Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11 Face Lifting


marib
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gapa, trzeba było wypożyczyć wcześniej, byłbyś przygotowany. Ja tak zrobiłem i żadnych problemów z tym nie robili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No samochód odbieram w środe lub w czwartek. Tak że chciałem sobie trochę poczytać. o obsłudze.

Komputer  i nawigacja.

Mój adres:   nasedoo@op.pl

 

z góry dziękuje.

pozdr

 

 

 

wysłana na @ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://moto.wp.pl/nissan-qashqai-2017-pierwsza-jazda-lifting-pioniera-6139605955851905a

 

Ciekawy artykuł, podaje trochę więcej info o FL, m.in. że pogrubiono tylne szyby co na pewno ma wpływ na "hałas" w środku pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://moto.wp.pl/nissan-qashqai-2017-pierwsza-jazda-lifting-pioniera-6139605955851905a

 

Ciekawy artykuł, podaje trochę więcej info o FL, m.in. że pogrubiono tylne szyby co na pewno ma wpływ na "hałas" w środku pojazdu.

Albo poprawiły sztywność tyłu nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwracaliscie na to uwagę, ale w obecnym modelu słabo widać przedni kierunkowskaz na tle świateł dziennych (w modelach innych marek odpowiednie światło dzienne jest przeciemnanie gdy działa kierunkowskaz), nawet już kobinowałem samemu zrobić takie ściemnienie ale jakoś zabrakło zapału.

 

W FL w wersji Full LED kierunkowskaz jest w tej samej oprawie co światła dzienne i nie ma już tego problemu, gdy działa kierunek nie działa światło dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj go obejrzałem na Hakena, jest lepiej wizualnie, przejechać się nie było okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj byłem w salonie oglądałem QQ 1,6 benzyna po lifcie w wersji Tekna +. Przejechałem się tez tym samochodem. Komfort jazdy w porównaniu do porzedniej wersji chyba taki sam. To jest moja ocena subiektywna. No jechałem tylko  w miescie.

 

Samochód ładny.. ale cena 127 250 zł w wersji z silnikiem 1,6 benzyna - powala.

 Sama Tekna 115 850 zł.( bez panoramicznej szyby, pakietu zimowego i w kolorze podstawowym )

 

No i oczywiscie  żadnych rabatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie ceny Tuscon'a w wersji 1.6T AWD ze skórą, wychodzi chyba koło 140 tyś., także da się drożej za podobny samochód. Z ceną QQ Tekna+ trochę przesadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wynegocjowanie 20% upustu na Hyundai'a nie jest wielkim wyczynem.

A 15% jest absolutną normą, i do tego nieporównywał bym tych dwóch aut, bo tucson*owi wielkością, miejscem w środku, czy bagażnikiem, bliżej do iXa, 

Bardzo lubię ostatnio sięgać po inne, niż "jedynie słuszne" recenzje i opinie niemieckich czasopism i tak dla przeciwwagi oraz spojrzenia z innej strony z kombi w tle:

http://www.caradvice.com.au/406686/hyundai-tucson-elite-1-6l-v-nissan-x-trail-st-l-4wd-v-toyota-rav4-gxl-v-volkswagen-golf-alltrack-comparison-review/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo nieee przecież Golf'a Alltracka nie można porównywać, bo to przecież nie jest SUV. :P

Wiem, że myślisz dokładnie odwrotnie, więc mnie nie zmylisz

Porównywać można a nawet trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Golfem nic nie wygra

 

 

 

 

- wierny czytelnik Auto Świat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider - generalnie w przypadku Nissana mowa o możliwości konfigurowania to jakaś kpina. I tu bez dwóch zdań mistrzem w możliwości konfigurowania jest VW czy nawet Skoda. I tak powinno być. W przypadku obu marek mamy możliwość wyboru silnika , skrzyni biegów i tyłu elementów wyposażenia że czasem sam się człowiek gubi w tym co robi.

Czekam teraz na nową Octavie FL i będzie dopiero początkiem listopada bo mają tyle zamówień że czeka się 6 miesięcy - o czymś to świadczy.

A co do Nissana - no cóż - obecny to zarazem mój ostatni Nissan i tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podejście do konfiguracji na zasadzie "pakietów" to nie problem nissana, tak mają wszystkie azjatyckie marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manix - ale mowa o nissanie i Golfie to dlatego podałem przykłady - ale masz rację- wszystkie marki z Azji tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam koledzy za wyżywanie się na Nissanie. :0recourse:

Dzięki temu po sprzedaży QQ nie mam żadnego żalu. :D

A przyznam, że np.po Matizie prawie płakałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colinsie - za cholerkę moje oczy nie mogą przywyknąć do nowego "looku" Twego :D

Taki kontrastowy jesteś ... żółto-niebieski.

Ale gacie masz fajne :D choć mina nietęga ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, swoich wdzięków z plaży może wrzucać nie będę, ale kto wie, może kakaowe oko...Opla sfotografuję i w awatar wrzucę. :D

Żeby nie było - Astra jest cała kakaowa, bo taki też kolor wybrała moja małżonka. Chyba z sentymentu po QQ.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że "pakietyzacja" upraszcza i przyspiesza produkcję nawet na stock, a właśnie półroczne oczekiwanie na auto w przypadku Skody jest wynikiem indywidualnej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie...oszczędź mi / nam widoku wąwozu z okiem ... Plisss! :D

Lepszy już będzie ten Opel kakaowy ;) 

 

Tak...kobiety bywają sentymentalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet jest sentymentalny tylko się do tego nie przyzna ,nawet jak złapią go za rękę to powie że nie jego 


:devil:  :devil:  :devil:  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś z tu obecnych osobiście lub w kręgu znajomych ma kogoś, kto kupił / zamówił już J11b? Ciekawi mnie, ile i gdzie udalo mu sie urwać z ceny wyjściowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...