Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1000KM Nissan 350Z by Kaktuss


kaktuss_ML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorry,że ci zaśmiecam ale mam szybkie pytanko czy przy et22 10.5 na 18stkach bedzie podobny problem? (guma 265/35)

Przy 265 na 90% już nic nie będzie obierało , jeśli bym nie sprzedał felg sam bym tak zrobił tyle że na 19 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z okolic Marek rolował mi nadkola w tamtym roku, mimo małej szpachli nic nie pękło. Ale on jest perfekcjonistą także warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to zamawial takie lufy? Toż to chyba ze 115mm srednicy... To ja rynny w domu mam mniejsze hehehhe

 

Czy zobacze je dzis na zywo? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie te końcówki? Chce podobne zapodać do siebie. To jak będziesz chciał to pisz do mnie ws. Rantów. szybciej go złapie przez fb niż tel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawialem przez Kube w EL-Tecu w Wawie.

 

115mm, podciete pod katem, z zaqijanym rantem i przypalane na niebiesko.

 

Tlumiki Magnaflowa, ale dzwiek jest za***isty... Jav V8 daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebralem Zetuchne od Kuby. Autko poskladane jak oryginał, wszystkie szczegoly dopieszczone. Jezdzi za***iscie, choc moc ograniczona sztucznie za pomoca odcinki, bo jednak setup ktory jest w tej chwili nie lubi malych mocy chyba...

 

Padla wczoraj rowniez decyzja dotyczaca kucia, wiec jak tylko Kuba obrobi sie z planowanymi tematami, bierze sie za moj motor.

 

Postaram się jutro protestować i cos nagrac.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia? Nagrywaj i wrzucaj filmy jak to jedzie :) kujesz jednak od razu? Chyba dobra decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj krotki wyjazd na miasto i odrazu Seat Leon FR sie pojawił B-)

 

Niestety nie zdazylismy go nagrac bo spoiler przeszkadzal w tylnej szybie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba ci z VAGa myslą że mają najlepsze samochody u mnie tego pełno na mieście jak plaga szczurów w na Bronxie:) 

Najlepiej nagrałbyś coś z seryjną zetką dla porównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No David twój piec jutro składam. Potem modujemy Cudnego a nastepnie kujemy Kaktusa by dymal Leona każdego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety remoncik jutro a raczej dzisiaj zaloze swoj temat i od poczatku opisze jak do tego doszlo ku przestrodze dla innych;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba ci z VAGa myslą że mają najlepsze samochody u mnie tego pełno na mieście jak plaga szczurów w na Bronxie:)

Najlepiej nagrałbyś coś z seryjną zetką dla porównania

Jedna jeszcze tylko w Plocku jezdzi Zetka, ale poszukam jej niedlugo.

 

A co do VAGow, to mam dwa cele, ale to dopiero po zakuciu, jeden to TT 380KM, ale wypruta cala i lekka, dodatkowo quatrro, drugi to Scirocco 450KM, ale 11 na ćwiare podobno robi.

 

Moze nie brzmi to ambitnie, ale jara sie nimi caly Plock, wiec musza zostac wyjebane i juz!

No David twój piec jutro składam. Potem modujemy Cudnego a nastepnie kujemy Kaktusa by dymal Leona każdego ;)

Pedalsko to brzmi z tymi Leonami, ale tak musi byc. Czekam z niecierpliwością na telefon o tresci "przyjeżdżaj juz na kucie"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakuciu będziesz łoił gtr-y i nie będzie brzmieć pedalsko :D a jak odczucia na obecnej mocy bo mało piszesz? Nagrywales jakieś filmiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje ze cos nagram, tylko musze trochę czasu znaleźć.

 

A co do odczuć, choć uderzenie jest duze, ze względów bezpieczenstawa, nie moich tylko silnika niestety odcinka ustawiona została na 5500obr i to powoduje trochę wkurwienia. Wkreca sie momentalnie na tą wartosc i odcina, kolejny bieg i to samo. Ciezko jest trafic ma zmiane biegu bez odciecia.

 

Wydaje mi się, że bez zakucia troche za grubo poszlismy z gratami, wiec kucie i dopiero będzie o czym opowiadać i co nagrywac.

 

Poki co potrenowac starty i poscigac sie z 300 konnymi VAGami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postrach Płocka odbiór !!

Przyszła pewna paczuszka:

20160311_2130150_zpscvgxyr7w.jpg

 

Wałeczki te przy doładowaniu 0,7 bara dodały u "Poznaniaczka" 97KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postrach Płocka odbiór !!

Przyszła pewna paczuszka:

20160311_2130150_zpscvgxyr7w.jpg

 

Wałeczki te przy doładowaniu 0,7 bara dodały u "Poznaniaczka" 97KM :)

Jestem, jestem.

Slecze i czekam na takie właśnie wiadomosci...

 

Mysle ze z nimi i druga linia paliwowa 700KM przekroczymy...

 

Ale mi humora znow poprawiles!

Jaki byłby przewidywalny efekt po włożeniu ich do wolnossaka ?

Łukasz83, Ty sie nie wykruszaj czasem... Turbic musisz, nie mysl o polsrodkach. Bez porównania z wolnossakiem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Mariusz grubo idziesz. Coś czuje ze będzie to najmocniejsza 350 w kraju :D gratuluję tego projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...