Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1000KM Nissan 350Z by Kaktuss


kaktuss_ML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spojlerek mam z carbonu ale taki bezfirmowy jest dostępny na ebayu. Natomiast droga do zamontowania go nie była usłana różami. Oryginalnie ma strasznie liche mocowania do tego stopnia ze chyba wyrwaloby go przy 100km/h i słaba jakość samych nóżek do mocowania dlatego został poddany przeróbkom i teraz słoń go nie wyrwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też całkiem ładna zielona :D turbo i zielony pięknie się komponuje nie podpuszczam :P

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzis sloneczko poswiecilo i zachcialo sie polatac... A na koniec postanowiłem zgubic troche ogumienia... Przy obecnym uturbiebiu z lekko wcisnietym gazem

 

Tu kolejny....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spali jak przyjechalem, wczesniej kolega na stuncie szalał. Ale szkoda ze nie było pusto, malo miejsca przez nich sie zrobilo.

 

A opony gowniane, to trzeba bylo je ukarac... Jak sa zimne trakcja jako tako, jak sie nagrzeja d*pa tanczy jak po lodzie, jakis ewenement...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na wałki przyjdzie nam czekać ok 2 tygodnie :D
W tym czasie dół Ci poskładam - bloczek już ogarnięty:
20160404_214411_zpsum5lsdyk.jpg

 

Wał się wyważa...
W miedzy czasie moda kanałów wodnych zapodam coby lepszy obieg wody był miedzy tulejami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i malinowo, czy za 2 tygodnie wstawiać czy wcześniej chcesz już mój na demontaż?

 

Już mi się podoba.

A kontrola trakcji już zamówiona? Bo ten gość mówił ze ok 2 tygodnie trzeba czekać na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobcio to spawanie to na prawde zly pomysl...zwlaszcza przy tych mocach i cisnieniach ktore planujecie...jak kiedys bedziesz serwisowal ktorys z tych spawanych blokow wrzuc z ciekawosci na ultradzwieki i zobacz co sie dzieje wokol spawow...

to miejsce w odlewie jest formowane wkładką i posiada pochylenia...moze lepiej jakbys sobie opatentował cos w rodzaju block guarda ciętego wodą to też będzie lekki draft na sciankach i naturalnie sie zaklinuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spawanie to jeda słuszna opcja na wzmocnienie tego bloku poza Dartonami... Dużo mniej inwazyjne jest kołkowanie ale nie zapewni takiej wytrzymałości co spaw.

Spawanie tulei w ten sposób jest sprawdzone i bardzo popularne w w silnikach Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje twoje zdanie ale ja uważam ze prędzej czy później ten blok pęknie w miejscu tych spawów. Może nawet nie tyle uważam ile o tym wiem...nie wiem tylko czy to będzie po 10kkm czy po 100kkm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzimy zobaczymy... Ryzyko zawsze jest... Licze na starannosc wykonania, to polowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i połowa sukcesu, pogoń jeszcze te wałeczki, trzeba działać bo sezon na 1/4 mili już się zaczął :-) Trzeba podocierać jeszcze kastrata, żeby prawdziwego łobuza z niego zrobić... Chyba spał nie będę tylko jeździł żeby te kilometry porobić...


Coocio, w załączeniu info dla Ciebie:

 

Wałeczki dziś w doręczeniu!

W poniedziałek przywiozę je do Ciebie i puzzelki można dalej składać.

post-95317-0-23993800-1461310742_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji mocno wysokiej temperatury pod maską postanowiłem ją trochę popsuć i wstawić jakieś wloty odprowadzające gorące powietrze, a w zderzak jakaś dziura na doprowadzenie zimnego powietrza.

 

Macie jakieś pomysłu żeby to w miare wyglądało i jednocześnie spełniało swoją funkcję?

 

Podsyłajcie jakieś pomysły.

 

P.S.

 

Hebelki nowe wpadną już na dniach:

 

 


Oooo i Coobciowe trampki się załapały :-)

 

No i motorownia się składa, w końcu kuty piecyk trzeba zamontować i doszyć kastratowi jaja !!!


A i szczególne podziękowania dla Piotra ( WarPigs ) za znalezienie i sprowadzenie z zagramanicy w ciągu 2 dni roboczych wałeczków Kelforda.

post-95317-0-76620200-1462522567_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj maskę z węgla. Jest spory wybór z dziurami na seiboncarbon.com - wygląda i jest funkcjonalne. Kiedy odbierasz auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...