Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tak masz, jak dbasz! Ale i jak trafisz! N.p. Ja sobie chwale p11 to już 2,1 był wp/1.6). Almera 2.2dti dała mi popalić! A znam takich co p11 powiedzieli że nigdy już nie kupią. Nie wiem jak to sie ma konkretnie, tylko po lift p12. Ja się zraziłem i kupując kiedyś młodszy zmienie marke. Cały szkopuł zawsze tkwi w tym by dobrze sprawdzić auto i w miare jego historie. Ja na wariata nie kupuje, tego (a raczej takiego)szukałem 1.5roku przebierając w ofertach. I napewno nie kupił bym jakiego kolwiek świerzo ściąganego-chyba że sam bym go nabył!

Każdy wypowiada się za siebie, i można się z tym zgadzać lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do promienia skrętu zgadzam się z opisem kolego w stu procentach.

Natomiast do P12 chyba zależy od tego że jak ktoś dba tak ma.

Jakoś nie wierzę w te wszystkie narzekania.

Hmmm sam nie wiem, może sam sobie to wmawiam bo czaję się na P12 po lifcie gdzie podobno poprawiono wiele usterek :P

 

Gdyby P12 były takie złe, to na Taxi by nie jeździły, gdyż by więcej w niego "wkładali" niż zarabiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nawiązując do promienia skrętu jest jakaś nieścisłości. W specyfikacji jest napisane, że p11 ma ponad 11m. Porównałem to do samochodów, którymi jeździłem i jest to bardzo zbliżone. Volvo s60 ma podobny promień, jak i nissan juke. Dlatego trochę tego nie czaję???

 

Druga sprawa, co myślicie na temat takiej oferty?

http://otomoto.pl/nissan-primera-p11-xenon-140-km-oplacony-ladny-okazja-de-C34394605.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty to ja powiem Ci tak . Piękny puc posądzaąc po samych foto(brak pasownia), nie wspominając o braku z komory silnikowej(zaraz dołoży tylko usunie ślady_puc i plak ) I pomyśli cholera że nie zrobiliśmy go na 98k przebiegu! No a z niemiec i handlarz z tych stron, to ja już odpaam na odwiedzLem się tam-i nigdy więcej!!! Coś Ci powiem chcesz z nemiec dobry kupić w tym roczniku? No tojedz do Rajchu sam i tak na bide zbulisz ok. 3000/3600euro i większość będzie po 250/390k na blacie. Serwisowany do wczoraj- oooo aaalee sztuka! Polak naprawde luuuubi być robiony w h.... no ale lepiej się z tym czuje- przecież to okazja była!!!!
www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-handlarz-szczerze-o-autach-z-niemiec,nId,64454

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No za taką naprawdę zadbaną, przy której nic nie ma do roboty, to koło 9k trzeba dać. Myślę że bezpieczny próg żeby nie kupić paździerza to około 7k.

 

Jasne, można kupić i za 4, ale trzeba liczyć się z tym że drugie tyle będzie do włożenia na dzień dobry... kto sprzeda za 4 samochód warty 8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol ;-) a z drugiej strony to też może być niegłupi pomysł. Kupujesz za 4k samochód z w miarę zdrową blachą i silnikiem do remontu. Naprawiasz co trzeba, łącznie wydajesz 7 - 8k - i przynajmniej masz pewne auto bo sam sobie zrobiłeś, w średniej rynkowej cenie. Tylko trzeba trafić na uczciwego sprzedawcę który powie co jest nie halo, albo po prostu odwiedzić ASO przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś handlarzyna musi być co nie wie co sprzedaje " Samochód jest bardzo dynamiczny, nie zamęczony jak większość."  jaka zamęczona większość ??

I kto daje takie "tescowe" ceny , powinny być jeszcze dwie dziewiątki jak  99,99 :)

Ale nie żebym się czepiał, może to jakaś czarna perła jest...

 

Co do kupowaniu paździerza i ładowanie w nie kasy to może i dobre bo wiesz co masz ale to trzeba mieć stalowe nerwy.

Kumpel kupił takie truchło w postaci Mazdy 626 co np. napinacze rozrządu były silikonem łatane i inne dziwne cuda, auto więcej stoi niż jeździ od roku, a kasy i włosów coraz mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prywatna osoba sprzedaje auto za niską cene to trzeba mieć się na baczności. A jak już handlarz wystawia nisko, a musi na nim skrobnąć kase no to czerwone światło po całości!!! Pomijam już nawet to że nic kompletnie nie wiadomo o aucie- co ma tam namodzone!

A tak na marginesie(nie żebym sie czepiał każdego) to ja mam alergie na black. Chodź usilnie takiego szukałem, to każdy(6szt.bodaj) był paździerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie(nie żebym sie czepiał każdego) to ja mam alergie na black. Chodź usilnie takiego szukałem, to każdy(6szt.bodaj) był paździerz.

 

czarne są ładne - ale tylko jak są czyste :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ;-) Jak to powiedział mi kolega mniej więcej-Cieszysz się z czarnego wozu jak sprzedajesz, jednocześnie stwierdzając że to był ostatni w twoim życiu black! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ja mojego sprzedaje od pól roku i jedna osoba byla,oglądać. Dodaje wszystko co mam a gosc dzwoni ze za 7 wezmie... Auto które nie wymaga wkladu na ponad 40 tys km. Ale cóż. Kolega wystawil passata i w 3 dni pogonil;)a mial paździerz jakich Malo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupuję nissana primerę. Miałem micre k10 oraz almerę tino. Micra, dziś nawet nie pamiętam ktory to był rocznik, ale zajechałem go na maksa...kupowałem jednak w stanie agonalnym. Wydłużyłem mu życie o 3 lata. Tino, gdy kupowałem to nie wiedziałem nawet, że taki model jest. Służył 2 lata. Potem zachorowałem na primerę p12. Niestety. Potrzebowałem auto na gwałt - nie było w mojej okolicy ani jednej primery i kupiłem puga 206. O dziwo byłem zadowolony z zakupu. 2004 rok, w stanie igła...we wtorek, niestety miałem crash test...pug rozbity całkowicie...i teraz mam auto zastępczę, czekam na załatwienie spraw z ubezpieczycielem i zapewne -- zmiana auta. Wybór padł na primerę p12. W sumie, interesowały mnie w ostatnim czasie następujące modele: Nissan Primera P12, Rover 75, Seat Ibiza, vw bora....jak widać, ciekawy i całkiem nie pasujący system wartościowania aut :)

 

pytanie zasadnicze p12 bena czy dieselllll...

 

moje obawy są takie, że do diesla nie mialem nigdy szczęścliwej ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

 całkiem nie pasujący system wartościowania aut :)

 

pytanie zasadnicze p12 bena czy dieselllll...

 

moje obawy są takie, że do diesla nie mialem nigdy szczęścliwej ręki...

Jak P12 to tylko benzyna lub 2.2 Di (japoński diesel)

Ja bym Ci polecał do P12 2.0 benzyne. 140 Km dajesz LPG i jexdzisz tanio i w bardzo fajnym samochodzie.

A jak cos to ja mam moją P11.144 2.0 TD na sprzedaż. I bd miał na pewno szczęście bo drugiej takiej na bank nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam Primery Gt oglądałem już jedna sztuke to była padaka.

http://olx.pl/oferta/nissan-primera-gt-top-sport-zamienie-na-bmw-e30-CID5-ID79xrL.html#9179a9ea6b

Co sądzicie o tej sztuce?? może ktoś zna???

Mam kawał drogi z Gdańska i nie chciałbym jechać na darmo

Może znacie jakies inne ???

Z góry dziekuje za pomoc

Edytowane przez majkel8585
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak P12 to tylko benzyna lub 2.2 Di (japoński diesel)

Ja bym Ci polecał do P12 2.0 benzyne. 140 Km dajesz LPG i jexdzisz tanio i w bardzo fajnym samochodzie.

A jak cos to ja mam moją P11.144 2.0 TD na sprzedaż. I bd miał na pewno szczęście bo drugiej takiej na bank nie ma ;)

biorę pod uwagę tylko p12 :) a zakupy tylko w UK...

najczęściej u mnie pojawiają się 1.8 w benie oraz diesle właśnie 2.2 czyli jeśli pojawi się diesel inny niż 2.2 to nawet nie brać pod uwagę?

i szukam info odnośnie kamery cofania i gps...czy każdy model to miał...lub jaki model nie miał...oznbaczenia s, se...pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TDM_Bullet

Witam wszystkich mialbym pytanko czy warto kupywac primerke p11 kombi i czy czesci do niej sa w rozsadnej cenie a oto dwa linki ktore primerki mnie interesuja

http://otomoto.pl/nissan-primera-p11-C34922745.html

http://otomoto.pl/nissan-primera-p11-klimatronic-ksenony-gaz-sekwencja-C34932092.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją P11 2.0 TD posiadam od 6 lat i jedyne pieniądze jakie w nią włożyłem to rozrząd oleje filtry i zawieszenie . Samochód bezawaryjny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ja swoją P11 2.0 TD posiadam od 6 lat i jedyne pieniądze jakie w nią włożyłem to rozrząd oleje filtry i zawieszenie . Samochód bezawaryjny :D

Nie padł Ci nigdy przepływomierz,nastawnik czy czujnik wału?

To masz jakąś magiczną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...