Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

katalog części NISSAN


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a kto powiedzial że chce zarobić na klubowiczach???????????? myślę że cena jeśli w ogóle można nazwać to ceną jest uczciwa. Placisz tylko za: przesylke, plytke, opakowanie wiec nie zarabiam na klubowiczach, ale dlaczego mialbym do tego dokladac, skoro ty za free odales, doplaciles 4,50 za przesylke to OK ale jak bede mial wyslac 10 szt. to jestem w plecy 70 zl czy tTy zrobil bys tak samo? i tez by lo by Ci to obojetne? POWIEDZIAŁEMJUZ NIE CHCE NIC WIECEJ I uważam że to sprawa zamknięta ile można pisać?????????????????????? po raz enty piszę SORRY za to, że chcialem wziąć więcej!!!!!!!!!! dajcie juz spokój, nie chce mi się już tlumaczyć itd.

 

czy ja tobie każe dokładać :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie mi już spokój , wydaje mi się że swój bład już zrozumiał i przepraszał za niego wiele razy a co do kwestii samochodu na raty to ja też go mam !!!

W innym razie jeżdził bym dalej poldkiem a nie fajnym Nissankiem także rozumiem ludzi że biorą samochody na raty bo niestety nie mają gotówki aby się z niej wysypać.

Pozdrawiam :

Fazi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos wrzuci pociete na kawalki na jakis putfile czy inny rapidshare ? Rapidshare pozwala na wrzucanie 50MB kawalkow. Bo cos z eMule mi nie chce isc :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość heineken72

a ja sie pisze za dyche konto na priv prosze

należy mu się:

chłopak sprzedaje wersje napewno super legalną :D

siedzi na chcie i 10 minut kopiuje płytkę

pakuje to w koperte

pisze pierdoły na kopertach... i

stoi na poczcie 25 minut w kolejce

 

chyba nie należy mu żałować 4,60 jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak ktoś chce to moge mu to wyslać (po cenie przesylki)!! Bo juz mi sie nie chce tego czytać!! A katalog jest taki sobie ale jak toś sie zna to może mu sie przydać.

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario_k3

ściągnąłem też z netu ten plik ale ona ma rozszerzenie ".iso" żeby go uruchomić muszę chyba zmienić to rozszeżenie na ".exe" czy dobrze myślę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol.... :twisted:

 

nie zmieniaj rozszerzenia... to jest obraz plyty.

musisz wypalic plytke... np w Nero... (opcja "Burn Image")

albo utworzyc wirtualny dysk z obrazem z tego pliku np. programem Deamon Tools (polecam!).

 

powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie usmialem czytajac ten watek.

przede wszystkim do czego to sie moze przydac? sam mialem mulem sciagniety ten katalog ale co mi po numerze czesci :) i tak jak kupuje to ide do sklepu i mi szukaja wg katalogow.

co do oplat to chyba sie nalezy koledze na te 2 piwa za to co musi przezyc na poczcie. a moze poczte ma daleko i musi podjechac. benzyna nie za darmo :)

 

tak czy siak szum jaki sie pojawil jest typowy wlasnie dla naszego narodu hihihi.

 

sluchajcie na emulku sciagnalem cos takiego jak workshop 2003 cd pl jakos tak. Ale szczerze mowiac to kicha. Wiec nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejwra

Katalog części swoja drogą, ale mam Infotech Workshop prosze o to link z możliwościami: http://www.megaupload.com/?d=FN6KBLVD Programik spoko może sie czasem przydać, fakt myślałem że to coś lepszego, ale sporo informacji można z niego wyciągnąć

 

co do oplat to chyba sie nalezy koledze na te 2 piwa za to co musi przezyc na poczcie. a moze poczte ma daleko i musi podjechac. benzyna nie za darmo

 

 

Poczte mam 5 KM od domu - jadac samochodem to jakieś 12 KM w obie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
Ale sie usmialem czytajac ten watek.

przede wszystkim do czego to sie moze przydac? sam mialem mulem sciagniety ten katalog ale co mi po numerze czesci :) i tak jak kupuje to ide do sklepu i mi szukaja wg katalogow.

to zamów w normalnym sklepie z normalnego katalogu klocki hamulcowe do primery p11-144 z silnikiem 2 litrowym benzynowym. Niektórym takie katalogi sie przydają. Mam epc kilku marek i do tego różne instrukcje serwisowe oraz ksiązki serwisowe różnych motoryzacyjnych wydawców do wielu modeli aut. Mnie sie przydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

generalnie tak. W katalogach np ferodo i brembo podaja takie jak do reszty primerek, a akurat w tej jednej wersji są inne. I nie kupisz ani Ate, ani ferodo tylko np kashiyama przez jc auto. Dlatego warto mieć katalog części, bo nieraz są różne kwiatki, a tak sobie sprawdzisz, porównasz i git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano widzisz. a np do mojego katalog brembo podaje ze mam 232mm tarcze a podobno sa 247 bo to po liftingu juz i byla zmiana. i w sumie dopki sam nie zmierze to nie wiem w co wierzyc.teraz juz katalogu nie mam wiec nie sprawdze hehehe :D jej potrzebny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...