Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JAKIE OPONY ZIMOWE??


Gość dendrolog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Potwierdzam opinię o starych oponach, jak się kupuje nowe to nowe, kupno nowych wyprodukowanych 3 lata temu mija się z celem! Dlatego dobrze radzę przy kupnie uważajcie i sprawdźcie po prostu rok produkcji, cena powinna być równa dla takiego modelu a przecież różnica w osiągach ogromna.

Od weekendu będę miał Pirelli Carving Edge 175/65/14 więc jak spadnie śnieg to jakąś opinię zapodam :-) Nokiany WR to podobno dobre oponki!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oto moje doswiadczenia z oponami zimowymi:

 

Dunlop M3-bardzo dobra wszechstronna opona, wada -szybkie ścieranie

 

Goodyear ultra grip7- jeżdżę ja i ojciec w corolli- również bardzo dobra, ale droga.

 

Pirelli snowsport 190-rewelacyjna na wysoki śnieg (a więc idealna jak ktoś mieszka w górach), przeciętna na błocie pośniegowym, suchym i mokrym. Wada-głośna, zaleta-wolno się ściera.

 

Podsumowując następne to będą znowu Dunlop M3.

 

[ Dodano: Czw 29 Lis, 2007 15:26 ]

Witam, oto moje doswiadczenia z oponami zimowymi:

 

Dunlop M3-bardzo dobra wszechstronna opona, wada -szybkie ścieranie

 

Goodyear ultra grip7- jeżdżę ja i ojciec w corolli- również bardzo dobra, ale droga.

 

Pirelli snowsport 190-rewelacyjna na wysoki śnieg (a więc idealna jak ktoś mieszka w górach), przeciętna na błocie pośniegowym, suchym i mokrym. Wada-głośna, zaleta-wolno się ściera.

 

Podsumowując następne to będą znowu Dunlop M3.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continental EcoContact TS810 - troche kosztowaly i dosyc szybko sie scieraja, ale sprawuja sie wysmienicie. Poprzednio mialem jakies Vikingi - po niedlugim czasie z boku wyskoczyl babel i w ogole mieszanka do bani. Jednak dobre opony to podstawa i warto zainwestowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOKIAN WR FOREVER.!!!!!!!!

Kilku kolegów z mojej pracy kupiło te opony i chwalą je, testowane w ubiegłym roku na zasypanych drogach Mazur. na górskich drogach Karpat i w zaskakujących warunkach drogowych Warszawy !!!

I tu się sprawdzają najlepiej. BEZ WAHANIA POLECAM

Super cena, super osiągi ,super ciche i miękkie.POLECAM :D

- wyjątkowe właściwości na błocie pośniegowym,

- bardzo dobre prowadzenie na śnieżnych i suchych nawierzchniach,

- niespotykanie pewne zachowanie na mokrej nawierzchnii,

:D:D

Trzy lata gwarancji!! :mikolaj:

 

DZIWIą MNIE WASZE POTYCZKI SłOWNE NA łAMACH FORUM. :027:

:027:

KAżDY SAMOCHóD I OPONA ZIMOWA JEST WYKORZYSTYWANA W ODMIENNYCH WARUNKACH. Jak widać w Waszych postach jesteście z róznych miast, regionów i stref klimatycznych Każdy samochód jeżdzi po innych drogach...niestety, inaczej są wykorzystywane nasze samochody ( osobowy , bagażówka) inne są też warunki na drogach nawet w tym samym dniu. Dlatego proponuję piszcie gdzie jeździcie i jak sprawują sie Wasze opony.

Koniec z licytacją czyje opony są lepsze!!!!!

GADAćIE JAK PRZEWODNICZąCY KACZYńSKI w tonie.....bo ja wiem najlepiej!!!

 

 

KTo nie jeżdzi na Kormoranach nie jest patriotą :fuckyou2:

Kto nie jeżdi na Dębicy jest przeciwko nam!!!

 

 

Koniec gadania opiszcie konkretnie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...