Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

katalog części NISSAN


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem katalog części na CD do wszystkich Nissanów do 2001/2002 roku. Są schematy, wykresy itd. Po prostu: rozbierasz samochód na części pierwsze włącznie z numerami katalogowymi. Jeśli ktoś chętny to pisać. Aha mam to tylko na CD więc mogę wypalać za drobną opłatą (cena płytki+wysyłka+cos dla mnie :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plytka= 1zl

wysylka (polecony priorytet)= 4.40

mój skromny zarobek=4.60

w sumie równo 10 zł

 

wybacz , ale to śmieszne, po co jesteś w klubie nissana skoro chcesz zarabiać na swoich kolegach, którzy zapewne wielokrotnie pomagali Ci bezinteresownie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedz kolegi SZMIGLo. Ja juz chyba wyslalem z 5 plytek z manualem do P11 i nie wziolem ani grosza, nawet ja zaplacilem za wysylke. Klub jest po to aby sobie nawzajem pomagac.

Tak samo jak ktos chcial ksiazke o P10 to bez problemu rozsylalem na emaile.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta ja za to zapłaciłem 50 zł. Uważam że 10 zł w tym przesyłka połowa to nie dużo kurde zarabiam 4.60, a niektórzy jeżdzą tu samochodami za kilkadziesiąt tysięcy. Mogłbym to sprzedawać na aukcjach lecz niestety nie wiedzieć czemu jest to nielegalne przynajmniej na alleg... Instrukcja obslugi jest dostepna w necie, a tego nie znajdziecie tak Łatwo! Jeśli nie chcesz to kupować nie musisz, a ja nie muszę sprzedawać bo zarobek jest żaden a na pocztę trzeba pójść...... i niby czemu jescze mam za to dopłacać????????????? Przesyłka też kosztuje wiec nie bądzcie śmieszni, przypominam że biorę dla siebie 4,60. Zapytam moderatora co o tym myśli jeśli się nie zgodzi to nie ma tego postu i katalogu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że jak będziesz miał problem z autem kiedyś, to ktoś też weźmie opłate za swoje porady, i tyle, masz inną filozofie bycia członkiem Nissanklubu więc nie wdaje się w dyskusje

 

pozdrawiam i licze, że 4.60 zarobione na płycie zmieni Twoje życie na lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że jak będziesz miał problem z autem kiedyś, to ktoś też weźmie opłate za swoje porady, i tyle, masz inną filozofie bycia członkiem Nissanklubu więc nie wdaje się w dyskusje

 

pozdrawiam i licze, że 4.60 zarobione na płycie zmieni Twoje życie na lepsze

 

Człowieniu ja ledwo uzbierałem kaskę na Almerę z 97 roku wieć mi nie pisz takich głupot. Nie dostaję pieniążków od rodziców, więc sam kobinuję jak oddać pożyczone pieniądze, a j**ane 4,60 może mi pomóc spalcić samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

drogi jestes. :(

 

 

Poszukaj taniej jak znajdziesz daj znac

 

heh cos mi sie zdaje ze ten twoj katalog to wszystich modeli nissana nie ma. a jesli jest z 2001-2002 to pewno ma tylko almera- a taka serwisowka jest ogolnie dostpena.

 

P>S czasy gdy na nagrywaniu plyt sie zarabialo to juz dawno minely. Pozatym tutaj kazdy jak cos ma to uzycza tego innym. rozumie zwrot kasy za przesylke lub plyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że jak będziesz miał problem z autem kiedyś, to ktoś też weźmie opłate za swoje porady, i tyle, masz inną filozofie bycia członkiem Nissanklubu więc nie wdaje się w dyskusje

 

pozdrawiam i licze, że 4.60 zarobione na płycie zmieni Twoje życie na lepsze

 

Człowieniu ja ledwo uzbierałem kaskę na Almerę z 97 roku wieć mi nie pisz takich głupot. Nie dostaję pieniążków od rodziców, więc sam kobinuję jak oddać pożyczone pieniądze, a j**ane 4,60 może mi pomóc spalcić samochód

 

 

chlopie wyluzuj troche. moze zmiast almery trzeba bylo bylo kupic maluszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

drogi jestes. :(

 

 

Poszukaj taniej jak znajdziesz daj znac

 

heh cos mi sie zdaje ze ten twoj katalog to wszystich modeli nissana nie ma. a jesli jest z 2001-2002 to pewno ma tylko almera- a taka serwisowka jest ogolnie dostpena.

 

P>S czasy gdy na nagrywaniu plyt sie zarabialo to juz dawno minely. Pozatym tutaj kazdy jak cos ma to uzycza tego innym. rozumie zwrot kasy za przesylke lub plyte.

 

są wszystkie modele:

 

http://putfile.com/pic.php?pic=11/31312340697.jpg&s=x11

 

rysunki:

 

http://putfile.com/pic.php?pic=11/31312315858.jpg&s=x11

 

OK od teraz moge zrobic 10 kopi tego katalogu (plyta, opakowanie, przesylka) pisac na priv

 

osoby z Wawy zapraszam z plytką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo agresywny sprzedawca. Zarobek nie liczy się w zł. a w %. W tym przypadku ponad 100%. Pomysl dobry, ale robienie biznesu tutaj i wypowiadanie się w tak agresywny sposób jest conajmniej nie na miejscu. Takie jest moje zdanie i osobiście nie toleruję takich zachowań (słownictwa też). Więcej nie napiszę, chociaż aż mnie kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...