Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11 Face Lifting


marib
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teiche dziwnie wyglada ten nowy zderzak przy bialym kolorze, ale to pewnid kwestia przywzwyczajebis sie ... bo te nowe lampy zdecydowanie lepsze Czyli rozumiem, ze w 2018 wchodzi nowy model QQ ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teiche dziwnie wyglada ten nowy zderzak przy bialym kolorze, ale to pewnid kwestia przywzwyczajebis sie ... bo te nowe lampy zdecydowanie lepsze Czyli rozumiem, ze w 2018 wchodzi nowy model QQ ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

na 100% nie będzie nowego QQ w 2018 bo nie opłacało by się robić liftingu na 12 m-cy ! W 2018 będzie ale nowy JUKE bo X-Trail po liftingu będzie w okolicach października 2017 ( już się przygotowują do rozpoczęcia produkcji ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przyjemnie. Fajna płetwa rekina, kierownica mój typ, no i widać już od Micry ten zewnętrzny styl Nissana, który będzie identyfikował modele. Ciekawe jak będą wyglądały wersje wyposażenia u nas i ceny przede wszystkim. No i znów QQ będzie sprzedawał się jak ciepłe bułeczki po FL na 100 %  :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znaczek Nissana na grillu jakiś kijowypo liftingu, stary był ładniejszy  :nissan2:  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest od automatu no i żeby było jeszcze śmieszniej klepa też ma automat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teiche dziwnie wyglada ten nowy zderzak przy bialym kolorze, ale to pewnid kwestia przywzwyczajebis sie ... bo te nowe lampy zdecydowanie lepsze Czyli rozumiem, ze w 2018 wchodzi nowy model QQ ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

A zwróciłeś uwagę, że ten biały ma inne światła niż ten obok ? (zapewne halogenowe).

 

Oba mają relingi i szklany dach, co by sugerowało, że to Tekny. Wychodzi więc na to, że po liftingu Tekna może już nie mieć świateł LED w standardzie.

 

 

Na angielskim forum piszą, że w kluczyku ma być podobno przycisk do zdalnego domykania szyb. :dribble:

Edytowane przez Tomi_St
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwróciłeś uwagę, że ten biały ma inne światła niż ten obok ? (zapewne halogenowe).

 

Oba mają relingi i szklany dach, co by sugerowało, że to Tekny. Wychodzi więc na to, że po liftingu Tekna może już nie mieć świateł LED w standardzie.

 

 

Na angielskim forum piszą, że w kluczyku ma być podobno przycisk do zdalnego domykania szyb. :dribble:

 

I jeszcze inne felgi - może być że jedno Tekna a drugie N-Connekca lub N-Vision . Ktoś na forum wspominał, że ma być również wersja Tekna Plus - zobaczymy już niedługo jakie będą wersje i jakie ceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwróciłeś uwagę, że ten biały ma inne światła niż ten obok ? (zapewne halogenowe).

 

Oba mają relingi i szklany dach, co by sugerowało, że to Tekny. Wychodzi więc na to, że po liftingu Tekna może już nie mieć świateł LED w standardzie.

 

 

Na angielskim forum piszą, że w kluczyku ma być podobno przycisk do zdalnego domykania szyb. :dribble:

 

 

 

LEDy zostaną w std. w Tekna ( i kierunek będzie też LEDowy szkoda ,że nie dynamiczny :( ) i podobno teraz do wersji N-Connecta LEDy będą opcją :) kiedyś czytałem ,że sytem anatomicznej jazdy autostradą ma być opcją nawet w Tekna ale na ile to prawda nie wiadomo 

 

Podobno w czerwcu mają być w PL ogłoszone specyfikacje i ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niniejszym donoszę, że wczoraj z linii zjechał ostatni QQ w starej wersji :closed: . Od dziś pełną parą rusza produkcja fejsliftu. :thumbsup:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Ponownie to samo guano? ;)

Nie słyszałeś jakie zdanie mają na temat tego samochodu zaglądający tu czasem agenci konkurencji? :D

Nie może być. :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Ponownie to samo guano? ;)

Nie słyszałeś jakie zdanie mają na temat tego samochodu zaglądający tu czasem agenci konkurencji? :D

Nie może być. :P

 

Ja bym chętnie zmienił, jakbym tylko mógł go doposażyć o aktywny tempomat. To jedyna rzecz której mi obok automatu brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji po FL będzie można zamówić system audio Bose w wersjach uboższych, czy będzie on tylko w wersji Tekna+ w std? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywny tempomat jest super i działa wyśmienicie, ale to tylko gadżet. ;)

 

Ja takie gadżety lubię. Trasa z aktywnym tempomatem to dużo przyjemniejsze doświadczenie. Nie lubię wyłączać tempomatu na autostradzie, a na polskich trasach nie da się przejechać więcej niż 5 km i nie zahamować...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tutaj nowy. Pochodze z okolic Poznania. Przymierzam sie do zakupu QQ. Wczesniej nigdy nie miałem nissana.

Poniewarz w salonach jest teraz promocja stanołem przed dylematem, czy kupić QQ w wersji Tekna ( podgrzewana szyba, dach panoramiczny, dołączona antena akcesoryjna płetwa ) w bardzo dobrej cenie ( poznizej 100 tys), czy czekac na model po lifcie. Oczywiscie silnik 1,6 benzyna..

 

Muszę przyznac ze sie waham.

 

pozdrawiam

 

Marek

 

P.S. Przepraszam jeżeli napisałem zapytanie nie w tym dziale.

Edytowane przez nasedoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak przykładasz wagę do wyglądu i jeżdżenia "modnym" samochodem.

Ja miałem podobny dylemat i właśnie te promocje skłoniły mnie do zakupu N-Connecty w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,

Nikt nie jest w stanie okreslić na dzień dzisiejszy ile bedą kosztowały QQ po lifcie.

Jak by to była róznica powiedzmy 5 tys. to bym poczekał. Tylko napewno nie bedą takie rabaty od ceny katalogowej. Ten samochód co wybrałem kosztuje katalogowo na poziomie 118 tys.

Proponowana cena od dielera po rabacie 97900 zł ( Tekna )

 

pozdr.

 

Marek

Edytowane przez nasedoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97900 za Teknę 1.6 (zakładam, że lakier jakiś metallic) to dobra oferta. Ja bym brał.

Co z tą kierownicą mają zmienić? Podgrzewanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...