle:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:angry: devi nie bądź niemiły dla koleżanki

 

FUJITSUBO przecież to tak łatwo zapamiętać. :blink::blink::blink:

Edytowane przez sirtrojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 14 wychodząc z domu usłyszałem dźwięk wkręcających się silników, przypomniało mi się tym samym, że przecież na Torze Poznań odbywa się track day. Cóż, jak widać zdążyłem przed końcem imprezy, następna taka impreza 12 czerwca. Koszt za cały dzień jazdy z instruktorami i wyżywieniem: 500 zł.

 

Spełniło się część marzenia związanego z pewnym samochodem:

p5151222.th.jpg

 

Zdjęcia z kuzynem "Zetki":

p5151228.th.jpg

p5151231.th.jpg

p5151232.th.jpg

p5151234.th.jpg

 

Impreza bardzo fajna, dużo Prosiaków, kilka S2000, generalnie trudno było dowiedzieć się, kto przyjechał oglądać, a kto jeździł, ponieważ wstęp był wolny?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 14 wychodząc z domu usłyszałem dźwięk wkręcających się silników, przypomniało mi się tym samym, że przecież na Torze Poznań odbywa się track day. Cóż, jak widać zdążyłem przed końcem imprezy, następna taka impreza 12 czerwca. Koszt za cały dzień jazdy z instruktorami i wyżywieniem: 500 zł.

 

Impreza bardzo fajna, dużo Prosiaków, kilka S2000, generalnie trudno było dowiedzieć się, kto przyjechał oglądać, a kto jeździł, ponieważ wstęp był wolny?!

świeży GT-R już z ledami przednimi :dribble:

 

-------------

To teraz coś ode mnie :shiftyninja:

IMG_8460.jpg

 

IMG_8486.jpg

 

IMG_8487.jpg

Edytowane przez BossNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirtrojan, dobry pomysł na zdjęcia :) szkoda, że nie miałeś pod ręką jakiegoś datsuna i jakiejś lepszej miejscówki :P

 

 

a teraz pierdoły....

jak dla mnie to możesz napisać nawet, że jesteś cesarzową chińską. to tak samo prawda jak to, że jesteś kobietą.

w takim razie powinieneś do mnie mówić per "cesarzowo" :D :D :D

Po pierwsze..jak bym nie była kobietą to nie podałabym dwóm osobom z forum swojego nr tel.

A po drugie: Kiedy te gokarty? Umówię się ze swoimi znajomymi, którzy nie mają problemu z tym, że nie jestem facetem. Jak przyjedziesz to się przekonasz, jak nie to nie podważaj więcej moich słów. Napisze później o której będę. I EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BossNY ,ten tyłeczek ]:> kurcze :shiftyninja::rofl: hehe ładnie ,ładnie

 

 

p.s.

 

1-0 dla Bulls :devil: <piwo> :whistle:

 

Pozdro

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dobre:)

 

elegancko :D :D :D

 

fajna ta folia ...tylko nie mam pomysłu co tu jeszcze okleić :P

 

od 3M ciekawie wygląda jeszcze folia imitująca szczotkowane aluminium jakby kogoś interesowało ;)

 

 

moge juz cos napisac po paru gorących dniach na powierzchniach gdzie została fajnie naciągnięta jest naprawdę OK natomiast gdzie było trzeba wyciąć otwory lubi sie odkształcić :/ chyba pójdę w pokrycie carbonem bądz hydro jak kolega gato

 

59713291.th.jpg

 

BossNY jak to wygląda u ciebie ?

 

Pzdr

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge juz cos napisac po paru gorących dniach na powierzchniach gdzie została fajnie naciągnięta jest naprawdę OK natomiast gdzie było trzeba wyciąć otwory lubi sie odkształcić :/ chyba pójdę w pokrycie carbonem bądz hydro jak kolega gato

 

59713291.th.jpg

 

BossNY jak to wygląda u ciebie ?

 

Pzdr

Worm, na przełączniki wycinałeś w całości otwory? bo ja nacinałem po przekątnych i chowałem to pod spód, jak na razie trzyma się wszystko

jedynie na progu od strony pasażera w miejscu w którym walczyłem z wyprofilowaniem foli pomarszczyła się <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...