Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prośba o pomoc z odpalaniem przy stacyjce z funkcją hands free


Ssadi

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, 

Od jakiegoś czasu mam tą radość opiekować się Micrą K12 2006r  mojej żony, jak mam chwile wolną to zawsze coś przy niej majsterkuje, a tu wymienię filtr kabinowy, podłączę głośniki itp. dlatego z uwagą śledzę wasze forum i dzieki za cenne rady.

Ostatnio kiedy poruszałem coś temat Micry z Żoną, oznajmiła mi, że tak na prawdę powinna ona się odpalać bez kluczyka,  bo ona kiedyś tak ją odpala, ba, nawet otwierała ją bez kluczyków, bo kluczyki trzymała w torebce. Bardzo mnie tym zdziwiła bo odkąd się poznaliśmy to ja już zawsze odpalałem ja z kluczyka,  nie wiedząc nawet ze ma taka funkcje, no i co się okazało, dzięki wam i forum faktycznie jest to chyba funkcja hand free i otwieram micre dusząc przycisk na klamce a kluczki mam w kieszeni i to działa ku mej radości. 

Problem mam z tym że jeśli ten system działa w pełni powinna się odpalać tez bez kluczyka. No i tu pojawia się problem, bo nie śmiejecie się ale nie potrafię tego zrobić, Żona wspomniała ze kiedyś była włożona taka plastikowa zaślepka w stacyjkę zamiast kluczyka,  taka atrapa czy cus i przekręcała i było git. Niestety ta atrapę chyba zgubiła, i później odpalala normalnie z kluczyka. 

Czy wy drodzy forumowicze jesteście mi w stanie pomoc czy ja mogę kupić taka wkładkę co zgubiła bo szczerze przeszukałem chyba pół internetu i nie mogę tego znaleźć albo nie wiem jak to znaleźć.

z góry dzięki za jakiekolwiek info i pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potrzebuje tej plastikowej zaślepki do przekręcania zapłonu.

 

 

 

 

Jeśli masz to pokrętło to trzeba spróbować przekręcić z jednoczesnym przycisnięciem blokady (ten podłoży przycisk pod pokrętłem) no i oczywiście z wcisnietym hamulcem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wielkie dzięki, taka pierdółka jak wciśnięcie hamulca działa :D można odpalić bez tego czegoś w stacyjce wystarczy przekręcić i git  :jump:  super, bo myślałem ze to w ogóle nie działa a tu taki prezent pod choinkę na święta. Wiekie dzięki i Wesołych Ś:)wiąt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na wzajem, a pokrętło widać masz, nie masz tylko zaślepki na kluczyk.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...