Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

katalog części NISSAN


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cornholio78

kolega za ten katalog zapłacił 50zł? :shock: Kilka miesięcy temu jeden z klubowych kolegów przysłał mi go za dużo mniejszą kasę (8zł). Co do ceny - rozumiem zwrot kosztów nagrania i wysyłki. Następnym razem zapytaj na forum czy ktoś nie ma potrzebnej Ci rzeczy - oszczędzisz kasę. Choć po tym popisie to chyba większość Ci odpowie, że nie ma. Pozdrawiam młodego biznesmena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja raptem wziął bym 10 widzę że tu nikt nie ma pieniędzy a samochody po paredziesiąt tysięcy. Podobnie, jeśli chodzi o kaskę to zaraz jakieś problemy, podobnie jak przy sponsorowaniu gre i jego bolida.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie bym kupił katalog na CD za dychę. Mam wolne łącza i więcej mi prądu pójdzie na ściągnięcie niż te 10 złotych ;-)

 

Wysłałem info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jest tu jakiś admin ?

może wywalcie tego "handlarza", co?

to forum , nie allegro

 

napisałe wcześniej że nie che nic poza kosztami płyty, opakowani, przesyłki wieć się nie wtrącaj lub czytaj wyraźniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie już chłopakowi spokój, kto chce koledze pomóc przy spłacie to niech da te 10 zł, w końcu to nie majątek a chłopakowi będzie lżej, pewnie nie jeden z was więcej przepala dziennie i nie krzyczycie że 10 zł poszło z dymem. Każdy każdemu pomaga tak jak może i chyba liczą się chęci. Mówiąc że to nie na miejscu zarabiać na kolegach i koleżankach z klubu i że powinno się pomagać za darmo macie racje i ja też się z tym zgadzam, ale z drugiej strony wy (my) pomagamy koledze, a czasy są takie jakie są i niektórym jest naprawdę ciężko. To takie moje skromne zdanie

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę jeszcze raz swoje zdanie na ten temat. Nie chodzi tutaj wcale czy ta płytka ma kosztować 1 zł., czy 10, czy 50. Chodzi o sposób i styl wypowiedzi sprzedającego ją. Jest natarczywy, złośliwy i obrażliwy. Czy fakt, że ktoś posiada samochód za kilkadziesiąt tysięcy zobowiązuje posiadacza do kupienia czegokolwiek od kogoś, kto posiada tańszy samochód i w dodatku na kredyt. Wypominanie innym zasobności portfela jest nie na miejscu. Przypomina mi to sytacje pod supermarketami, gdy do wychodzących ze sklepu klientów podchodzą różni goście i żądają pieniędzy. Na dodatek czują się usprawiedliwieni, bo przecież są biedniejsi. Wiem, że trzeba się dzielić, ale z potrzebującymi naprawdę. Kolega mógł przecież kupić tańszy samochód. Poz tym w jego sytuacj jest wiele osób i jakoś sobie radzą (choćby ja). Pozdrawiam i życzę szybkiego wyjścia z "dołka finansowego" (tylko proszę, nie takimi sposobami). Sam pisałeś, że na allegro jest to nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę jeszcze raz swoje zdanie na ten temat.

 

 

Właśnie nie wiem po co się wtrącasz??????????????? przeciez napisałem, że mój błąd za który przeprosiłem. Nie chcę zadnych pieniędzy!!!! Poza tym jest wielu chętnych na ten katalog i jakoś nikt nie narzeka, ale zawsze znajdzie się jakaś maruda..........bez obrazy ale niepisz juz nic w tym temacie - prosze o zamknięcie posta jak już wcześniej było pisane WSZYSTKO ZOSTAŁO WYJAŚNIONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że jak będziesz miał problem z autem kiedyś, to ktoś też weźmie opłate za swoje porady, i tyle, masz inną filozofie bycia członkiem Nissanklubu więc nie wdaje się w dyskusje

 

pozdrawiam i licze, że 4.60 zarobione na płycie zmieni Twoje życie na lepsze

 

Człowieniu ja ledwo uzbierałem kaskę na Almerę z 97 roku wieć mi nie pisz takich głupot. Nie dostaję pieniążków od rodziców, więc sam kobinuję jak oddać pożyczone pieniądze, a j**ane 4,60 może mi pomóc spalcić samochód

 

no troszkę się uniosłeś i tyle ale jakbys pobył tu dłuzej to bys zakumał o co chodzi w tym klubie ja swoją książke do p10 oddałem za frajer i jeszcze do tego nie dałem na dzień dzisiejszy numeru konta do zwrotu kasy 4.50 za przesyłke bo mi sie nie chce a manuala od sławka dostałem po kosztach POZDROWIENIA DLA SŁAWKA. Takze jak jebniesz jakąś głupotę to najpierw pomyśl :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam do wyslania 10 plyt????? to jest ok 70 zl i tez byś miał to gdzieś? Nie chce mi się już kontyynuować tego tematu wszystko zostalo wyjaśnine przyznaje się bez bicia do winy, "pobieram" tylko kaske za przesyłkę, płykę i opakowanie, jescze raz przyznaję mój błąd.... A ten co chce kupić to kupi i nie będzie marudził nawet o 4 zł, oczywiście już tej opłaty "nie pobiorę" z resztą możecie sobie ściągnąć z netu....jak już wcześniej była mowa o tym, ale jeszcze INFOTECHA dodaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam do wyslania 10 plyt????? to jest ok 70 zl i tez byś miał to gdzieś? Nie chce mi się już kontyynuować tego tematu wszystko zostalo wyjaśnine przyznaje się bez bicia do winy, "pobieram" tylko kaske za przesyłkę, płykę i opakowanie, jescze raz przyznaję mój błąd.... A ten co chce kupić to kupi i nie będzie marudził nawet o 4 zł, oczywiście już tej opłaty "nie pobiorę" z resztą możecie sobie ściągnąć z netu....jak już wcześniej była mowa o tym, ale jeszcze INFOTECHA dodaje :)

 

ach nie chce mi się gadać co za znaczenie ma 10 sto tysiąc płyt przecież bieżesz za płytę i przesyłkę i opakowanie czyli nie pononosisz zadnych kosztów.(SORY JESZCZE CZAS I PRĄD) No chyba że chcesz zarobić na klubowiczach POZDROWIENIA DLA CIEBIE :wink: :wink: :wink:

JA SWOJE AUTO SPŁACAM ZE SWOJEJ KASY :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial że chce zarobić na klubowiczach???????????? myślę że cena jeśli w ogóle można nazwać to ceną jest uczciwa. Placisz tylko za: przesylke, plytke, opakowanie wiec nie zarabiam na klubowiczach, ale dlaczego mialbym do tego dokladac, skoro ty za free odales, doplaciles 4,50 za przesylke to OK ale jak bede mial wyslac 10 szt. to jestem w plecy 70 zl czy tTy zrobil bys tak samo? i tez by lo by Ci to obojetne? POWIEDZIAŁEMJUZ NIE CHCE NIC WIECEJ I uważam że to sprawa zamknięta ile można pisać?????????????????????? po raz enty piszę SORRY za to, że chcialem wziąć więcej!!!!!!!!!! dajcie juz spokój, nie chce mi się już tlumaczyć itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...