Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Picture thread


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ukcio86

fotki piekne moja ulubiona to 6 od konca :D wydech to masz kompletny czy tylko koncowki od katalizatorow?? Ja mam identyczny wydzior+ kolektory DC i przyznaje ze na niskich obrotach troche za glosna jest :( a jak u ciebie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki piekne moja ulubiona to 6 od konca :D wydech to masz kompletny czy tylko koncowki od katalizatorow?? Ja mam identyczny wydzior+ kolektory DC i przyznaje ze na niskich obrotach troche za glosna jest :( a jak u ciebie ????

Obecnie jest od katów do końca ale w chacie leżą downpipe, które zastąpią katy. Kolektor także będzie zmieniony. Wszystko będzie na częściach Turboworks (muszę im przyznać, że za małe pieniądze dają bardzo dobrą jakość). Co do głośności to wg mnie jest bardzo głośno. W CLK mam dedykowany wydech Eisenmann i w stosunku do Z to w CLK jest baaaardzo cicho :) W Z powyżej 5 tyś praktycznie nie da się rozmawiać z pasażerem. Na niskich obrotach (gdy silnik obciążony - przyspieszanie np 6 bieg 80-100km/h) bardzo basowo i aż za głośno. Na początku strasznie przeszkadzało ale już się przyzwyczaiłem. Zresztą przez to, że jest taki głośny to w trasie jeżdżę spokojnie, żeby nie być umęczonym :D

podoba mi się tylni spojler i progi

to laminat??

Tak ale nie wiem z jakich włókien.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest od katów do końca ale w chacie leżą downpipe, które zastąpią katy. Kolektor także będzie zmieniony. Wszystko będzie na częściach Turboworks (muszę im przyznać, że za małe pieniądze dają bardzo dobrą jakość). Co do głośności to wg mnie jest bardzo głośno. W CLK mam dedykowany wydech Eisenmann i w stosunku do Z to w CLK jest baaaardzo cicho :) W Z powyżej 5 tyś praktycznie nie da się rozmawiać z pasażerem. Na niskich obrotach (gdy silnik obciążony - przyspieszanie np 6 bieg 80-100km/h) bardzo basowo i aż za głośno. Na początku strasznie przeszkadzało ale już się przyzwyczaiłem. Zresztą przez to, że jest taki głośny to w trasie jeżdżę spokojnie, żeby nie być umęczonym :D

Czy można prosić o film z zewnątrz na luzie, pod obciażeniem i ze środka pod obciążeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomwk.85 coś ten wydech masz kiepsko spasowany. U mnie jedna rura troszkę nie pasowała (jakiś centymetr co mnie drażniło) to naciąłem fleksem, ustawilem tak jak ma być i koleś pospawał mi zwykla spawarka tylko specjalną elektrodą do nierdzewki. U Ciebie trzeba by dwie rury poprawić.

Zobacz na fotce jak wyszedł efekt końcowy w moim aucie.

Jeszcze jedno. Odradzam firmę Turboworks. Koleś zamówił u nich wydech i był tak super pospawany że nie pasował. Odesłał im i na szczęście oddali pieniądze. Te części są tanie ale za to bardzo niskiej jakości.

 

 

wydech.JPG

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, u mnie lekko jest przesunięty. Da się to poprawić przeginając wieszaki ale jeszcze nie miałem czasu żeby to zrobić. Co do Turbo Works to mam odmienne zdanie. Oglądałem ten mój wydech i jest pospawany super. Kolega kupił kolektor wydechowy tej firmy i też jest pospawany super. Nawet spawacz się wypowiadał (który będzie ten kolektor przerabiał pod G35 bo jest od 350z), że spawy są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hola! chłopaki... to wątek fotograficzny a tu same literki! ;) W poniedziałek wywalam na zawsze to, co jest teraz niewidoczne.

 

Filon, DSM, Tomek85 - prośba o nie zbaczanie z tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BossNY foty jak zawsze prfi :) zresztą Zeta zawsze dobrze wychodzi :P ,wrzuciłbym swojego kanciaka ale Ewa mnie wywali ;):P ups znowu literki:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

worm, Ciebie? w życiu nigdy! ;) dawaj potworka! :>

 

literki niech będą - w końcu jakoś trzeba zdjęcia skomentować - byle na temat, a nie o tym kto ma bliżej do Poznania albo kto zna czyj samochód lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu zaśmiecacie. To nie ten temat do pogaduszek :punk:

Edytowane przez ewa_hb
Tego nie wykasuje, bo to w stylu poprzednich postów - nie wykasuje, żeby każdy widział, że nic te posty nie wnosiły do wątku ze zdjęciami i komentarzami do nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

worm, Ciebie? w życiu nigdy! ;) dawaj potworka! :>

 

 

:blush: hehe

 

post-18694-0-07604200-1338711624_thumb.jpg

 

Dla tych którzy nie wierzyli, że posiadam Zetkę! ;) Trochę mało się nią ostatnio bawiłem więc się trochę zakurzyła...

 

post-29502-0-98456100-1338665207_thumb.jpg

 

No bardzo ładna Strider :P ale moja ładniejsza i tez seria ;)

 

post-18694-0-16267100-1338711641_thumb.jpg

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no wlasnie tak i nie....wyglada czysto i to mi sie nawet podoba...

jak wpadnie pelne ospojlerowanie z pakietu NISMO to wtedy i moze spoiler tego typu:

nizzanfierro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką samą rozterkę , oryginał wyglada bardzo dobrze, ale z takim spoilerem bardziej agresywnie i sam nie wiem , musiał bym na żywo taką Z zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Passo Stelvio 46.531591, 10.456412

DSC_0120.jpg

 

2. Zjazd z Passo Stelvio 46.519669, 10.408681

DSC_0161.jpg

 

3. Okolice Davos 46.744195, 9.982875

DSC_0190.jpg

 

4. Przełęcz San Bernardino 46.495756, 9.170397

DSC_0209.jpg

 

5. Port w Monaco 43.734767, 7.423292

DSC_0315.jpg

 

6. Port w St. Tropez 43.271943, 6.639091

DSC_0862.jpg

 

7. Zetka Cabrio spotkana po drodze do kanionu Verdon 43.775880, 6.245558

DSC_0882.jpg

 

8. Kanion Verdon 43.734875, 6.363640

DSC_0905.jpg

 

9. Kanion Verdon 43.734875, 6.363640

DSC_0923.jpg

Edytowane przez BossNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...