Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11 Face Lifting


marib
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tekna z podgrzewaną szybą, dachem panoramicznym, w kolorze czarnym i dodatkowo założa antena akcesoryjną płetwa ( wartosc 1000 zł ).?

No kierownica po lifcie inna.

Ładna ale czy warto, bo za tą cene pewnie dostane słabo wyposarzony po lifcie.

 

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej bym poczekał, będzie większy rabat na to co oferują Ci teraz.

Poza tym, okno panoramiczne... No cóż, w zimie czasami otwierałem wew część żeby doświetlić wnętrze. Teraz zakazuje córce która przy każdej okazji chce to robic, zwyczajnie słońce potrafi z góry razić, a juz samo otwieranie szyberdachu, wiąże sie ze smrodem spalin w środku no i sporym hałasem nawet przy umiarkowanych prędkościach.

Gdyby nie to, ze xtrail którego bralem miał to juz na wyposażeniu, wcale bym na to kasy nie wywalał, bo tak to trzeba nazwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem QQ nie ma otwieranego okna panoramicznego. Z tym rabatem wiekszym to juz chyba nie przejdzie.

Bo QQ sie sprzedają. I może ich poprostu nie byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu szukałem N-Connecty (1.6 + metallic) i najtańszą ofertę dostałem w Polsce za 98 700. Teraz masz taniej wypasioną Teknę.

Także możesz sobie porównać ile teraz jest promocji.

Ceny po lifcie pewnie będą podobne lub wyjściowo większe.

Edytowane przez dzb87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekna wypasiona? Moim zdaniem jak na obecne czasy raczej tak średnio bym powiedział.

Autor pytania chce Qashqaia, jest jakaś lepsza wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to przedliftowe są teraz w sprzedaży z ogromnymi rabatami(nawet do 25% od ceny wyjsciowej).Osobiscie bym kupil przedlifta,owszem przy późniejszej odsprzedaży bedzie roznica w cenie,ale to bedzie kilka tysiecy a nie ponad dwadzieścia.Do tego jeszcze dochodzi pytanie jak dlugo planujesz trzymać auto.

Stider a co w tej klasie i cenie znajdziesz lepiej wyposażonego?Poproszę o konkrety.

Edytowane przez kiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ten nowyyQQ wnosi to chyba bardziej wizualnie - kierownica (całkiem fajna ) lampy zderzaki.

Po za tym mysle ze nic nowego ie wymyslili. Ten sam silnik i ta sama karoseria ładniej moze ubrana.

Pewnie to rzecz gustu.


Za wersje Tekna napewno trzeba bedzie zapłacic 10 tys wiecej. Tak mi sie wydaje.

 

Samochód napewno bede trzymał z 5 do 7 lat.

 

I mysle ze dieler juz ceną nie zejdzie w Teknie i ztym silnikiem. Obdzwoniłem całą Polske.

Edytowane przez nasedoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wciąż tylko pierdoły, które z Qashqaia 2 nie zrobią Qashqaia 3 (który ponoć ma być w 2019).

Rozumiem, jak coś miałoby być przekonstruowane, nowa wersja silnikowa, (albo automatyczna skrzynia do 1.6 :)) itd.

20 tys. więcej myślę za tę samą wersję myślę, że nie będzie. Obstawiam 10 tys. więcej za Teknę polift (w stosunku do oferty, którą dostał nasedoo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dla kogo jest ważne. Jedni podziwiają kierownicę albo macają plastiki, inni po prostu jeżdżą, a dla jeszcze innych ważne 10 tys. w kieszeni ;)

Autor pytania powinien sam zdecydować. Cena, którą dostał za Teknę jest bardzo dobra. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim stwierdzeniem należałoby odpowiedzieć na wstępie .

Ale trudno się nie zgodzić z tym co mówi Strider ... Tym bardziej , że On umie liczyć pieniądze ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stider w tej chwili roznica na rynku brytyjskim pomiedzy przedliftem a poliftem w wersji tekna 1.6 dci wynosi ok 5000 funtow( wiem bo wlasnie dostalem ofertę i ceny mam na bieżąco) a do tego jeszcze takie sprawy jak przedluzona gwarancja z planem serwisowym w naprawdę dobrych cenach.Nie wiem czy ktoś w Polsce to kupi ,ale na rynku brytyjskim qq bedzie sprzedawał się swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce, to chyba ewenement wśród forów markowych, gdzie chcąc kupić dany samochód jest się od tego zniechęcanym, przez posiadaczy innych marek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a to jest Twoja subiektywna ocena :) Może lepiej pozostawać w stanie samouwielbienia :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale istotą tej dyskusji było pytanie czy kupić przedlifta w dobrej cenie,czy polifta....

Druga sprawa jest taka ze polski rynek to jednak w porownaniu z zachodem jakby nie patrzec margines,zwlaszcza ze polowa jest przejeta przez vw,skodę i opla co pozostawia niewiele dla pozostalych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z drugą częścią wypowiedzi i czekam az tiguan R LINE. zejdzie z ceną ponizej 30000 funtow bo wtedy juz na powaznie zacznę się rozglądać za czyms nowym.Jedno wiem napewno,a mianowicie to ze drugiego qq juz nie kupię,i to nie z powodu problemow lub jakosci wykonania ale dlatego ze juz go mam .Podoba mi sie sportage gt line,x trial ,tiguan baaardzo i jeszcze ateca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ja chce kupić QQ a nie skode czy  cos innego.....Ja tez mysle ze nowt QQ bedzie srednio katalogowo drozszy o 10 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ja chce kupić QQ a nie skode czy  cos innego.....Ja tez mysle ze nowt QQ bedzie srednio katalogowo drozszy o 10 tys

 

Nie będzie katalogowo droższy (może minimalnie), ale nie uzyskasz tak wielkiego rabatu jak teraz kiedy chcą wyprzedać przed-lifty.

Podsumowując:

10 tys.w kieszeni i samochód teraz

lub

10 tys. mniej i ten sam samochód (z paroma zmienionymi pierdołami ;)) za kilka miesięcy

Wybieraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując zdecydowałem sie kupic wersje przed liftem.

 

pozdr.

 

Przeanalizowałem angielską stronę i mysle, że po za wyglądem zewnetrznym i kierownicą technicznie nic nie zmieniono .

Edytowane przez nasedoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 4 ostatnie auta byly:

Po pierwsze ze środka lub końca produkcji

Po drugie w najwyższej dostepnej dla wybranego silnika wersji

Po trzecie były zakupione na bardzo preferencyjnych warunkach w porownaniu do ceny katalogowej

Po czwarte w przypadku kazdego z nich bylo już wiadomo o nadchodzacym liftingu.

Za kazdym razem dostalem naprawdę dobrą cenę podczas sprzedazy,jak również nie zajęło mi to dłużej niz trzy dni.Uwazam ze lista dodatkowego wyposażenia bardzo pomaga przy odsprzedaży na rynku wtórnym i pozwala uzyskać dobrą cenę.Poza tym świadomość tego że mozemy sobie pozwolic na wiecej luksusu bardziej sklania nas do wydania wyzszej kwoty.

No i jeszcze jedna uwaga na temat zakupu suv/crossover z napedem na jedną os.Według Ciebie miliony ludzi na swiecie ktorzy zakupili kie,fordy ,nissany i wszelkie pozostale marki oferujace modele typu suv z napedem na jedną os( a jest to ok 85 % aut tego segmentu na rynku) są po prostu idiotami.

Edytowane przez kiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...