Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

katalog części NISSAN


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem Calego FASTA jakiego gdzies udalo mi sie ussac.

 

1.6GB

 

Pliki po 100MB

 

 

 

http://rapidshare.com/users/XRCLUR

 

jeszcze go do końca nie sprawdzilem, do mojej primki nie ma silnika GA16DE, ale mozliwe ze cos zle podlaczylem do niego.

 

Pakiet sklada sie z kilku plikow, jest instrukcja po Angielsku jak go zainstalowac.

Moge tylko na razie powiedziec ze dziala, bo nie bawilem sie nim, dopiero go wczoraj ussalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość c-masterr

k...wa ! Przecież to jakaś gra a nie FAST ! Chyba się komuś pliki pomyliły.... Ściągnąłem cały plik i lipa - zajmuje 800 Mega a nie 1,6 Giga....

Oto tekst z pliku instalacyjnego :

Witam serdecznie.

 

Cieszę się , że zdecydowałeś się na pobranie tego zestawu.

 

Przygotowałem go dla osób które tak jak ja z łezką w oku powracają

do klasyki gier, a dzięki tym zestawom gra możliwa jest w zupełnie nowych

ciekawych barwach.

 

W zestawie znajdziesz dwa rodzaje gier :

 

Pierwszy to seria Gier na Enginie Dooma - Doom, Doom2, Heretic i Hexen

Do ich uruchomienia macie przygotowany pakiet Doomsday.

 

Działa na Windowsach nowej generacji XP/Vista.

 

Do uruchomienia potrzebuje oryginalnych gier, należy je wgrać do katalogu:

 

Należy wyciągnać z nich pliki .wad i wgrać do odpowiednich katalogów w C:DooM

 

 

Drugi zestaw to Duke Nukem 3D - instalujemy, a po instalacji wskazujemy gdzie mamy oryginalną grę, on już sobie sam

skopiuje potrzebny mu plik duke3d.grp.

 

 

 

Oba zestawy oferują m.in.:

 

Tą samą grę - pełna klasyka.

Nową grafikę, w wysokiej rozdzilczości.

Zastąpienie dwu wymiarowych Sprite'ów - pełnymi postaciami 3D.

(Przeciwnicy!)

Poprawiona muzykę.

 

Dla każdego kto pamięta jak grał w dooma, duke'a - pozycja obowiązkowa.

 

Bardzo proszę tych co mają o podanie prawdziwego linka ! A nie sianie SPAMU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak- mieć taki katolog to super fajna sprawa- właśnie uruchomiłem ten który sciągnąłem z emule. ALE wielka szkoda że nie ma w nim ujętych modeli z lat 80.... I tu gorąca prośba- Jeśli miałby ktos taki katalog do ściągnięcia lub sprzedania- pisze się pierwszy. A swoją drogą to ciekawe czy jakby dobrze zagadać z gościem od części w salonie to czy wydałby taki(albo pożyczył do skopiowania). Byłbym skłonny nawet dać mu coś "za fatygę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - a możesz go wrzucić gdzieś na serwer, ewentualnie podeślę Ci kilka zł na wypalenie Cd i wysyłkę... :) Czekam niecierpliwie :P

_________________

 

Jeśli to do mnie to nie ma sprawy- nagrać płytkę Ci mogę lecz od razu mówię że program jest po angielsku i ma dość specyficzną obsługę.... wymaga przyzwyczajenia - jak chcesz do dogadamy się na priv LISTA MODELI:

K12E K11E N15 N16 N16E Y10 P12E P11E WP11E CA33 S14 Z32 Z33 V10M C23M E24 F23 R20 D22 R50 Y61 T30 Z50 R51M X70 X70 X83

 

[ Dodano: Sro 20 Lut, 2008 19:32 ]

A powiedzcie mi jesli wiecie czy stąd- http://www.nissanforums.com/general-discus...t-software.html

 

uda mi się sciągnąć tn programik Nissan Fast który będzie zawierał modele U11, T12 i T72?? Oczywiście na rynek europejski. Jeszcze raz powtarzam że jeśli uda się kumuś ściągnąć taki katalog gdzie będzie zawarty choć jeden taki model - jestem pierwszy chętny na kupno- ewentualnie niech poda link do tego programu w którym są zawarte te modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja instalacji Nissan Fast :

Nissan Fast instalacja

Program w pełnej wersji :

Nissan fast link do pobrania

 

Są tu też modele poszukiwane przez 08stefino - U11, T12 i T72

 

Obrazek

 

dzięki za pomoc ale ten link nie działa- otwiera mi się strona z innym linkiem który też nie działa... - jeśli masz możliwość to nagraj mi to na płytkę - zapłacę- ale reszta to napisz na priv. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę jeszcze działał i udało mi się ściągnąć, widocznie usunęli :/ .

Spróbuję to jakoś udostępnić. Może wrzucę gdzieś na serwer, a jak nie to wyślę Ci płytkę

daj namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurczę brt85 twój link nie jest poprawny- pliś się sciąga ale sam programik nie działa... jak go uruchomić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...