Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gaz do N16 1.5 2001r.


hasari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Długo szukałem najbardziej podstawowych informacji o tym jaki system instalacji gazowej wybrać do mojej Almery i niestety nie znalazłem żadnych konkretów...

 
Więc pytam się teraz tutaj:

Jaki system zamontować do mojego samochodu?

Autko to Almera N16 1,5 90 KM z 2001r.

Czym się różni i który jest bardziej ekonomiczny do tego auta? Stag, LPGTECH, czy może KME ?

 
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy będzie ekonomiczny jak będzie dobrze założony na dobrych podzespołach 

podpytaj gazmenów miejscowych daj tu jakie dali propozycje i wtedy będziemy rozważać bo historia mówi, że to co zaproponujemy i tak nei zostaje załozone bo miejscowy gazemn ma swoja filozofię :D 

Celuj w Polski produkt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się paru i zaproponowali mi do instalacji LPGTECH. 2200 za całość, ale niestety nie mam pojęcia jakie mają być w tym komplecie wtryskiwacze. Zaproponowali również że należy w tym aucie założyć sekwencje bo do aut od 2000 roku montuje się tego typu instalacje ponoć...
Nie znam tej firmy za bardzo, myślałem o STAG bardziej.. Czym  się różni STAG od LPGTECH ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie są OK, dowiedz się na jakich podzespołach czyli reduktor i wtryski i czy zdejmują kolektor do wiercenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Zaproponowany system to KME Nevo, reduktor od KME oraz wtryski Baracuda. Nie zdejmują kolektora do wiercenia. Podał mi jeszcze tańszą alternatywe - wtryski AVR. 
Co o ty myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wstanie instalator poprawnie nawiercić otworów pod wkrętki , jak sobie wyobrażasz wiercić w kolektorze na samochodzie . Wkrętki powinny  być zamontowane jak najbliżej wtryskiwaczy i nie pod wiatr . Jak masz kolektor wiercony na samochodzie  to wióry z wiercenia dostaną się  do  silnika i myślisz że tak powinno być . Polecam sobie poczytać na forum lpg żebyś nie był rozczarowany instalacją LPG.

Oszczędzanie zaczynasz po montażu a nie na montażu .

Edytowane przez nice-wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) 
Macie racje z tymi wiórami po wierceniu, nie ma sensu zaśmiecać i niszczyć silnika przez czyjeś lenistwo. Popytam jeszcze i poszukam, być może nawet uda się dogadać z "Heńkiem" żeby zdjął kolektor do wiercenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...