Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1000KM Nissan 350Z by Kaktuss


kaktuss_ML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No adapterki ogarnięte, taki będziesz mieć hebel na przedniej osi:
Tarcza 365mm z Audi RS6
Zacisk Brembo odlewane z jednego kawałka pochodzące z Audi TTRS

20160520_004301_zpssbta8u6b.jpg

 

Mam nadzieję że będzie dostatecznie męsko i lancersko  :)

Z ciekawostek to zacisk mimo że sporo większy to waży ciut mniej jak fabryczne złote Brembo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada zacnie, 18cali juz nie wejdzie!

Ale się jaram.

 

Kuba, a moze w Wawie w między czasie dasz go na rolowanie nadkoli, to te polslicki bym wrzucil odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przejechane 200km, zatankowane do pełna:

20160524_205653_zpsghxqaqac.jpg

 

I rąbnięta próba na hamowni czy wszystko zmierza w dobrym kierunku bo bałem się że po odprężeniu silnika i zmianie wałków auto zrobi się zlagowane...

kaktus%20przed%20i%20po%20kuciu_zpsjmjw8

 

Jedynie nieznacznie ucierpiał zakres z samego dołu nim turbina zrobi swoje - u Krzycha dokładnie tak samo było a tam gdzie dmucha już turbo to lepiej i lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na srebrny to ładna sztuka trza przyznać:

20160524_134813_zps1lrypcr9.jpg

 

Puki co to lajcik by sprawdzić czy wsio jest okey czy kontunuawać docieranie czy coś rozbierać, poprawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor Silver Alloy, wyglada dobrze, ale tylko wtedy kiedy jest czysty.

 

Testy i docieranie - rzecz święta! Tu jest brak miejsca na blędy.

 

Ale obecności na finalnym strojeniu nie odpuszcze.

 

Juz spac nie moge strasznie ciekaw jestem jak wyjdzie.

 

 

najlepsza jest naklejka volk na felgach :turned:

A mnie sie podoba wlasnie, jak zejdzie od mycia, trudno, narazie troche kunia dodaje :-P

 

Za to felgi lżejsze są od ori Reysow! A w takiej cenie je kupilem, że szkoda bylo odpuścić.

 

 

Oooo, ale dopiero zauważyłem, biale odblaski wlecialy! No w końcu wygladu nabral.

 

A przod faktycznie po negatywie wciagnelo, i to w ch*j.

 

 

Na dniach wleci maska Carbon i wloty w zderzak, pierwsze może poprawic wydlad, ale wloty pewnie sp***dola temat, niestety konieczne są!

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się wierzyć ,że są lżejsze od kutych felg i jeszcze  przy większej o cal średnicy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość zważ, tylko z opona i powiedz ile ważą to i ja przy okazji zdejme i zważe. Porównamy.

 

P.S.

Tylko poliftowe, bo z nimi porownywalem.

Szkoda że wtedy nie poważylem.

A no i 10,5 cala szerokosci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyśka tez fajny. Ale w Mariusza egzemplarzu nie sposób nie zauważyć prędkości wprowadzania w życie modyfikacji. Myślę że za rok to będzie bardzo gruby projekt

A która maskę zamówiłes? Fajnie ze zdecydowałeś się na carbon. Węgiel robi robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że Łukasz troche przesadził, ale dziękuję za pochwały...

Maska VIS RACING.

 

A tempo, faktycznie przeraża i mnie. Musze troche przystopować, żeby bylo co robic poźnirj i żeby się nie znudził za szybko. :-)

 

Powiem jeszcze tak, tempo można narzucić jak sie kupi fajny egzemplarz, bo gorzej kupic grata i najpierw go naprawiać... Tu nieskromnie musze napisać, że nieźle i uczciwie trafiłem.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700km natrzaskane - auto można uznać za dotarte :)

Na działke sobie skoczyłem twoją zetką - listę rzeczy sporządziłem co wymaga poprawki, co do wymiany itd :D

Tak więc od poniedziałku działamy - dla dobrego nastroju zaczniemy od tego co związane z mocą ale w pierwszej kolejnosci duża miska olejowa + 4ta wymiana oleju oraz termoizolacja...

Na hamowni bardzo płakałem że duże EGT, na drodze i na odcinie czwartego biegu przy doładowaniu 1 bar dochodziło maks do 880 *C więc relax !!!

Ciekawe ile będzie przy docelowym 1,2 - na ćwiartkę na pewno bez problemu ale ciekawe co z rolką jak pod 300km/h będzie się latać :P

 

Pamiąteczka z działeczki:

20160527_201542_zps548uu6kk.jpg

 

Odrazu po twojej zetce wsiadłem w swoją Rudą i na tor do Jastrzebia, o rzesz jak to moje Rude nie podaje nic a nic ale za to ma lepszą reakcje na gaz :P

Ps. Niespodzianka się szykuje co do wyglądu auta oraz jego chłodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to komcowke widać, zlot w niedziele, więc na bank będę.

 

A widzisz, strasznie mnie tym EGT zasmuciles, ale moze faktycznie źle nie będzie. Taki setup zrobiony ze aż wstyd o problemach mówić, wszystko powinno cykać jak należy.

 

A o czym mowisz z tą niespodzianką?

To dla mnie niespodzianka? Czy juz Ja o tym wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio ma niespodzewanke - pierdyknie Ci cały wóz na piękny różowy kolorek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to córcia się ucieszy!

 

 

No i jak Wam sie podoba, jeszcze nie widzialem na żywo, ale zaraz będę w Wawie.

Taką niespodziewajke uszykowali mi Kuba i Tomek. Sam miałem mache odebrać i zamontować a tu mnie po cichu uprzedzili.

za***ista niespodzianka. Dzieki wielkie.

post-95317-0-85056100-1464712107_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...