Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić X-traila... Rozważania na temat innych marek.


Gość Zboro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

To ma być pierwszy samochód dla żony, dopiero zrobiła prawko, ...

 

 
...a że "napraw kilka" i tak trzeba się spodziewać to wiadoma sprawa, ...

aż tak jej nie ufasz  :P ?

... będzie musiał wykonać....

musiał;)

 

btw - jak już będziesz oglądał to zapier...el tego czarnego kangura z przodu - tak mi się jakoś spodobał - później się jakoś dogadamy  :D

Edytowane przez Bartezm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dlatego zamiast micry chcę jej iksa zafundować, w razie W w większym zawsze bezpieczniej  :P

Edytowane przez radomir82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz dla żony to bierz Pb +LPG z automatem - wyjdzie taniej i mniej problemowo

Kari będzie sprzedawał, chyba :whistle:

Tylko że on nie ma LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak jej nie ufasz  :P ?

musiał;)

 

btw - jak już będziesz oglądał to zapier...el tego czarnego kangura z przodu - tak mi się jakoś spodobał - później się jakoś dogadamy  :D

dobra, ale mam go zerwać ręką czy delikatnie działac sztukateryjnie bo to dojdzie wtedy robocizna. Muszę gostka jakoś przytrzymać w międzyczasie, czyli muszę kogoś zabrać ze sobą...to podroży koszty znacznie. Nie wiem czy masz taki hajs na dziś.. BArtez

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teoretycznie tak, tyle że jak zawsze jest kilka ale:

 

benzyn jest mało, często mają tylko 2wd, do tego większość ma hak 

10 letnia benzyna ma 200k plus na zegarze

żona nie chce automatu :D

 

miałem kiedyś auto z lpg ...i więcej nie chcę, nawet dla żony  :P

Edytowane przez radomir82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieżna analiza tematu:

4.5 roku w PL, sprowadzka. Auto z Francji, bite w przód parę lat temu, nowy lakier po całości. Teraz rysa drzwi tylne zamalowana. Wszystko działa. Kangur jest oryginalny, był już taki we FRA. Gościu ma fotki stare z uszkodzeniami pierwotnymi, ma też grill stary. Pracuje do 17 codziennie w centrum, raczej młody. O przebiegu nic pewnego nie wiadomo, raczej niepewny. Jakie dalsze dyspozycje?

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nalewki:

na malinach 

na jagodach

na wiśniach

i na gruszach 

 

oczywiście bezalkoholowe  ;) więc przy nich podyskutujemy :D o cenie i nie tylko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pobieżna analiza tematu:

4.5 roku w PL, sprowadzka. Auto z Francji, bite w przód parę lat temu, nowy lakier po całości. Teraz rysa drzwi tylne zamalowana. Wszystko działa. Kangur jest oryginalny, był już taki we FRA. Gościu ma fotki stare z uszkodzeniami pierwotnymi, ma też grill stary. Pracuje do 17 codziennie w centrum, raczej młody. O przebiegu nic pewnego nie wiadomo, raczej niepewny. Jakie dalsze dyspozycje?

Czyli jak większość aut na naszych drogach, więc jak będziesz sprzedawał możesz zawyżać cenę, a i tak będą się bić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak się ładnie wyspowiadał, mi nic nie odpisał, ty to masz dar :D, pytanie jak bity, w Polsce czy sprowadzony roztłuczony, hmm jak malowany po całości to raczej bida, no chyba że lakiernik się spisał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzi, że miernik nic nie wykaże złego...


Innych nie ma. Wszystkie są w jakiś sposób uszkodzone. Ten chociaż jeździł parę lat u nas, bogata wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja go nie skreślam... jeszcze :D

 

Wolę lekko klepanego niż "igłę" z komisu

Edytowane przez radomir82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieżna analiza tematu:

4.5 roku w PL, sprowadzka. Auto z Francji, bite w przód parę lat temu, nowy lakier po całości. Teraz rysa drzwi tylne zamalowana. Wszystko działa. Kangur jest oryginalny, był już taki we FRA. Gościu ma fotki stare z uszkodzeniami pierwotnymi, ma też grill stary. Pracuje do 17 codziennie w centrum, raczej młody. O przebiegu nic pewnego nie wiadomo, raczej niepewny. Jakie dalsze dyspozycje?

Ode mnie też + za zaangażowanie.

ps. wyczyść skrzynkę PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kangur przetrwał to może nie było tak źle, no chyba że poszło bokiem i podłużnica mu na fotel wjechała :D, poczekam może się odezwie ze zdjęciami, albo może lepiej do niego rano zadzwonię bo może się przestraszył że do ASO chcę go zabrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji to do aso go nie bierz, lepiej stacja diagnostyczna. Wątpię byś trafił na wolne stanowisko. Poza tym to kosztuje minimum 100. Z tego co pamiętam nie mają miernika lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to widzę że ASO pierwsza klasa, kasa nie jest problemem tylko rzetelność, mogę dać nawet 300 jak mi ktoś go dobrze sprawdzi bo jak mam lecieć 300km w jedną stronę i się parch okaże to i tak średni interes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji to do aso go nie bierz, lepiej stacja diagnostyczna. Wątpię byś trafił na wolne stanowisko. Poza tym to kosztuje minimum 100. Z tego co pamiętam nie mają miernika lakieru.

Kiedy sprzedawałem swojego t30 136km dci to wizyta w ASO ,ktora zamowił kupujacy celem sprawdzenia auta kosztowała go 440 zl a to było to ponad 5 lat temu..

A i tak felery jakie mialo auto nie znaleźli -sam o o nich powiedziałem nabywcy.

Przed sprzedazą auto oczywiscie porzadnie umyłem i nawoskowalem pasta-to stwierdzili ,ze lakier był...polerowany .

tak wiec lepiej poejchac na stacje diagnostyczna bo w ASO tylko zostana pieniadze a nie wiele o aucie dowie się..

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj zakupiłem X Traila 2.2 136km z 2005 roku, dziękuję za rady. Jest kilka usterek do usunięcia, ale to już najmniejszy problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, czy delikatna polerka to wada samochodu?

Sam byłem zaskoczony ,ze w ASO moje ręczne nałozenie pasty woskowej na lakier wzieli za polerke i kupujacemu to zostalo przedstawione w formie jakby to była wada czy usterka auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj zakupiłem X Traila 2.2 136km z 2005 roku, dziękuję za rady. Jest kilka usterek do usunięcia, ale to już najmniejszy problem ;)

Witaj w klubie ;)

Pochwal się, coś to kupił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie poglądowe z ogłoszenia, więcej wrzucę, jak odbiorę samochód od mechanika. Do zrobienia są hamulce z tyłu, czyli tarcze klocki i okładziny ręcznego oraz łożysko lewego tylnego koła. Nie liczę drobnych usterek typu spalona żarówka itp 

80411699135278606033_thumb.jpg

Edytowane przez Ciaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sytuacja wygląda tak 

 

5d4ce60385c8b3e6med.jpg

 

36077f9173190c18med.jpg

 

3e6e66ac73d228bamed.jpg

 

8d1cb482fd7f3e0amed.jpg

 

634029391f989ademed.jpg

 

 

Dodatkowo według strony www.historiapojazdu.gov.pl :

 

pierwsza rejestracja w Polsce 18.06.2012

przebieg w czerwcu 2014 - 183tyś 

2015 - 203tyś

2016 - 212tyś

 

I co myślicie panowie, bo jak dla mnie to nie wygląda to źle, pytanie jakie przygody były w kraju przez te 4 lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...