Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Nissana a zwłaszcza Primery,

Zalogowałem się na forum bo nurtuje mnie temat zakupu P12, miałem masę różnych aut w życiu ale z Nissana nic się nie trafiło, jężdzić miałem przyjemność w latach 90 Sunny 1,5 - same plusy.

 

Przechodzę do tematu - w rodzinie chcą sprzedać P12 2005rok 1.8 benz. wersja sedan, 150 tys. km. autko z polskiego salonu i serwisowane do końca, garażowane, kolor szary met. a z wyposażenia to dokładnie nie pamiętam ale ma kamerę cofania i klima automat. alufelgi, 90% auto przejechało tylko z kierowca i oczywiście bezwypadkowe.

Nie brałem pod uwagę zakupu takiego auta bo bryła zewnętrzna mi osobiście się nie podoba tylko stan auta i możliwość zagazowania zmusiło mnie do myślenia bo osobiście rozglądałem się za Vectrą C lift po 2006r. pod LPG

 

Kolejne pytanie ile warto im zapłacić kasy bo czekają na moją propozycję ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak można kupować "coś" co się nie podoba?

2. Tutaj jest forum "miłośników Nissana" :P

 

A Twoje pytanie jest bynajmiej dziwne.... Jak możemy oszacować wartość jakiegoś auta , nie widząc go na oczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj auto nie musi się podobać tylko ma służyć i być tanie w eksploatacji, miałem takie które mi się podobały ale np. korodowały ( Passat B6 )

 

Cena za auto którego nie widzisz - fakt ale podstawowe dane wpływające na wartość napisałem.

np. 17 tys. to sadzę że spora przesada ale 12 tys. to rozsądna czy okazja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie przy takim roczniku jest mniej istotne... bo to standard w tym przypadku.

Zależy co było już robione w niej lub co trzeba zrobić? Łańcuch rozrządu , zawieszenie , czy bierze olej...itp.

Jedna może być warta 15 tyś. , a druga 10...Zależy...ale tego na odległość nie stwierdzimy... Z reguły polskie "salonówki" są w cenie.

Popatrz na np. na otomoto i zobacz po ile chodzą ...Wówczas podejmiesz decyzje widząc tę "rodzinną" - ile warto za nią dać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g wywoławczych na otomoto myślę że nie nie, bardziej w/g waszej wiedzy ile realnie za takie auta ludzie płacą,

 

Stan - LALKA (wizualnie i technicznie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co o tym autkie myslicie? Warto? za 4000zl

WIN: SJNFEAP11U0600081

Z gory dziekuje.

Zadajesz takie pytania, jak kolega wyżej.

Może jakieś ogłoszonko do wglądu? Może ta 15 letnia Primka jest po kapitalnym remoncie blachy, albo ma skasowany tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przymierzam się do zakupu autka z ASB, w Primerze pociąga mnie zwłaszcza CVT (na co dzień jeżdżę zwykłym ASB) i od pewnego czasu chodzi mi po głowie ta z ogłoszenia:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5881622313

Ponieważ kompletnie nie znam Nissanów, mam pytanie na co zwrócić głównie uwagę, no i co możecie powiedzieć o tym konkretnie egzemplarzu.

Pytanie mam też jak znoszą te samochody LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik idealny do gazu  a co do CVT ja wolę manual ,miałem okazję jechać CVT to dużo gorzej się zbiera od manualnej .

O skrzynie jak ktoś dbał i wymieniał olej to  można ryzykować ale  wszelkie naprawy tej skrzyni nie są tanie .

Ale też było ściągnięte dużo anglików wiec używkę można kupić w sensownej cenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 


Interesuje się tym ogłoszeniem http://otomoto.pl/of...y-ID6yfMbf.htmlczy ktoś może potwierdzić czy taka wersja oraz wyposażenie występowało w primerze?? Co sądzić o tym samochodzie? Poszukuje zadbanego egzemplarza.


Ostrzegam przed ta primera http://www.trio.auto.com.pl/osobowy_showone.php?zy3=6&kod=15aw8t&zyr=13ogladałem i szkoda czasu tydzien temu kosztowała 5,5 tys


Pozdrawiam 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle ale na pewno nie ma podgrzewanej przedniej szyby, a klimatyzacja jest półautomatyczna, CD jest tylko zmieniarka w radiu nie ma odtwarzacza CD jest tylko kaseta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta zielona.

Aczkolwiek - 15 letnie auto bez " najmniejszych oznak korozji" , to marzenie :D - ale ładnie zrobiona ;) nie można nic zarzucić! (patrząc na foto)

I w książce - na przestrzeni lat nie zmienił się charakter pisma i długopis tylko w dwóch kolorach/ odcieniach identycznych mieli...

Może się czepiam ,może nie mam racji....

Pięknie się prezentuje (może nawet za bardzo ;) ) lecz ... Ciężko coś ustrzelić pewnego :(

 

Z tą srebrną w sedanie co było nie tak?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta srebrna pojechałem zobaczyć bo stała 3 km ode mnie w przodzie nic nie było spasowane środku straszny syf na kielichach była rdza ze balem się tyknąć żeby nie zrobić dziury  na tylnej klapie trochę rudej na kantach przy bagażniku lakieru brak  więcej się nie przyglądałem bo nie widziałem sensu nie jetem jakiś obeznany ale podstawowe rzeczy widzę dzięki za podpowiedzi w sobotę pojadę zobaczę i zdam relacje.  Na przebieg i ksiazke patrze z przymrużeniem oka bo to usługa na zamówienie zobaczę jak silnik będzie chodził podjadę na stacje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiem , bo nie mam "doświadczenia" z tą jednostką...Fakt, różne opinie krążą....

Lepszym powodzeniem chyba cieszą się dwu litrowe silniki...moc większa, spalanie minimalnie większe...

1,6 nawet nie szukaj :/ Chyba że lubisz spokojną jazdę - wówczas jest ok. , nie można narzekać na awaryjność... :D

(bez lpg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi przedmówczyni, lepsze opinie ma silnik SR20de, jednak trzeba oceniać poszczególne egzemplarze i to na żywo bo ogłoszenia to są pisane jak bajki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam serdecznie. Jestem wlascicielem primery p11 2.0td z 2001 roku. Zastanawiam sie nad zakupem wersji p12. Zaciekawilo mnie to ogloszenie. Czy możecie mi poradzic czy warto obejżeć to auto i powaznie zastanowic sie nad jego kupnem? http://olx.pl/oferta/nissan-primera-CID5-IDdaDh7.html

http://olx.pl/oferta/nissan-primera-2-2dti-2002-alu-klima-CID5-IDdG77w.htmlznalazłem taką primerke czy mógłby ktoś się wypowiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...