Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tia sam :) Dzwowniłem dziś do gazownika tyle mi powiedział. Zastanawiam się czy jest sens o ile auto będzi zadbane....

 

Wiem, że zdjęcia kijowe- ale stary forumowy wyga zawsze coś tam znajdzie :)

Właścicielką jest policjantka, która twierdzi ,że zawsze o auto dbała i wszystko wymieniała na czas .  Woziła nim swoje dzieci i zależało jej na bezpieczeństwie. Z rozmowy wydawała się uczciwa  ale wiadomo, że różnie to bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzowniłem dziś do gazownika tyle mi powiedział. 

no to pewnie spotkamy się niedługo w innym dziale :D 

 

 

Zastanawiam się czy jest sens o ile auto będzi zadbane....

 

jest :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vvaski szybko wymieniony łancuch( 168km?), ciekawe co wsadził chinke do sprzedania!(1czerwona lampka)+historia?+pasowania!,salon czy import? Bez sprawdzenia nic nie można sądzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć mało i nie konkretne.

Na felgi /aluski/ nie patrz, bo można odnowić.

Najważniejsze jest stwierdzenie >do małych zaprawek<......????

Jak dla mnie, cena zbyt niska na ten rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do gościa o więcej szczegółów, VIN do weryfikacji i co znaczą poprawki kosmetyczne. Zobaczymy czy się odezwie.

Szkoda tylko, że mam ponad 500km do Bydgoszczy


Gość co kilka dni zmienia ogłoszenie. kilka dni temu była informacja o pękniętym zderzaku i wgniecionej masce. Teraz już jej nie ma. Ogólnie nie ma co sobie zawracać głowy.


A może ktoś ma do sprzedania P12 z LPG od 2004r? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

 

Gość co kilka dni zmienia ogłoszenie. kilka dni temu była ingormacja o pękniętym zderzaku i wgniecionej masce. Teraz już jej nie ma. Ogólnie nie ma co sobie zawracać głowy.

Bo musisz wiedzieć że w Polsce nie sprzeda się prawdy tylko trzeba jawnie w h..a lecieć. Ludzie kochają być oszukiwani i tak też każdy robi. Smutne to i straszne ale prawdziwe. Wiesz kiedy mogę być pewny że auto ma xxx przebiegu i wymienione?? Jak go bede miał od nowości albo odkupie od sąsiada :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, od dawna choruje na Primerke i w moim mieście pojawiło się takie cuś http://olx.pl/oferta/nissan-primera-si-benzyna-gas-wyposazenie-gt-klima-polskory-hak-elek-CID5-ID6PPkW.html#01835af33dwarte swojej ceny? na co zwrócić największą uwagę?

Edytowane przez matiym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Cześć wszystkim, od dawna choruje na Primerke i w moim mieście pojawiło się takie cuś http://olx.pl/oferta/nissan-primera-si-benzyna-gas-wyposazenie-gt-klima-polskory-hak-elek-CID5-ID6PPkW.html#01835af33dwarte swojej ceny? na co zwrócić największą uwagę?

Witamy :)

 

Na to:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/89785-na-co-zwr%C3%B3ci%C4%87-uwag%C4%99-przy-zakupie-primery-p11144-sr20de-i-inne-benzynowe/

 

oraz na poprzednie 3951 postów w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, standardowa odpowiedź. Jak masz tak pisać to nie pisz, do Twojej informacji - przejrzałem temat ,który podałeś w linku już wcześniej i chciałem uzyskać jeszcze parę informacji, ale cóż nie da się  :(
 

Edytowane przez Skyller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproś o zdjęcie silnika, zobaczymy jak to tam z gazem jest :D 


i miał chyba jakąś przygodę z przodu (lub z tyłu) bo rejestracja w nie najlepszym stanie i chyba zderzak klejony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

No tak, standardowa odpowiedź. Jak masz tak pisać to nie pisz, do Twojej informacji - przejrzałem temat ,który podałeś w linku już wcześniej i chciałem uzyskać jeszcze parę informacji, ale cóż nie da się  :(

 

zadałeś źle pytanie. Gdybyś napisał co sądzicie o danym egzemplarzu to bym CI napisał. Ale Ty chciałeś się dowiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę więc odniosłem się do linków :)

 

Z przodu pęknięty lub uderzony zderzak, drzwi lewe za kierowcą albo lakierowane albo odcień inny. Środek jak na ten rok w miare w stanie.

Auto za groszę  więc i rewelacji nie oczekujmy. Rdza na pewno się pojawiła na podwoziu,progach. Wg mnie pojeździsz nim troche czasu. A z gazem-praktycznie za darmo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok źle to źle sory :P
oglądałem foty są bardzi nie aktualne bo pordzewaiły na maksa jest :(

ale dzięki za ocenie po zdjeciach tego egzemplarza :)

 

Sory za zwłokę długą

Edytowane przez matiym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ok źle to źle sory :P

oglądałem foty są bardzi nie aktualne bo pordzewaiły na maksa jest :(

ale dzięki za ocenie po zdjeciach tego egzemplarza :)

 

Sory za zwłokę długą

Zdjęcia pewnie sprzed roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio mocno zainteresowałem się primerą.

Wpadła mi w oko taka jedna. Ktoś z Was możne zna to auto albo jest w stanie coś na podstawie zdjęć opowiedzieć o tym modelu?

Opis niestety nie bardzo słaby.

 

http://olx.pl/oferta/nissan-primera-p11-sedan-1998-r-1-6-gaz-CID5-ID97zrh.html#35b6c22d4d

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Witam,

 

Ostatnio mocno zainteresowałem się primerą.

Wpadła mi w oko taka jedna. Ktoś z Was możne zna to auto albo jest w stanie coś na podstawie zdjęć opowiedzieć o tym modelu?

Opis niestety nie bardzo słaby.

 

http://olx.pl/oferta/nissan-primera-p11-sedan-1998-r-1-6-gaz-CID5-ID97zrh.html#35b6c22d4d

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Ogłoszenie usunięte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów

Kilkanaście lat temu jeździłem Nissanem Sunny, potem przesiadłem się na Toyotę, ale jest już pełnoletnia i pora coś zmienić. Czas wrócić do korzeni :). Przymierzam się do Primery P11, najchętniej w wersji kombi. Proszę o kilka rad na co zwracać uwagę przy zakupie. Co myślicie o tej ofercie : http://otomoto.pl/nissan-primera-skory-xenon-po-oplatach-C36326490.html

Pozdrawiam

Andrzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warta ceny, handlarz nie wie co pisze, on chce tylko zarobić.

Szukaj P11.144

A na co zwracać uwagę to poszukaj na naszym forum, jest tego pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, czy P11.144 dużo się różni od P11 i jakie to są różnice ??? Nie każdy sprzedający podaje w nazwie P11.144. I nie wiem na które zwracać uwagę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...