Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Picture thread


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mój... niedawno go kupiłem :D Teraz go ogarniam (najważniejsze już zrobione, zaczął jeździć tak jak powinien bo w momencie zakupu to odpychał się na 200KM).

P.S. Mało brakowało i bym go nie kupił bo właściciel rozmyślił się ze sprzedaży. Ostatecznie jednak zdecydował się sprzedać no i jest :) (jednak sprzedał Z bo doszedł do wniosku, że przesiądzie się na Corvette).

Edytowane przez Tomek.85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już gdzieś pisałem odnośnie airduck`a z rury kanalizacyjnej;) okropny

ogólnie podoba mi się może oprócz maski (widzialbym tu maske po lifcie)

a powiedz jak z stanem auta bo było dosyc tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air Duct wygląda jak rura kanalizacyjna tylko na zdjęciach, na żywo jest ok. Ważne, że spełnia swoją rolę, bo montaż stożka bez doprowadzenia zimnego powietrza mija się z celem (w tym samochodzie).

Wg mnie maska robi robotę :D Planuję okleić lusterka i lotkę folią imitującą karbon i wtedy powinno się wszystko ładnie komponować z maską i felgami.

Był tani bo nie jechał. Kupując go nie wiedziałem do końca co jest tego przyczyną (miałem podejrzenia). Najpierw został wymieniony czujnik spalania stukowego, który niestety nie rozwiązał problemów w 100%. Ostatecznie, okazało się, że jeden z kabli we wiązce ECU jest przetarty :) Teraz samochód śmiga tak jak powinien. Mogło się okazać, że przyczyną niskiej mocy jest kończący się silnik, na szczęście okazało się inaczej, co mnie bardzo cieszy. Mogę więc stwierdzić, że udało się kupić naprawdę niezłe auto w bardzo atrakcyjnej cenie.

Edytowane przez Tomek.85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję okleić lusterka i lotkę folią imitującą karbon i wtedy powinno się wszystko ładnie komponować z maską i felgami.

zrob hydrografiką bedzie lepiej to wygladalo

masz namiar do znajomego co zrobi ci w dobrym $

http://www.mia-carstyling.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

A nie kupiłeś go w Nowym Mieście? :)

W Zielonce pod Warszawą.

 

zrob hydrografiką bedzie lepiej to wygladalo

masz namiar do znajomego co zrobi ci w dobrym $

http://www.mia-carstyling.pl/

Dzięki za namiary. Ostatecznie zastosuję hydrografikę ale najpierw chciałem zrobić przymiarki (okleić mogę sam a na hydrografikę muszę zdemontować elementy i zawieźć, ewentualnie zostawić samochód).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie porównałam kolor ze zdjęciami użytkowników Volków, nie ze zdjęciem producenta wyciągniętym na kompie i uważam, że wyszedł kolor bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BossNY, przerobiłeś cały wydech? tzn katy, emu na lambdy i tłumiki? wszystko z Exoticca? jakiś remap po zmianach robiłeś? dolot zaostawiłeś firmowy? (zmieniłem swójdolot na dedyjowany K&N, dźwięk był fajny ale po shamowaniu wyszło, że moc trochę spadła, temperatura na dolocie w słoneczne dni była do 75 stopni, na firmowym nisana poniżej 70)... może wymienię tylko filtry w puszkach na sportowe ale nie wiem, przyrost mocy o ile będzie to minimalny....

Ale nad odetkaniem wylotu mocno się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wydech razem z Y-pipe'm jest od ES, caty to Berk HFC, a dolot JWT Pop Charger

nic więcej nie było robione, tylko wymiana powyższego.

Jedyny problem to wywalanie CE przez HFC, chociaż różnie z tym bywa bo kolega Młynarz nie tak dawno wymienił caty na identyczne i nie ma problemów z błędami..

Teraz chwilowo mam oryginalne caty, muszę coś nagrać bo też nieźle chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...